Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz vandor01 #62116 üzenetére

    Szóval. Beltérben reptettem, mert sötét lett, mire hazaértem vele. Rendkívül közvetlenül irányítható, nagyon gyorsan és pontosan reagál, sok mai racer megirigyelhetné. A repidó valóban hosszú, valós az, amit írnak róla, szerintem megy a 10 perc feletti is. Nem mértem, de holnap ha jobb idő lesz és nem ilyen baromi szeles, megnézzük. Az acro nekem nem ment, hiába kapcsoltam át 2-es állásba, ahol lennie kellett volna, nekem ugyanolyan stab volt, mint az angle módja. A világítás ki-be kapcsolható. Holnap megnézem a "sebességeket" is. Elvileg van valami alti módja is, a piros x-el, ott nem igazán szabadna sodródnia. Alapból sodródós, mint kb másik/akármelyik racer. Nagyon mokány, :D. a reakciói nagyon gyorsak, tényleg tetszik. A kameraszög állítható.
    A kameráról:
    Szar. :D. Ez a legrövidebb verzió. :D.
    Bővebben:
    Beltérben, kevés fénnyel hangyák vannak, de nem vészes. Kültérben, természetes fénynél szerintem lényegesen jobb lesz. Olyan, mint kb. a HS1177 volt anno. Nem egy HDR-es Foxer Predator mondjuk. :D. Megvan a maga súlya, de nem érződik nehéznek a mocik lazán ugrik a gép ezzel a vázzal. 2s-en elég kezes is, a kettes propok miatt is jó az üzemidő. A tengely menetes, azaz a propok úgy csavarodnak rá. Értelemszerűen ha van olyan furatos propod, mint a tengely és ráteszed a propot, utána egy önzáró anyával faján lehet rögzíteni. Persze ugye jobb/bal menetesek a motorok, külön CW/CCW. Holnap csinálok normális képeket a picurról. A nagyobb testvéreinél sokkal jobban kezelhető és jobban is repül. Kellemes csalódás volt. Csak rohadt sokért adják az akkukat hozzá, 15 ejróban mérik darabját és nekem a hátamon feláll a szőr, amiért ilyen lassan töltődik. Erre kellene valamit kitalálni még. A bindelés az elején ugyanaz, mint általában, azaz a "start-stop" gombot nyomva tartva kell ezt követően az on/off-gonbot bekapcsolni. Előtte a drónt már be lehet kapcsolni (az akku behelyezésével).

Új hozzászólás Aktív témák