Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz reelc #90175 üzenetére

    Nekem pl elegem van abból, hogy másokat szolgáljak ki...egy dbig jó pofa a dolog, de most már több, mint 2 éve azért lépek be, hogy followert játszak (Monk/WD/Cruse)...ami egy idő után rohadt unalmas...de ezzel alapvetően nem lenne gond, ha néha ki lehetne lépni a szerepből...de kb lehetetlen megoldani...

    Solozni meg el lehet solozgatni, csak a bibi ott kezdődik, hogy ha nincs fix csapatod akikkel együtt fejlődsz, akkor nem fogsz beférni sehova...és ahogy tapasztaltuk mind1, hogy NS vagy Sx. 2 sezlony óta megy ez...

    De mondok mást...1 hetet hagytam ki volt egy kis gondom a szememmel...ez 300+ paraszint különbséget okozott... :D Így a 850 paraszint vote kickre volt elég supportként... :D Abba is hagytam a játékot, mert minek játszak?

    Sztem kezd elfogyni a fantázia a fejlesztőkből...nagyon durván...és ahelyett picit felkavarnák a semmit...indul az S6 és csinálhatod pontosan uazt...húzhatod a support karikat, akikkel egy idő után nem mész semmire...

    Illetve több helyen olvastam, hogy a 2 DPS felállást a szerverek el se bírnák...új Wizből pl kettő lagot okoz...elég durvát, de ebből pl mi igaz nemtom...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák