Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz vandor01 #72047 üzenetére

    És ez pontosan így is van... :P :B :DDD :R
    Szóról szóra, egy betűjét sem cáfolom :D
    De azóta sok víz lefolyt a Dunán...
    Rá kellett jönnöm,hogy ez másképp nem megy...
    De a sok munka, és még több belelocsolt pénz..ami a Crashek,és elforrasztasok, és rendelések és ...és ....és miatt elkerülhetetlen volt, meghozta lassan a gyümölcsét...
    És itt, ebben elvitathatatlan része van az itteni közösségnek is...sok segítséget kaptam itt amit ezúton is köszönök...
    Mostanra már azért van valamiféle tudás...ha nem is sok, de vagy meg tudom oldani a jelentkező problémákat,,vagy legalább tudom mire keressek a "net tudástárában"...
    Pontosan tudom honnan indultam...nem tudom elfelejteni, mert nagyon nehezen állt össze a kép...
    Abban az említett időszakban szó szerint semmit sem tudtam...de ezt nyilván felesleges magyarázni...
    De kedvem sem volt igazán a szereléshez...
    Azóta ez változott...nem mondom hogy ettől áll fel a ...........
    Még mindig sokkal jobban szeretek repülni...de mára már muszajbol megcsinálom... másképp egyszerűen nem megy...
    Az összes segítőkész topictars mellet akiknek nagyon hálás vagyok, muszáj megmelitenem Fuhur topictarsunkal megejtett személyes találkozóm...
    Azt hiszem akkor és ott került igazán egyenesbe hogyan is áll össze a vezérlés a BF , illetve a gép-Betaflight-transmitter háromság....arra a pontra datálom azt , mikortól igazán elkezdtem élvezni az "építést-configurálást"...

    A tudásom ma sem nagy...de tudom mit kell keressek, ha elakadok, és az hatalmas előrelépés számomra...
    És amikor én itt postolgatok ezt-azt...az mindannyiszor az öröm miatt van...nem flex, vagy ilyesmi...
    Hanem talán itt sokan el sem tudják képzelni mekkora öröm ennyi említett szenvedés után "egyenesbe kerülni" :B

    Az említett diatone-os időszakomban egyébként egy komplett szettet adtam el. Gépet akksi kat transzmittert szemüveget mindent :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák