Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    Syma X5c okosságok (ha vótmá' akkor bocs). A gyári távval a hatótáv kb. 70 méter. De. Ha veszel hozzá kb. 4e-ért egy X8C távot itt, akkor 300-400m-re nő az irányíthatóság távolsága. Viszont csak akkor lehet összebindelni az X5c-t az X8 távval, ha olyan X5c-d van, ami V3 vagy V6 boarddal rendelkezik. Ehhez nem kell szétszedni a gépet, elég az elemtartó fedelét felnyitni, egy bizonyos szögből jól olvasható. Ha V3 vagy V6 van odaírva, akkor nyertél, lehet rendelni a távot. Más boarddal (pl. V5) NEM MEGY! Az újabb Symák többnyire már V6 boarddal jönnek (nekem is azzal jött a BG-tól), de esetleg érdemes lelevelezni az ügyfélszolgálattal, úgy a biztos. Így elég egy BNF verziót rendelni (kb. 7e) + az X8 távot. 300m-ről egyébként már semmit nem látni a gépből, de nem is azért kell, hanem hogy 100-150m-re biztonsággal el lehessen küldeni (és vissza is jöjjön). Innen van az infó.

    Nemrég kérdeztem, hogy a Syma x5c aksikat hogy lehetne betenni Nihui u807-be, valami átalakítóval, de nem volt megoldás. Most már van! Átalakító nem is kell! Az x5c aksik csatlakozóján (micro losi csati, a múltkor összekevertem a JST-vel, de losi az) van 2 kis pöcök, azt egyszerűen le kell csípni egy fogóval vagy erősebb körömvágó ollóval, és így már simán belemegy a Nihui csatijába. Összedugásnál a polaritásra figyelni, piros a piroshoz, fekete a feketéhez, különben a gép kampec!!! Akku töltésnél is figyelni erre! Videó az operációról itt.

Új hozzászólás Aktív témák