Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Jackal2 #49365 üzenetére

    "Csak néhány az idegesítőbbek közül:

    - állandóan lerugdosta a propellereket, már a dobozból kivéve is
    -Nálam alap, hogy eleve letesztelek 3-4 a gyáritól eltérő propot minden gépemen. Már akkor volt hármas propom ezekhez itthon, amikor a dón még meg sem jött.

    - konkrétan szarból voltak megépítve. Gumi tartotta valahogyan a kamerát, a kábelek össze-vissza, ferdén állt a motor a gumi perselyen ami tartotta, stb.
    -Kameratartó. Ugyanúgy filléres dolog, mint a másfajta prop. Kábelből nagyságrendekkel kevesebb van, mint egy brushless raceren. ;) 100 euró alatt ott is fostalicska szinte mind alapból, mókolnod kell, mire ok lesz.

    - iszonyatosan hitvány, olcsó propeller volt mind (mondjuk a brushless ötágúak is borzalmasak, ez tény)
    -Erre már válaszoltam fentebb

    - volt ami 50 cm-ről disarmoltam a laminált padlóra és beszart a motorja
    -Ugyanaz, mintha egy raceren két méterről "elejted" a sima kemény földre és elfüstölt a motorod, esc-ed. Csak jobban fáj a zsebednek. :D.

    - belelógott a propellervédő műanyag a propellerbe (FB 90)
    -Olyanom nincs egyiken sem. Amilyen olcsó a prop, soha nem fogy el így. :D.

    - konkrétan alig bírt repülni az egyik QX80, mert olyan dög nehéz volt, és mellette gyengék voltak a motorok
    Vagy amit alul is írtál, szar volt az akkud is. 80-am nem vol, a 90 ugrik rendesen.

    - a kamera kábel szarul volt beforrasztva
    -Egynél - gondolom itt is több volt a pálesz. :D. Mert azért nem jellemző. Nálam még egynél sem jött elő. A főbb forr pontokat amúgy is átnézem, mielőtt megreptetem.

    - az ÖSSZESNEK rossz volt az akkumulátora, kevés C, dög nehéz, puffadós"
    - Nekem más gépek miatt is az 50C-s sokkal jobb akkuból egy kisebb diszperzites vödörrel van itthon.
    600mAh-ak, eddig mind ok volt, viszont egy gyárit én is kidobtam.

    -Nem azért vettem, hogy eladjam. ;), Mennek, amíg mennek. ;)
    Szal várom a beltéri vidiket. :)

Új hozzászólás Aktív témák