Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz dchard #22753 üzenetére

    Annyi a különbség, hogy a többi szolgáltató nem szűr elő, ergó nincs felelőssége abban, hogy ha te olyan helyen veszed igénybe, ahol a lefedettségi térkép szerint (előre ellenőrizhető módon) nincs elérhető szolgáltatás.
    Ez is egy legitim nézőpont. Nem túl ügyfélbarát, de respektálható.
    Akkor viszont mobilfronton jelenleg ez a helyzet, egy kis párbeszéddel illusztrálva.

    Helyszín: T vagy T vagy V ügyfélszolgálata.
    Ügyfél: Jó napot! Előfizetést szeretnék.
    Ügyintéző: Jó napot! Fényképes igazolványt, lakcímkártyát kérnék.
    - A Belvárosban lakom. A térkép szerint kültéri és beltéri lefedettségük is van. Biztosan tudom használni a lakásomban? Nem szeretnék zsákbamacskát venni.
    - Nem tudom, nem biztos.
    - Nem tudná leellenőrizni?
    - Nem.
    - Esetleg kiküldenének egy technikust, ő bemérhetné.
    - Sajnálom, de erre nincs lehetőség.
    - Akkor kaphatnék ingyen egy tesztkártyát, nettel, 100 perc lebeszélhetőséggel? Akkor én kipróbálhatnám!
    - Sajnálom, de erre sincs lehetőség. Kártyát kaphat, de azért fizetni kell.
    - És ha nem tudom használni a lakásban, akkor visszadják az árát?
    - Nem. Illetve majd egy év múlva igen. De kérvényezni kell.
    - Akkor milyen lehetőségem van, ha számomra használható előfizetést szeretnék Önöktől?
    - A zsákbamacska.

    És tőlem is egy költői kérdés.
    Ha DIGI úgy indul, hogy szűrés nélkül, mindenkinek prepaid kártyát ad, ingyen net, 1000 feltöltésért 200 perc, a szerződésbe beleírja 2 centis betűkkel, hogy az ország egy pontján sem garantál használhatóságot, és a szerződést 2020. február 29-re azonnal felmondja, március 1-én lekapcsolaj, és ha ...
    Szerinted milyen hozzászólásokkal lett volna tele eddig és lenne most ez a topic?
    Szerinted mikor, hogyan kellett volna indulnia? Hibák helyett milyen jó döntésekkel?

    Persze, lett volna egy ideális indulás - én is tudom. Megvárni, amíg lesz elég freki. Kiépíteni a hálózatot, minimum olyan lefedettségi szintig, mint a többié. Műszakilag csak műszaki emberekkel tesztelni, amíg a többi szintjét el nem éri. És utána lehetett volna indulni. Csak akkor. Persze akkor ez a topic sem lenne. :N
    A DIGI nem ezt az utat választotta. Hibázott. Lehet is szidni mindenért: lefedettség miatt, mert előszűr és rosszul, mert csak vezetékes mellé ad kártyát és nem mindenkinek, mert a tesztcsomag nem marad meg örökre, mert árat fog emelni, mert ... mindenért. :O
    A hozzászólások nem kis részét olvasva csak azt nem értem, hogy miért nem hagyja ott mindenki a DIGI-t? Úgy se működik, halott ügy, kár rá vele foglalkozni.

Új hozzászólás Aktív témák