Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnigee

    aktív tag

    Én is véleményezek, elég nagy eachine fogyasztó vagyok :D
    falcon 180, persze jó kezdésnek, ha ez nincs, lehet én se racerezek, ugyanakkor hányszor is volt olyan érzésem hogy b@szná szájba a ..... aki ezt összerakta? Sokszor... Amikor kimész repülni végre mert jó idő van, és a 2. esés után lehal a vtx, mehetsz haza, szerelhetsz 1-2 órát, majd kövi héten ugyanez. Volt olyan pont amikor majdnem ezek miatt hagytam abba. Persze szerettem amikor jó volt, mert jó volt tanulni vele meg élmény, de ha ma elém raknád, nevetve menekülnék előle hogy ez meg mi, haggyámá :D
    Wizard, így valahol 250-300 kirepült aksi után, szeretem, de pont tegnap montdam Jackalnak, hogy amúgy...
    HA végig gondolom megveszed és kamera csere, vtx csere, alsó felső karbon csere, prop kuka, oldallapok kuka, ledek kuka. Igen olcsó, amíg megveszed, aztán hogy jó is legyen + 20-30K.
    ÉS nem azért csere meg kuka, mert upgrade, hanem mert azokkal csak szívsz.
    Motorok mind a 4 csere mostmár fél év után, persze lehet más motor is megadná magát.

    Amire én nagyon rájöttem, hogy minden építéssel, szereléssel eltöltött idő, a repülési időmből megy el.
    Márpedig jobb pilóta nem a szereléstől lesz az ember. Ha haza kell jönni 2 aksi után mert valami besz@rik, akkor csak elpocsékolt időről beszélünk. KELL a stabil gép, amíg nincs ilyened, addig csak szenvedsz és nem fejlődsz.

    Az eachine ev800, ev800d viszont rendben van, engem jól kiszolgálnak.

    --> http://dronearena.hu/ <--

Új hozzászólás Aktív témák