Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi29

    tag

    Sziasztok.

    Leírok egy rövid történetet és a hozzáértők segítségét kérném,hogy mit érdemes tenni.
    Szóval..
    2016 Február 24-én vásároltam PayPallal USA Ebayről,USA eladótól 6db különböző terméket ami összesen 11 darab.Pár óra múlva már be is regelte. 26-án fel is adta egy csomagban,vagyis pontosan egy hónapja.A termékek ára kb 135$,a pk 70$ és a csomag 200dolcsiig biztosított.szállító cég USPS. Közben a magyar posta is nyilvántartásba vette.Március 1-én Kanadába érkezett a csomag,Vancuverbe,utánna 2 nap múlva másik kanadai városba.,és itt a történet meg is állt 23 napja semmi sem történik.A nyomkövető azt írja,hogy megérkezett a célországba,ami Kanada. Március 18-án felvettem a kapcsolatot az eladóval,hogy mégis mi van? Pillanatok múlva,jött a válasz,hogy minden rendben,de a következő munkanap bemegy a postára és rákérdez.Választ persze nem kaptam.még azt is írta,hogy 10 nap múlva reklamáljak,mert kb akkor telik le a 30 nap.a Szállítási határidő márc 21.Nekem elég furcsa,hogy magyarba rendelt termék miért kerül Kanadába,és főleg,hogy semmi se történik.A magyar postánál azért rákérdeztem,nem e esetleg haza érkezett..A válasz az volt,hogy a rendszereik szerint nem bizonyítható.

    itt jön a kérdés,hogy mit érdemes tenni?
    a tervem az,hogy jövőhéten írok az eladónak,hogy nézzen utána.Várok egy hetet és ha nem történik érdemi változás,akkor nyitom a vitát,és utána kérem vissza a pénzt.

    Pár fénykép:

Új hozzászólás Aktív témák