Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz FID #24648 üzenetére

    Szerintem nem jó az X1 kezdőknek, mint ahogy egyetlen brushless gép sem, ennek a kategóriának ráadásul nem is jeles képviselője az X1.

    Alapból fölöslegesen erős gépet nem szabad kezdetben venni, vagy akkor ugrani kell egy nagyot, meg kell venni egy Phantomot és kész, mert az legalább GPS stabilizált, ha nem vagy tök hülye, hajlandó vagy elolvasni a manualt, akkor nem nagyon tudsz vele mellényúlni.

    Ott ahol neked kell mindent csinálnod, ott nagyon nagy a rizikó egy brushless gépnél, mert először meg kell tanulni az alapokat, na erre TELJESEN alkalmatlan az X1. Én először TSZKR-ével repültem és nem jó vele repülni, mert tele van vezérlési bugokkal, instabil, sodródik, túlfordul, a táv egy borzalom, tehát pont nem egy kezdő gép, mert egy kezdő nem tudja kompenzálni a gép hibáit.

    Első gépnek vegyen mindenki Nihui U807-et, Syma X5-öt, vagy ha van gyerek a családban valami vízálló cuccost, JJRC H31, Aviax H20 (végül is nyár van nem?) vagy ilyesmit és ezzel repüljön ki 40-50 feltöltést.

    Ha JJRC X1 lett volna az első gépem, lehet az egészet abba hagyom, mert nem tudtam volna eldönteni, hogy én vagyok a béna vagy a gép rossz (egyébként a gép rossz) és úgy ítéltem volna meg, hogy ez az egész drónozás itt tart, akkor ez nem is akkora móka.

    Az XK X251 Seby Dockytól is megkapta a legjobb drónt 2016 negyedév plecsnit, pedig rajta évente átmegy pár darab, szóval ha mindenképpen brushless, akkor inkább azt venném, de elsőre mindenképpen brushed-ot.

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák