Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz twine #53754 üzenetére

    kinaiaktol kitellik....

    rendeltem piros propellert... kultek feheret... :F azert nem hagytam szo nelkul megemlitettem egy uzenetben de nem problemaztam a feherrel is tudok repulni... 2 honap mulva megint toluk rendeltem azt bedobtam egy csomi piros propellert... megint feheret kuldtek... na akkor mar problemaztam megigertek kuldenek 2 csomi pirosat... meg is jott volt benne 2db FC.. mondtak oruljek neki mert ez dragabb mint a propeller... ertem en milyen jo nekem de annak a korreai gyereknek aki azokban napokban rendelt 2db FC-et (Ali-story) az lehet nem volt boldog 2csomag propellerel :D :D azota rendeltem a BG-rol pirosat sot rozsaszint is! Most mar van vagy 40 propellerem :DDD igaz meg 1-et sem tortem ossze :DDD :DDD

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák