Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz radio100jozs #6598 üzenetére

    1999 és 2019 összesem hasonlitható
    1999-ben a mobiltelefon még nem tömeg termék volt nem volt mindenkinek, nem járt ekkora tudással
    még 2019ben már mondhatni az
    1999-ben szerintem nem volt 2miliárd se a mobil telefon használat , 2019-ben már több mint 7milliárd ez a szám van akinek 2 vagy 3 száma is van. anno ez lehetetlen vagy nagyon luxus volt.

    jah és még valami 1999-ben 56kbps-es netnek örült mindenki ha tudodt 1oréát netezni , 2019-ben már alap a több mbits internet elérés és adott is, gigás nett 3e ft-ért 1999_ben szerintem ha volt is gigás lakossági net az legalább akkori 50-70e ft volt.

    most ebben a korban ez alap hogy elöre belesz hirdetve valamilyen szinten.

    #6599) grafnet

    budapesti digi shop- okban van már mobil sarok, más kérdés hogy tök üres, de van, lehet látni hogy az mi is , bár ez nem mostani hanem már legalább 1éve ha nem több van, igaz jelenleg csak porosodik :D

    (#6610) Aweriot

    nem éri emg nekik végül is több éve fizetnek frekiért amire 0 bevétel van, mégis megéri nekik, föleg hosszutávon, digi nem a nyugati most azonnal térüljön meg tematikán müködik hanem mondhatni a nagyon régi 5éves terven, amit jol is csinál,

    10euro nem reállis? miért?
    telenor 2017-ben 5700ért tudot adni allin csoamgot korlátlan mobilnettel,
    igaz az sem 10euro, de szerintem ha egy ilyen 5700-as csomag lesz ami allin mindent tud akkor simán bestbuy.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák