Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Zoty4 #29664 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam vagy írtam hogy annyira elvetemült legyél és a Walkerat vedd meg.
    Mint írtam nekem is tetszett az a gép amit mutattál, de írták hogy törik a kar könnyen, így nehezen de letettem róla (jesszus hogy mennyi tartalék kart vehettem volna a különbözetből).
    Sokáig nézegettem a Falcon 250-et, de valahogy nem tetszett meg az istenért sem.
    Hiába gyorsabb, egyszerűbb, olcsóbb cserélni alkatrészeket, de tudtam hogy ha meg is veszem nem leszek vele elégedett soha, mert nem tetszik.
    Felőlem írhat bárki bármit hogy a kinézet nem számít úgy sem, de nekem igen is számít(nem mellesleg a + funkciók). :B

    Azért nem annyira drága az FPV-s, ha nem azzal a szemüveggel akarod használni, hanem veszel hozzá olcsóbban.
    Persze nem rábeszélni akarlak, mert szerintem a többi sem sokra való FPV nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák