Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    válasz KaiotEch #24645 üzenetére

    És milyen jól tettem! Igazából csak ott hibáztam hogy a szobában gyakoroltam egy x1 el :B
    Ha betartod ezeket akkor nem gáz nagyot harapni:

    -Nem játszunk szobában
    -Nem vagizunk senki előtt (Mert akkor az első emeletről kell levadászni)
    -Kint csak mode 2ben repülünk (különben nem jön vissza ha mode 1)
    -Elsőnek nem engedjük 1,5m-nél magasabbra! (Különben bátor leszel azt keresheted)
    -Nem akarsz tengely körüli forgást gyakorolni!, csak előre hátra jobbra balra.
    -Megtanulod a magasságtartást, ez x1-nél elég hamar megy!
    -Veszel még akkut, hogy legyen némi játékidő.
    -Megtanulod az indítási kombókat (Rosszabb mint a mortal kombat a nintendo klubban)
    -A gép szinte lezúzhatatlan! De mindig ésszel!

    Az x1 mindent kibír kivéve amit nem. A láb törős és leszállni betonra szar mert pattog.
    Tökéletes kezdőgép, de ha nincs érzéked akkor erős lehet.

    Csendes mint állat! Tehát, ha a lakóház alatt nyomod senki nem akar lelőni mert nincs hangja!

    A kanyarodás a legnagyobb negatívum, de ez szokható.
    Én ezt tanulom most az x350-el is. És jobb is hogy ezt hagytam utoljára mert sok eséstől kíméltem meg magam. Az x350-el x1 után 4x estem, de ebből egy a 3D mód volt :D Jó alap a kis x1 a nagy dög 350-hez. Amit eleinte remegve irányítottam és más is. Most már akár csontra vágott gázzal is megküldöm és tökéletesen kezelem. (Ha nem kell kanyarodni) Tehát a rutin meg van. Egyedül Jackal miatt kezdtem a kanyarodást gyakorolni, mert rámtrollkodott, hogy ebbe mi a jó ;]

    Pl, ha kezdek egy u807-el ami neked van az egyáltalán nem garancia arra, hogy utána elbánok az x1-el. Mert mikor odaadtad mondtam is, hogy mennyivel kezesebb. Ha most kezdenék akkor sem csinálnám kefés motorossal. Vagy x251 vagy x1.

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák