Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz fape #61546 üzenetére

    Persze változott, mert kipróbáltam újabbal, meg régebbivel is.
    A régebbi az 1.7.2 az újabb meg a 2.0.0

    Itt a lista amit kiírt a két verzió:

    Configurator 2.0.0

    CLI

    # version
    # INAV/NAZE 1.7.1 Sep 12 2018 / 13:44:14 (48e1feffe)

    #

    # feature
    Enabled: RX_PPM VBAT MOTOR_STOP SOFTSERIAL GPS CURRENT_METER PWM_OUTPUT_ENABLE OSD

    #

    # feature list
    Available: RX_PPM VBAT RX_SERIAL MOTOR_STOP SERVO_TILT SOFTSERIAL GPS TELEMETRY CURRENT_METER 3D RX_PARALLEL_PWM RX_MSP RSSI_ADC LED_STRIP DASHBOARD BLACKBOX CHANNEL_FORWARDING TRANSPONDER AIRMODE SUPEREXPO VTX RX_SPI SOFTSPI PWM_SERVO_DRIVER PWM_OUTPUT_ENABLE OSD

    #

    ------------
    Configurator 1.7.2

    CLI

    # version
    # INAV/NAZE 1.7.1 Sep 12 2018 / 13:44:14 (48e1feffe)

    # feature
    Enabled: RX_PPM VBAT MOTOR_STOP SOFTSERIAL GPS CURRENT_METER PWM_OUTPUT_ENABLE OSD

    # feature list
    Available: RX_PPM VBAT RX_SERIAL MOTOR_STOP SERVO_TILT SOFTSERIAL GPS TELEMETRY CURRENT_METER 3D RX_PARALLEL_PWM RX_MSP RSSI_ADC LED_STRIP DASHBOARD BLACKBOX CHANNEL_FORWARDING TRANSPONDER AIRMODE SUPEREXPO VTX RX_SPI SOFTSPI PWM_SERVO_DRIVER PWM_OUTPUT_ENABLE OSD

    #

    Itt meg látszik hogy lehetne állítgatni mert benne van, csak nem engedi bekapcsolni.
    Mert ugye mielőtt te amit csináltál 1.7.1-1.7.3 meg ami a neten volt régi 1.6.1 azokban csak 0 állítási lehetőség volt.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák