Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #1930 üzenetére

    Azért C egy jó pár agyonsztárolt játéknál klasszisokkal jobb (lásd: CoD4, Airborne, NFS, stratégiainak mondott taktikai csalóprogramok, stb). Szerencsére már az 1950XT- is elment mediumon, 3870-nel meg tolhattam high-on. Az mondjuk király volt, amikor az egyik pályán légvédelmi ütegeket kellett felrobbantani, de csak a hűlt helyük volt, és újra-újra visszatöltögetéssel kellett kitalálnom, pontosan hol robbantsak, hogy megsemmisüljenek. :W :C Persze lehet, hogy ha a pályatervezők szerint követendő úton megyek, akkor nem így történik, de mint említettem, én nagyon ravasz vagyok, ezért éppen az ellenkező irányból mentem körbe, először megsemmisítve a lesipuskásokat, utána meg az őrtoronyból lelesipuskázva a koreaiakat (aztán meg a lőállásaikból a távoli csónakokat) anélkül, hogy közvetlen harcba kellett volna bonyolódnom több szakasznyi ellenséggel. :DD ;]
    GF6600 a minimum, viszont sztem az 1GB RAM megakaszthatja.
    Azért a maiak közül sztem a Bioshock nagyon ász. Főleg, hogy a patch-csel új cuccok jöttek ki hozzá, így aztán lehet újrajátszani. :)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák