Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Jorus #2048 üzenetére

    Hát kalapáld magad :D Veszel a sok zsugori eladótól jópár kalapácsot és kisegíted magad. Aláírom,alacsony szinten nem a legkönnyeb... Sok törik. És varázsfegyvert csak 50es skill felett lehet vele kovácsolni. De előbb-utóbb törleszt,hidd el :D És ha megvan a 100as skill akkor nincs megállás,egy kalapács elég,ugyanis soha nem törik bele. Hajrá :C Amúgy nem egy leányálom felfejleszteni ezt a skill-t és tudtommal powertrain sincs rá. De nem gond. Nekem úgy hogy nem major skill volt,hanem minor meglett a 100as szint. Igaz nem egyhamar,de nem haltam bele. Arról nem is beszélve,hogy míg a kalapáltatás értékes cuccoknál,amik még varázsosak is, horribilis összegeket emész fel, szemben azzal,hogy 10 kalapács 140-190 arany(mercantile-től függően :DDD ) És még Appertince szinten is ki lehet kalapálni kb. 5 kalapáccsal egy teljes armor és fegyver-arzenált,amit épp lestrapáltál(mondjuk 70-80ról 100ra) 125re már nem... mivel az csak expert szinttől elérhető és 100 fölött(legalábbis sztem) könnyebben törnek a kalapácsok. Bár ez lehet h nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák