Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz vandor01 #46456 üzenetére

    Az a baj, hogy én sem tudom mit akarok... :B :DDD fpv-zni a kertben, meg ha megyünk melózni a Phantommal, akkor üresjáratokban ökörködni egy ilyen kulcstartóval....kb. ennyi az elképzelés...
    Nem hiszem , hogy durván bele akarok csapni a versenygépek világába....
    De egy ilyen F3 vezérlővel pld. a "felprogramozás" alapjait megtanulhatom....stb....

    EGy-egy ilyen videó baromira meg tudja hozni a kedvem,,,és hajlamos vagyok "irreális" összegeket elkölteni, olyan cuccokra aminek végül semmi értelme, de beleszerelmesedek...

    MInt pld ezek a Rakonheli alu/carbon keretek.... <3 hát lesz0p*m magam tőlük olyan kis aranyosak, és annyira "minőségiek".....
    Ehhez a kis lila tuning motor....etc...etc....na jó szóval betegség, tudom, és valszeg nem a racionális döntések lesznek a mérvadóak...
    Csak vettem akcióba szemüveget,,,rendeltem e010-et amii tegnap megjött, és elkapott a "tuning gépszíj", hogy a 0-ról építeni egy ilyen kis mérges zizegőt.....

    Hónapok óta követem a topic minden egyes hsz.-át, de ezekkel a kis szarokkal ugye kevésbé vagy nem nagyon foglalkoztok....valszeg pont ezért mert értelmetlen....(ár/tudás arány stb...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák