Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    Ma sikerült újra lemennem az X220s -el. iNAV van rajta és kicsit mókoltam a PID-ekkel, hogy az a fránya rezonálás megszűnjön. Pontosabban a BetaFlight adatokat adtam meg az iNAV-ban is PID-enek.
    Most nem volt semmi remegés, de hiába próbáltam kinyomni a szemét, az istennek sem akart elegendő előrebillenést, hogy szakítsa a levegőt. Inkább emelkedni szeretett. kb. 30-40°-ban döntött és ez nagyon kevés volt. Rátoltam a POShold és ALTholdot, de elindult valamerre, így azt nem erőltettem, bár a navi beállításokat nem is nagyon nézegettem iNAV-ban. gondoltam jó ahogy van alapértelmezésben.
    Nekem leginkább a rázkódós repülés nullára redukálása volt a célom. Min változtassak, hogy jobban előre dönthessem? ACRO még várat magára. Ki akartam próbálni az FPV-t is egymagamban, de inkább letettem a földre és LOS-ban használtam. Egész jónak mondható a fejlődésem :D
    És én balga csak négy akkut töltöttem fel... ráadásul pont töltetlennel kezdtem :D Azért bíztam magamban, hogy a többit feltöltöttem :D

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák