Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Nos, csak pár szóban, de tényleg. A bogárról. Eszméletlen. Ennyiért ilyet, ilyen minőségben tutira sehol nem kapsz. Piszok jól repül, nagyon jól reagál. Nem ideges, nem úszkál sehova, minimális a mászkálása. Súlya és méretei miatt nem jön zavarba a kisebb szelektől sem. És igen. Igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy ég és föld a valóságban és a képeken, videókon a minősége. Féltem tőle, hogy syma-klónokhoz és H31-hez hasonlóan "gagyiműanyag" hatása lesz, de nagyon nem. Aki eddig hezitált rajta, az szerintem ne tegye. Nyugodtan megveheti. Én rendeltem hozzá hármas propokat is. Valamint 3S-es akkukat, nagyobbakat. A propok már itt vannak. Ha időm engedi, és az időjárás a hét vége fele teszek fel videót, amit a bogárral és egy 7S-el készítek majd. Csak egy rövid vidit, hogy mégis lássuk, milyen is a vele készült anyag. Olyan éjszakai fényei vannak, hogy kb 3 méter magasan tartva (3 és 5 méter közt) olyan fényt ad ki lefele (is) mintha felkapcsoltál volna egy lámpát. :D. Kb. egy 20-30 négyzetméteres területet egész jól bevilágít. Ráadásul úgy, hogy nem is mind a négy kar alatti fény fehér, hanem csak kettő. :). Nagyon agilisen mozog nagyobb fokozaton, lag nem zavaró, sőt ilyen gépekhez kiemelkedően jó. A motorok erősek, bőven elegendőek kamerával együtt is a mozgatáshoz, soha nem érzed, hogy nagyon terhelve lenne, és nehezére esne a mozgatása a géptestnek.

    ..Az aláírásomat akár módosíthatnám is, hogy minden drónom eladó...kivéve.. ;] . Mert ezt megtartom. Ennyiért az sem érdekel, ha rám rohad. :D.

Új hozzászólás Aktív témák