Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Ma én meg szétborítottam a Kylin szemüveget és ráberheltem az [Eachine ProDVR-t] sajnos nem tudom állítani a felbontást (640x480), se semmi mást, mert a [videóban] nincs róla infó hogy azt hogyan lehet.
    Szerintem így sehogy, mert csak feszt kap, meg a videó jelet kapja meg. [kép] [kép] :F

    Amiről nem csináltam képeket az a másik új szerzeményű szemüvegem, amit szintén szétszedtem, na meg jól szét is vágtam.
    Kivágtam azt a nagy orr részt belőle, hogy a lencsét hátrébb tudjam hozni(valóban lencse amúgy).
    Rettentő közel van téve a kijelzőhöz, ha maxra van állítva az is még nagyon közeli(talán 4cm), és nekem az nem jó.
    Így hátrahoztam teljesen, új tartófület ragasztottam az állítóra, most teljesen betolt állapotban van úgy a lencse mint előtte maxra állítva és így lehet pluszba állítani.
    Még így is kevés nekem, csak ha azt akarnám hogy aránylag jó legyen, a lencse már kívül lenne a szemüvegből. :D

    Most a szemüveg darabolásnál gondolkodtam el kicsit, hogy hova is jutottam tavasz óta mikor véletlenségből/tévedésből megvettem a SHENGKAI D97-t, most meg már 20 ezres szemüvegeket meg 100 ezres gépet furkálok fűrészelgetek szét. :F
    Elég elvetemült lettem tavasz óta, biztos ez a fórum teszi rám ezt a hatást. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák