Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Kareszovics #1444 üzenetére

    "én elismertem az ATI előnyét" Miféle előnyét??:) Azt hogy évekkel ezelött jobb volt (obliban) az X19xx?? Ez ma már rég nincs így, a GF8-ak halálra alázzák az ATIkat(igen Obliban IS). A HD2900XT és a 3870 sehol nincsenek még egy 8800GT-hez képest se. Ha pedig télleg nemsokára kijön a 9800GTX (és télleg valami 384 sprocival) akkor ez a helyzet kb 2szeresére tágul... :U

    #1440 "Sokan azért vesznek lassabb ATI kártyákat az ász nV-k helyett, mert szerintük is szebb a képük." Hát Isten sirassa lelküket. :D Nincs semmi jelentős szépségbeli különbség. Némi eltérés persze itt ott van, de azokra nem lehet azt mondani hogy egyik szebb lenne mint a másik. Sőt linkelek is neked összehasonlítást: ATI HD2900; GF 8800
    Na tessék nekem rámutatni arra a részletre amelyik olyan egetverően hűde szép az ATIn... :U
    Nyisd meg mind a kettőt, és pontosan azonos részét nézd(azonosan lásd az egész képeket).
    Tudod mit fogsz látni? Semmit.
    Talán azt hogy az NV-nél szebb a a páncél és a kard, színesebb. Nézd csak meg. Szvsz ilyen szempontból jobb is az nV képe. Nézd meg télleg alaposan és váltogasd föl-le a képeket. Látni fogod amiről beszélek, hogy erőteljesebben zöld a Glass armor és erőteljesebben sárga az ebony kard. Sztem szebb. Bár lényegében nincs jelentős különbshg.

    A CF-ről meg annyit hogy itt PH-n gyakran írták a tesztelők hogy amikor SLI tesztet nyomtak szerettek volna CF-et is nyomni, de nem rajtuk múlt hanem az ati driverein, ugyanis nem ment egyáltalán, vagy ultra-bugos volt. Az SLI egy kiforrottabb és jobb megoldás, kérd csak ki rudi véleményét, meg fogja mondani. :P

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák