Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    No, tegnap buktam egy GR35-ot DH-val. Erre a haverom aki pont nalam volt nezniahogyjaccok aszongya szereljek at full glasscannonra.. mondom oke mit veszithetek.. String ov helyett WH, osszes diamon cserel emeraldra, sapiban vlife helyere is cdr.. Nyitok egy GR36-ot.. cseszdmeg nem meglett..? Raadasul 1x a kozepso palyan iszonyatot pereceltem es majdnem egy komplett ilyen Act3 kacskaringost vegig kellett futnom + vegere beadta Ghomot koszike. De meg igy is meglett kb 14.50-el :D

    Ugyhogy mivel a DH ugyis perecel ha sebzik (oke, ez szolo volt Unityval ami sokat szamit.. ) ugy vagyok vele hogy no akkor mostantol full dps.. nemkellide tafneszes ov meg reziszt.. tolni kell ami a csovon kifer, ha fekszik az ember akkor nem az a +350 allrez fog megovni.. ennyike..

    Azert majd tesztelem 4-es partiban is mert ott azert mas a szitu, de igazabol ott is minek ovatoskodni.. hat a frozen meg a mozsaros ugy lehitel GR37-ben hogy nyekk, akkor meg nem nyoc? De.. ugye? De! ;] Mondjuk az viszont kar hogy erre csak kozvetlenul azutan ebredtem ra hogy kb 3 hete szopok azzal hogy pontmindig sosincs meg a GR36.. mondjuk maga a rif is kb makos volt sok mobbal szal vot benne egy merjunknagyotalmodni Gr37 is.. most arra gyurok.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák