Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #1006 üzenetére

    Miért nem azonos időjárással? Erről talán az AW mod készítőit kéne megkérdezned, akik miatt Anvilban kétszer áztam el 4p alatt. Nyilván te is tudod, milyen közel vannak egymáshoz amúgy a lefényképezett épületek. Az AF+AA különbség így is látszik, azért tettem be közel azonos nézeteket. Anno nem gondoltam, hogy majd megint fényképezek ugyanonnan. Másrészt így is órákat töltöttem azzal, hogy fényképezzek, miniatűröket csináljak, oldalt szerkesszek, feltöltsek, belinkeljek, stb, eszem ágában sem volt azzal szórakozni, hogy 2 képmentés között ki-be lépegessek üzemmódokat váltva.
    Na, a távolság nálam meg 7-es, és a felbontás sem olyan alacsony.
    Olyan képeken látsz árnyékot, amelyet úgy vettem le, hogy látható is lehet rajta (nézd meg a többit is). Egy szikrázóan napsütötte házfalon, vagy borús időben nehéz felfedezni.
    Árnyékok egyébként rajta vannak (lombok és növényzet is), külső-belső 1/3 környékén, szűrés minimumon. Én inkább azt vettem le, mint a felbontást. Viszont a ragyogás feljebb van téve, lehet, azért nem látszanak annyira az árnyékok.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák