Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #1469 üzenetére

    Kösz a kimerítő karakterelemzést! :) :R
    Majd csinálnunk kell jobbat, mert ez már másfél éve 0.4 verzió, ő betűi nincsenek, és hasonlók. Influenzásan átkínlódtam magam a 15. szintre. Le kellett tennem a Ko9 vértezetet, mert már folyton erősítő varázsokra volt szükségem a szállításhoz, ráadásul jó nehéz varázsfegyvreket találtam, vagy kaptam jutalmul. Most könnyű páncélban vagyok, ezzel lehet, szívok majd. De legalább ez a skillem is fejlődik egy kicsit.
    Chorroltól északra voltam hazcosok céhe küldiben egy bénabéláva, (győztem gyógyítani), és a trollok így is majd kipurcantottak, olyan erősek voltak, és annyian, pedig ittam főzetet, alkalmaztam varázslatokat, miegyéb. Gyorsaságból viszont jó vagyok, mert mielőtt éppen meghaltam volna, sikerült belépnem a menübe gyógyitalokat inni, pedig már eltávozott tőlem a kamera, hogy beadja a játék a betöltőablakot. :D
    Lovam továbbra sincs meg, a 9-ektől vettem kölcsön egyet, de nincs páncélja. Mondjuk magammal is vihetném őket nehéz küldikre, csak lehet, hogy akkor kevesebbet fejlődnék.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák