Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Üdv!

    Én is játszogattam kicsit, csak még nem osztottam meg veletek :U
    De elég hardcore játszottam :DDD Van ugye vagy 40 különféle modom(text,town,quest,land...) és gondoltam essünk neki. Felpakoltam természetesen az alap Armamentarium+AW+NE(-2) trióst a két gyári kieget, a patcheket és bumm, ahogy szoktam.

    Aztán lássuk mi ez a QTP3, nekiestem. Utóbbiban nem vagyok biztos, hogy működik, de majd hozok képet. Meg feltettem egy új világrészt(kicsit gagyi, de nem vészes - igaz, nem marad sokáig - ), ez tulajdonképpen egy szigetcsoport. Nameg egy lebujt, amiben sajna nem sikerült eljutni a lányokkal a szobáig, itt már gyanítom, hogy mod-probléma van, meg még pár apró vacakot.
    Olyanok mint: Black Marsh mocsár utánzat, meg valami légió vacak. Utóbbi kettőt még nem találtam meg... Jah, meg egy új várost is feldobtam /27 új quest, 1400 hang(ezt kétlem), 25 ház, stb./ de még ezt sem találtam meg :DDD

    Elég erősen konflikt gyanús, mikor az Dreugh és Minotaur ellen rohan az erdei őr, csak épp teste nincs. Ruha, fegyver oké, csak láthatatlan az ipse :D

    Szóval itt is újra kell majd húznom ügyesen, mert ez katasztrófa. De képek jönnek.
    - amúgy meglepő és nem tetsző dolog: általában 40-60 fps körül mozog 1680x1050es felbontáson, minden max, HDR, 8AF, és elvileg 4AA(ez utóbbi nem tudm megy-e még nem néztem meg) és ez így szép és jó, de nagyon szeret beakadni. Leesik 15fpsre 5másodpercre, aztán ugrás 25-35 és utána megint 50.... Catalyst? :F

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák