Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz szacsee #43236 üzenetére

    Nincs mit szívesen.

    Hogy őszinte legyek én nem is igen repülök vele, mert vagy szeles az idő(nálunk szinte állandóan) vagy nincs időm rá.
    Ma végre ki tudtam menni, erre össze vissza ment a gép, így abba is hagytam.
    Kiderült teljesen lelazult 1 motor, mert csak 1mm ami belemegy a csavarból.
    Úgy kb. 1mm-el hosszabb jobb lenne, de nem hosszabb a tekercsek miatt(olyan meg nincs).
    Ha nincs az alsó kameravédő platni, simán ripityára törik a kamera, meg ha nem cseréltem volna ki az első lábakat hátsó fajtára, akkor az is ment volna megint(egy prop hajlott el).

    A Gemfan propok elég jól szokták bírni ahogy észrevettem másik gépnél, viszont merevek és nehezek is.

    (#43238) varadigabor: Keress videókat ahol mutatják a beállításokat pl. [link] de találsz jobbat is, mielőtt váltasz másik led funkció kiválasztásra, jobb ha mented.
    Amúgy ennél a sorrend meg [ez] 17:56-tól láthatod, abba a sorrendbe kattintgasd be a ledeket.

    (#43243) varadigabor: Már miért kellene szétszedned, a kamera mögött ahogy bemegy a gépbe a szalagkábel, ott van alatta az SD kártya foglalat.
    Kicsit macera hogy csipesszel kell beraknom meg kivennem mert a kábel hamar tönkremegy ha hajlítgatva van(1 már kuka) az érintkezők lefelé néznek.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák