Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    Gentlemen,

    megtenne valaki hogy roviden tajekoztat a cmww, archon es hasonlo kifejezesekrol, roviditesekrol?
    A Manticore-os DH nekem is evidens, de mivel nincs wizardom meg WD-m igy ezen a teren felvilagositasra szorulok. A CHC-t tudom mi, de az APOC mar kifog rajtam. Szoval egy rovidites & kifejezes szotar jol jonne. Dupe nerf :-)

    Elore is koszi!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Uraim, valaki tudna felivilagositast adni hogy hogyan mukodik a Real Money AH? Hogyan lehet tisztesseges magyar forintert vagy tisztessegtelen kapitalista euroert Gold-ot venni, illetve hogyan lehet RM AH-ban eladott targyakat esetlegesen 'forintositani..?' Paypal accountom elvileg van..

    Koszi!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Cyberbeni #22176 üzenetére

    Beni,
    mit jelent pontosan ez a 'nezhetsz streameket'..? Hogy lehet azzal goldot nyerni, es foleg 10M-t..? Nagyon erdekelne. Mellesleg engem az is erdekelne hogy lehet eBay-en goldot venni, es az hogy kerul be a karakteredhez.. csak nem nagyon szeretnek olyan temakort feszegetni ami ellenkezik a forum alapszabalyaval.. bar gondolom beszelgetni lehet rola csak arulni nem :-)

    Szoval pliz homalyositsatok fel. Egesz nap farmolni (becsuletes munka) az nem sok goldot hoz a konyhara, tekintve hogy heti netto 5-6 jatekorara van idom (mondjuk atlag napi 1). Csaladom van dolgozom, nem sorolom..

    Talalni egy socket harmas fullos etheral mempot (erezzetek a tulzast lecci..) es sikeresen eladni masfel milliardert AH-ban az megint roppant sanszos. RMAH-ra azt mondjatok draga a gold, magas az arfolyama es nincs ertelme annyi forintot/eurot fizetni 50-60M goldert mint amennyibe az egesz jatek eredetileg kerult.

    Nos akkor hogy lehet gyorsan es becstelenul sok goldot szerezni? :) En nem penz akarok ebbol kivenni, csak az en DH-m is ott tart hogy parmilliot nem fogok kolteni + 2-3000 DPS vagy + 10-20 All res miatt, tehat komoly elorelepest csak szazmilliokert tudnek csinalni.

    Koszi!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #22215 üzenetére

    Aztan egyszer csak azon kapod magad hogy
    1) feltortek az accountod..
    2) spam szeruen elarasztanak friend requesttel es egyik pillanatrol a masikra napi 80+ uj requestet kapsz, beleorulsz es vehetsz uj jatekot hogy uj accounttal uj eletet kezdj..

    Olvastam ezekrol.. egymillio ilyen fake gold feketezo hely van a neten. Nem er annyit..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #22218 üzenetére

    Hat most hogy emlited nekem is jol jonne olyan beallitas hogy csak invitation utan tudjanak belepni hozzam. Nalam is elofordult mar hogy nagy batran nekimentem MP6-on egyedul a wardennek, aztan bejott egy nemolyankozeli haver, es a +75% HP/DMG nagyon jot tett a jateknak. En fetrengtem a Fields of nyomorban amig o tollaszkodott a varosban mert most vett uj sarga kesztyut es be kellett szinezni kekre.. :D :D

    Meg olyan is van hoy az ember csak siman egyedul akar menni.. (ritkan de elofordul)

    Meg is fogom nezni a settings-t, gondolom a gameplay alatt talalom ezeket.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Ifju #22219 üzenetére

    Koszonom de ingyen nem fogadok el semmit. Te azert a goldert megkozdottel. Vagy szerencses drop volt de elotte akkor is megkuzdottel. Ilyen alapon mindnekitol csak 20M-t kernek ingyen es egy het mulva en lennek a goldkiraly :D

    Inkabb hivd meg Sirandrish-t egy sorre, es mondd hogy granini fizette :D

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Sirandrish #22982 üzenetére

    Igaz.

    Akkor fel is dobnek egy olyan temat, hogy en meg mindig azzal kuzdok AH-ban hogy a megvenni keszult cucc vajon jobb-e mint ami rajtam van. Tudom hogy egyszer majd a kov patch alatt mar lesz rendes osszehasonlitas (igergetik..) , de addig is jol jonne nekem valami keplet. A dex VS chd-t meg valahogy ki tudom kalkulalni, de peldaul azt mar nem tudom hogy +8-9 AS tobblet vajon mennyi dex veszteseget kompenzal. Mennyi CHD er fel mekkora CHC-val..? Egy gyuru vasarlasakor ez pl erdekes kerdes, foleg olyankor amikor nem lehet mindket sor benne mert nincs ra penz..

    Ugyanez life% vs vit kerdesben is erdekes. Vagy pl most hogy erositettek a ruby-n, erdekelne hogy a + minimum es maximum damage az beleertendo a fegyver DPS-ebe, vagy van egy fegyver ami sebez 980-at, es plusz jon hozza 100 to minimum es 150 to maximum damage? Nem a matek nem megy, a szabalyt nem tudom.. Ezekrol en szivesen tanulnek a tisztelt & tapasztalt kozossegtol.

    Azt is tudom hogy vannak kulonbozo skill kalkulatorok, azokrol is szivesen olvasnek hogy ki mit hasznal, melyikre eskuszik.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mephi666 #22994 üzenetére

    Mondok jobbat. Farmolhatnak tovabb, de nem tudnak legendary-t felvenni a foldrol.. nyulkalsz erte, kattintgatsz ra, nyomod az ALt-ot hogy mutassa, de semmi.. nnnna ez gonosz..

    ON: koszi a valaszokat mindenkinek. A magamnak belinkeloset nem ismertem, elni fogok vele :-)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Sirandrish #22989 üzenetére

    A ruby meg úgy működik hogy ad X minimum meg X maximumot..
    Számoljunk 150el..
    Van egy fegyvered ami 400minimum és 800 maximum DMG-t tud..akkor igen egyszerűen egy 150es Ruby csinál belőle egy 550/950eset, ami értelemszerűen át is variálja a fegyver DPS-ét..

    Ha ez igaz, akkor tulajdonkeppen semmi ertelme a min/max dmg statot nezegetni barmilyen fegyveren. Meg az AS-t sem. kizarolag az szamit hogy mekkora a kiirt DPS.. Jol gondolom..? Ha mindezek bele vannak kalkulalva egy fegyver DPs-ebe akkor csak az szamit, meg a plusz sorok. A ruby nyilvan dob rajta, vitan felul all, de az alap avg dmg-nek tulkeppen nincs jelentossege mint olyan..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz F-ECT$ #23061 üzenetére

    Szerintem is alapvetoen jo gondolat 'nyitni' inferno fele minden itemet. Ha engedik a statokat meg rollokat is igazodni az item levelhez, akkor valoban az fog tortenni, hogy az egyebkent kivalo sorokkal, de gyenge statokkal rendelkezo lvl 30-as item-et erdemes lesz megtalalni infernon, mert a normalos 80 dex es 5AS helyett majd lehet benne item lvl63-nak megfeleloen 230 dex es 9AS. Ez valoban atrendezheti a komplett gear palettat, ami szerintem alapvetoen jo a jateknak.

    A craftolas mar onmagaban is nagyon jot tett, persze az AH megzuhant tole mert senki se vesz millios cuccokat, inkabb elcraftol 50 millat de abbol egy item majd olyan lesz amit 1 milliardert se lehet kapni AHban (kvazi end-gear).

    Azt is megfontolas targyava tehetnek - csak hogy en is idefuzzek egy onallo gondolatot, kivansagot - hogy a kulcsok es damonic essence-k legalabb jatekon belul friendek kozott atadhatok legyenek. Tipikus pl hogy a Warden nekem mondjuk act1-ben szinte mindig dob kulcsot, nagyjabol amugy mp leveltol fuggetlenul (mer jofej..) de act3-as meg alig. Haveromnak meg forditva. kettonknek egyutt mar lehetne vagy 15 device-a de ne mtudjuk egymas kozott csereberelni a kulcsokat. Ugyanez az essence-re is igaz. En mar craftoltam magamnak jo vallast, bracert meg amut, es mondjuk maradt 50 essencem. Miert ne adhatnam oda egy baratnak aki most kezdi csak a craftolast.. AH-ban tovabbra se lenne adhato veheto, de legalabb friend listan belul.. pliiiiiiz :-)

    Ja es kedves Blizzard: az act 1-es jewellert koltoztessetek mar Deckard haza ele konyorgom. Lekopik a natalya csimmam mire odarohanok gemmelni :D Koszi!!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #23064 üzenetére

    Fegyverekben kellene valami EH és skorn versenytárs. A kardokat picit felturbózhatnák. Kellene valami jó kis legend Oni Blade, meg versenyképes grandfater.

    Szivembol szolsz.. minden vagyam lenne egy legend oni blade.. gyonyoruek azok a kardok.. Van egyem ami 800+ DPs, van benne socket meg 119 CHD, es -12 lvl requirement. A monkom azzal tolta 48-60 kozott.. imadtam. Lassu volt de szeeeep :)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #23116 üzenetére

    Pontos szamadatok nelkul ugyan, de meg tudom erositeni DH-val is. Korabban 500-550 allressel mentem, es MP5 felett eleg sokat haltam. Nem tudom szazalekban ez mennyi nalam. Gear upgrade utan jelenleg 650-680 a legrosszabb resistem, es vegyuk hozza hogy a barbar tesom meg ramkuldd egy warcry-t, tehat 750+. Dobbenetes valtas, azonnal nem haldoklom, es meg a leghuzosabb szitukbol is - nyilvan odafigyeles mellett - ki lehet menekulni. A vortexes dobalos arcanos desecratoros/zoldtaknyos fast pack-et is tul lehet elni. Ugyanez a combo 500 koruli allressel siman one-hit-ben szokott vegzodni. Ennyi a kulonbseg.

    Mas tema - technikai kerdes:
    Probalkozott barki kozuletek mobilnetrol Diablozni? Nyilvan nem en vagyok egyedul azzal hogy pl a telken nincs elerheto szelessav, de nem akarom az egesz nyarat skippleni. Tehat kerdeseim:
    - lehet valahogy megmerni hogy mennyi adatfogalmat general mondjuk 30 perc Diablo? - ha mondjuk nekem 5GB-os havi mobilnet csomagom van, akkor jo lenne tudni hogy azt frankon 30 perc alatt elfogyasztja, vagy csak egy elfogadhato mennyiseget eszik meg belole.. :)
    - tesztelte valaki hogy egy 3G-s telefonrol (android) ha hotspotot csinal, azon mennyire stabil a game? Laggol mint allat vagy lehet haladni?
    - nekem egy szolidabb gamer laptopom van, azzal tervezek csatlakozni a hotspotra.
    - avagy peladaul fugg az adatforgalom a jatek felbontasatol, illetve a grafika reszletessegetol..?

    Kivancsi lennek a tapasztalatokra..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz F-ECT$ #23135 üzenetére

    Kosz. Van 3G mert haverok hasznaljak, okostelcsi, facsebook..
    A kolcsonkert stickel az a gond hogy nem akarom valakinek a komplet havi quotajat 30 perc alatt lemeriteni.. mert lehet ez lesz a szitu :-) 3 buff es 1giga huss :D

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #23149 üzenetére

    Tegnap a DHnk folyamat gyalázott minket...oszt szóltunk neki, hogy inkább szedjen virágot míg pörög

    Az igazan profi DH-k meg tudjak azt csinalni, hogy ciganykerek (vault :)) ) kozben az elso fordulo alatt kitepik a viragot a foldbol, es a kovetkezo ciganykerek kozben pedig visszadugjak mashova. Mondonom sem kell hogy nyilvanvaloan ezert van az, hogy a mergezo Fak Fields of Miseryben mindig mashol vannak. Mert a DHk kitepkedik es atultetik oket.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Sirandrish #23189 üzenetére

    Egyet kell ertsek.. evek ota (mondjuk 1998-2006 kozott aktivan D2exp-et nyomtam..) a D3 az egyetlen olyan jatek ami lekot mostmar hetek honapok ota.. Az elmult 6-7 evben konkretan nem volt olyan jatek ami ennyire beszippantott, ahol vartam hogy hazaerjek hogy gep ele uljek es nyomjam.

    A Skyrim meg egesz sikeresen kiserletezett, azt jatszottam par hetig, aztan szinte pillanatok alatt rauntam es uninstall. Szerintem a kov evekben is kizarolag a D3 lesz ami lekot.. :-) A set es legendary, valamint kulcsok megtalalasanak orome meg mindig eltet, annak ellenere hogy a leg-ek 90%-a brimstonekent vegzi. Es szerintem ez tok fontos.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Sirandrish #23195 üzenetére

    Meglehetosen fontos pl hogy mindig van valamilyen cel, ami visz elore, es ami miatt jatsszom intenziven..
    Pl:
    - tobb DPS, jobb targyak;
    - egyaltalan uj dolgokat talalni;
    - az AH mint olyan, klassz dolog, jo erzes jot venni, jo erzes jol eladni valamit, latni ahogy gyarapodik a gold..
    - szintet lepni, paragon levelt fejleszteni..
    - hellfire ring kifejezetten komplex es hosszadalmas, de nekem tetszik. meg mindig kihivas megszerezni a reszeket es jo gyurut gyurni belole..
    - segiteni masoknak, karaktereket huzni es cuccal ellatni szinten tok jo..

    stb.. :)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Urai mi pontosan az unbuffed dps..? Az a DPs érték amit játékba való belépéskor látok? Tehát nincs rajta warcry, mantra, semmilyen shrine, és semmi plusz a követőtől..? Azért a passzív skillek amik damage bónusz adnak ugye beleszámítaniak..?

    EHP-t hol tudom megnézni? Gondolom ez a kombinált értéke a karakteremnek, számításba véve resistet, life-ot mindent..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz quex #23544 üzenetére

    Ezt nem osztom, szerintem ez ellentmondas. A jatekelmeny es a jatekkal toltott ide nagyon is osszefugg. Engem a D2 majd 8 evig folyamatosan lekotott hoszabb rovidebb idoszakokra. Pontosan amiatt hogy elmeny volt vele jatszani, es eltartott 5-6 evig mire minden jo set es legendary itemet osszegyujtottunk. A maradek par ev meg arra ment el hogy ezekt a fullos cuccokat varialtuk es oltoztettuk a karaktereket mint ovis kislany a barbi babat :D Ha nem kotne le dobbenetesen a jatekelmeny akkor keptelen volnek eveket szanni ra.

    A gear-rol: mindenkinek olyan gear-je van amit talal, meg amilyent venni tud maganak. Az ne a Diablo-t minosite mar, hogy van aki ot evig lelkesen tolja es minden cucca talalt targy, meg vett/eladott targy. Ha valaki goldot vesz hogy gyorsabban elerjen egy szintet egeszsegere. Van aki elmegy paragon 50-ig mp 4-6 on abszolute maga talalta cuccokban, mire eleri mondjuk a 300K DPS-t. Van aki meg vesz goldot, felfejleszti a karakteret, es alapbol 300K DPS-el tolja a kovetkezo 2 evben. A vegen mindket jatekos ugyanugy 2 evet jatszott es mindkett elvezte..

    Nagyon is jo jatek a D3, es ezen most kar spekulalni, az ido el fogja donteni. 1999-ben vagy 2000-ben kezdtem el D2-t jatszani, es akkor meg csak nem is volta hive azeknek a megutom-kiesikbelole jatekonak. Meg 2009-ben is fent volt az osszes karakteremmel az aktualis gepemen, pedig akkor mar olyan brutalisan idejetmult grafika volt.. :D Titan Quest-et is nyomtam par evig es meg az se birta kiolni a D2-t pedig is atkozottul jo game volt..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Hogy ismet hozzak valami mas temat is mint a 'te goldod a te dolgod..' :D granini mester megint okos kerdesekkel bombazza a tisztelt kozosseget.

    Tehat arra nem jottem ra hogy legendary itemet bizonyos soraira hogyan lehet rakeresni. Pl. movement speed nem igen lehet bracerben meg armorban. Ha egy konkret legendary item nevet irom be AH keresobe, es tegyuk fel hogy a specko sor amit keresek nem fix (legyen mondjuk CHD) akkor hogyan tudom aszerint sorba rendezni..? Ha nagyon konkret pelda kell akkor asszem amivel kuzdottem a WH ov, amiben van CHD, de nem lehet rakeresni, nekem legalabbis nem sikerult. Szal kvazi egyesevel nezegettem az itemeket hogy melyikben mennyi van.. :K

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #23905 üzenetére

    Igen, en is ezt tapasztaltam, hogy ha adott tipusban nem szerepelhet az a sor, akkor nem is tudok rakeresni. Koszi a valaszokat, megprobalkozom..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #23916 üzenetére

    Aproemberke, a kuzinom barbarral halad, de en nem ertem ezeket a kulonbozo build roviditeseket. Nyilvan tajekozatlan vagyok. mi az a HotA pl..? A WW-t sektem hogy WhirlWind, dehat az csak 1 skill a sok kozul.. feltetelezem hogy a HotA build, ha mar igy el van nevezve konkretan feltetelezi bizonyos egyeb skillek hasznalatat es passzivok egyuttletet.

    Tudom mindig ezek a roviditesek fognak ki rajtam, de omst nemcsak azt nem ertem hogy mi az hogy HotA hanem azt sem hogy az milyen konkret buildet takar..

    Egyelore a CCWMWM-CMXXXL wizard buildet ertem egyedul.. ami nyilvan az evszamot takarja romai szamokkal, amikor a wizardot gyartottak.. nem..? :U

    :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #23927 üzenetére

    Gondolom most jon az hogy azzal mentegetozom hogy a bnet le van tiltva a ceges neten es ezert nem tudtam utananezni.. :(
    koszi!!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #24045 üzenetére

    Miért káros a napi sokszázmilliárd gold bepumpálása a rendszerbe? Általános gamer/casual gamer szempontból: ha a runolásod eredményét akarod jobb itemekre váltani, akkor kb önerőből esélytelen vagy egy szint felett. Runolsz egy hétvégét. Lesz mondjuk 10-20 milla goldod. A botokból bemegy emellé (az AH-RMAH-ot megkerülve) némi ojróért cserébe sokmilliárd. kb önerőből nem juthatsz hozzá a jobb itemekhez, csak a középmezőynhöz. A jobbakhoz csak irtó nagy mázlival (saját, értékes drop), vagy goldot vásárolva, vagy közvetve a bot pénzeket lenyúlva juthatsz (AH flipnél is. Amit tőled vesznek, annak egy részét botok "farmolta" goldból vették).

    Már elnézést, de szerintem lehet nem számolsz azzal a faktorral, hogy a gold, mint olyan gyakorlatilag egy folyamatosan termelődő változó a játékon belül. Panaszkodhatsz a botokra, de ha egyszer csak 82 taiwani napközis egyszerre eldönti hogy ő most nekiül diablózni napi 12 órában a hétvégén, akkor az általuk farmolt rengeteg gold ugyanúgy bekerül a körforgásba. Botokkal vagy sem, a játékosok által folyamatosan termelt gold mindenképpen azt eredményezi, hogy előbb utóbb egységnyi játékosra vagy itemre egyre több gold jut majd. Közgáz.. Amiből túlkínálat van annak esik az értéke.. más szóval, amit ma 15M goldért megkapsz, az holnapra maj 50-be kerül hiszen gold végtelen sok van ebben a játékban, csak fel kell venni a földről.. :) Nem belepumpálják a sokmilliárd goldot a rendzserbe, hanem sokan vagyunk és sokat játsszunk. Mindegy hogy bot vagy ember..

    Amikor valaki pénzért goldot vesz akkor sem kívülről hoz be új goldot a játékba.. a játékon belül létező, már meglévő goldot vesz magához, miközben valaki jól járt.. mert pénzhez jut..

    Gyakorlati példa: ha holnap Blizzard jófej lenne, és minden egyes usernek jóváírna 2 milliárd goldot, akkor szerinted többet, vagy kevesebbet fognak érni a jó itemek AH-ban..? Persze hogy többet.. amit tegnap még 150M-ért sem tudtam megvenni azt ma nevetve elhozom 250-ért hiszen telik rá.

    Előfordulhat hogy erre Blizzardék is rájöttek - vagy tudták előre muhhhahahahaa.. - és hogy féken tartsák az árakat bevezették a craftolást. A jó craft pont azt eredményezi hogy az itemek ára nem száll el teljesen. Senki nem vesz 500 millás vállast mikor alapanyagból és 50 millából jó eséllyel jobbat csinál..

    Én így látom..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Bocs még egy gondolat, mert lehet nem voltam érthető fentebb.. szerintem is ártalmas a botolás és minden olyan akció ami természetes játékmenet ellen való. De a taiwanos példám arra akart rávilágítani hogy szempontodból mindegy, hogy naponta +30 új játékot adnak el és +30 valódi ember ül neki gamelni, vagy 1 ember 30 bottal farmol.. igazából Blizzardnak is mindegy amig mind a +30 bot eredeti megvásárolt account alatt csücsül.. ezen kár lovagolni, nem tudsz tenni ellene.

    Ez olyan mint a céges autó meg a Budapesti forgalom :) csomó embernek nincs pénze autóra tehát mit keres az utakon, miközben a céges flották többszáz autót tartanak fent. Tehát a 2 millió budapesti lakosra igazából nem 200 ezer autó jut, hanem 877ezer :D és máris állsz a dugóban, és semmit se tehetsz..

    Bazz egyre jobb hasonlatokat hozok.. lehet ebből kéne élnem.. :))

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Überes kérdés: az hogyan tudom kitalálni - anélkül hogy akár 1 device-t is elpazarolnék.. - hogy a karakterem egyedül hányas mp-n képes überre menni? Többen íráttok itt hogy "egyedül megvolt mindhárom über mp10-en.." oké.. nekem az biztos nem megy, de mp6-7-en stabilan tudok haladni, 1-1 oda nem figyelésből vagy nagyon csúnya pack miatti halál előfordul.. de nem forog veszélben az életem percenként.. hogy tudom eldönteni hogy mp hányon mehetek überre..?

    Nyilván nem ugyanazon a szinten, de mégis..? 2 über együtt mennyivel erősebb mint mondjuk 1-1 act főboss? Pl Act2-n Belial lehet irányadó? Őt ugyanis lehet püfölni nehezen megszerzett portálok elvesztése nélkül is..

    Nehéz összehozni egy jó 4-es überezést a haverokkal, ha mondjuk mp5-ön tudnék menni egyedül akkor az kb azt jelenti hogy 2-3 próbálkozásból csak összejön összesen a 3 item és csinálhatok gyűrűt. Erre szivesen beáldozom a machine-t, de ha már az első teremből se jutok ki azt jó lenne előre tudni.. :)

    Tapasztalatok?

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz JSaN #24313 üzenetére

    Nem, socket 2-es Skornba érdemes 1 zöldet + 1 pirosat :) :)

    Viccet félretéve szerintem nem, valóban az van hogysocket 2 itemeknél (mondjuk ki Manticore..) érdemes 1-1-et tenni, de minden más esetben nekem az jött ki matekból hogy a zöld a jobb. Nem csak DPs miatt hanem mert egyszerűen a CHD kell jobban, skillek sebzésbónusza miatt is.

    A magasabb DPS (pirossal) stabilabb értékeket hoz, kevesebb ingadozással, a magasabb CHD (zöld) meg szélsőségesebb értékeket mutat, ha bekapcsolod a damage indicatort, de alkalmasint nagyobbakat is visz be..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz davidsito #24341 üzenetére

    Mindkettotoknek igaza van. Meg nem is.. van az a tenyezo hogy 'szórás'.. meg hogy randomitas..ez mutatja meg hogy a varhato eredmenytol mennyiben ter el pl a valosag. Olvasom sokat a forumot, es eleg sok fajta tapasztalat meg lett itt osztva.

    Csak a teljesseg igenye nelkul:
    - 600-as MF-el mentem es nem esett semmi 2 napig aztan meg esett 4 leg..
    - ha 2 napig nem lepek be utana amint belepek a jatekban 5 percen belul esik 1 brim erteku leg..
    - onnan tudom hogy mindjart fog esni leg hogy egy reti szarkupacbol is mar sarga esik..
    - nekem meg a socketes Fury-m frankon egy fegyvertarto allvanyrol esett le, amire nem is kattintottam ra, csak a DH haverom elciganykerekezett mellette..

    es hasonlok.. mind azt mutatjak hogy van randomitas a jtekban, Nem lehet 2-3 ora vagy nap jatekmenetbol semmilyen kovetkeztetest levonni.. a magic find nyilvan valamilyen nagyobb tartomanyban merheto csak, es gondolom hoy a game valahol igy is van megirva. Most komolyan, ha azt tudja a szerver hogy melyik karaktereddel hany percet toltottel, gondolod hogy azt nem tudja, hogy mikor mit talaltal..? ccc.. nem masodperc alapon szamolja a Blizz az MF-et hanem azt mondja, hogy keremszepen aki jatszik 100 orat 400-as MF-el, az nagy valoszinuseggel tobb leg-et fog talani mint aki szinten 100 orat jatszik de csak 300-as MF-el. De ezt nem 2 oras intervallumban keretik osszehasonlitani hanem mondjuk 1 honap alatt.. es akkor mar elvileg kisebb szorasnak kell lennie, es ki kene deruljon hogy valoban 400-as emberunk 10 legit talalt a masik meg csak 8-at es hello maris ott a +20-25% tobblet visszaigazolva.

    Arrol a faktorrol nem is beszelve hogy kozben az MF a karaktereden folyamatosan valtoz(hat)ik, tehat a game meg azt is bele kell valahogy kalkulalja.. nincs egzakt modja ennek. Na mindezt csak azert irtam le mert en is jartam ebben a cipoben, hogy gyurtam gyurtam a magas MF-re aztan semmi nem lett, aztan tok sima gear-ben mert hullott a brim.. Meg vegigverekedtem magam kinkeservvel MP7-en a wardenig aki nem dobott.. (garantalt 70%) majd duhbol lementem apritani MP2-re es harombol haromszor dobott..

    czpitti kollega fogalmazta meg jol.. elvezzetek a jatekot, csevegjetek, vegyetek fel mindent, uljetek fel mindenre, huzzatok ki a warden nyelvet a seggen.. ez egy jatek :)

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Rankerz, Beni,
    koszi meg egyszer a tegnapi mp10 uber run-t, egy elmeny volt. En meg nem jatszottam ilyen magas levelen sosem.

    Pro:
    - komoly adrenalin termeles, izgis volt, figyelnem kellett, mozogtam :)) , ittam, tenyleg csucson jarattam a DH-m.
    - esett 4 legendary, 1 kulcs a wardenbol es ossze tudtam rakni eletem harmadik HF ringjet. Nem lett a legjobb, de legalabb CHC sor van benne vegre..
    - elotte lefogadtam voltna hogy cmww wizz nelkul nem fog menni, de elsore megvolt minden.. azert ez kiraly!!

    Kontra:
    - az 5 valor megeszerzese kozben tucatszor haltam, rengeteg arany lement a kovacsra..
    - szamomra tul gyors volt, en tudom hogy MP10-en rendkivul celiranyosan kell rohanni, es amint megvan a valor lehet huzni tovabb, de nekem ez iszonyu rohanos tempo volt. Sokszor aranyat meg sarga cuccot se volt idom felvenni a foldrol, pedig en azert meg ezeket fel szoktam venni.. (bevallom meg keket is, kell a penz.. a magam altal farmolt penz..)

    Osszessegeben elmeny volt, gondoltam megosztom a kozosseggel. Az a vicc ohgy nem az 2-2 uber boss-t a legnehezebb lenyomni (szamomra) hanem elotte vegigszantani Festering Woods-on..

    Szoval :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Cyberbeni #24457 üzenetére

    Igen.. a tegnapi utan mostmar ertem miert ajanlottad a Mempo + Manticore parost. Ha lesz ra keretem (vagy talalok :U ) akkor uberezeshez biztosan lesz egy ilyen gearem is.. A sima low mp farmolasra marad a nati+windforce..

    A life steal viszont kell nekem.. meg ugy is hogy az elso skillem 6% LS runaval van.. valahogy eletkepesebb a karim.. ugyanakkor ha meglenne a mempo life%-ja akkor nyilvan nem tudna senki 1hitelni.. 45K life csak eleg.. bar lehet ugy meglenne az 50 is..

    Olyan ij ami kivaltja a windforce-t sargaban csak milliardokert kaphato. 1200 DPs, CHD+socket+LS. De ha van valakinek egy elado/folos ilyenje az keressen meg.. :B

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz czpitti #24538 üzenetére

    Hat nezd.. tekintve hogy a sell value 3290, nem banom adok erte neked 3600-at, az igy is 10%-al az eladasi ar felett van. akarsz secure trade-et vagy megbizunk egymasban es csak ledobod a foldre elem..? ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz czpitti #24547 üzenetére

    Akkor egy Whisky ice climbersszel rendel.. :DD

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Rankerz #24787 üzenetére

    Szerintem..
    magambol kiindulva alapvetoen 3 dologgal tudja a Blizzard motivalni a nagy tomeget hogy kapjon ra a jatekra a patch utan..

    1) itemek
    Igen, kellenek a jobb rollok, felerositett targyak amig eddig total nem voltak kepben infernon, uj design, csilli, villi, szinezheto, satobbi. remeljuk elgondolkoznak ezen. Tenyleg minden DH nat/inna/craft cuccokat hord. Tyrael, rare, Inquisitor, lehetne egy csomo mas cucc. Es ez nyilvan minden kasztra elsorolhato..
    D2-vel 7-8 evet jatszottam, es meg az utolso evben is talaltam olyan unique meg set cuccokat amik ugyan megvoltak de nem ilyen tokeleteshez kozeli sorokkal.. meg mindig elveztem a talalas oromet, pedig a vege fele mar volt sajat irott patch-em ami kifejezetten ezeket dobalta.. hat oke, LAN-ban offline ebbe akkor meg vele lehetett nyulni.

    2) terkep
    Valoban, van az Uber run, meg a key run, meg van az xp farmolos run. Barki kozulunk fel tudja sorolni actonkent azt a 3-4 mapot ahova jarni szoktunk.. En Act4-ben nem voltam miota a warden kidobta nekem mp7-en az infernal machine plan-t.. Act 2-be csak wardenre jarok mert hanyadek az egesz act.. Mob density-t igenis kene novelni, hogy legyen meg legalabb 4-5 olyan hely mint Act3-ban az alkaizer palyak..
    Es kene varialni a szornyeket is.. Act 2-n anyad a szunyogok, Act1-en anyad a bekak, mindig ugyanazok..

    Szamomra a PvP nem hoz semmi erdekeset.. utni egymast a mezon nem akkora poen.. hajlando vagyok varni meg 1 evet az expansionre/DLC-re ha kozben a targyakat feljavitjak annyira hogy fenntartsa az erdeklodesem..

    3) fejlodes
    szerintem ez is kulcs.. persze kinek mi a fejlodes.. van aki a DPS-t hajkurassza, van aki meg az XP-t.. nna meg aki a Gold-ot.. a fenti ket pontot ha jol megoldjak akkor automatikusan lesz lehetoseg fejlodni. Mert jatszani fogunk, es fejlodunk, es jobb cuccot talalunk, meg beindul az AH remelhetoleg, es nem mindenki a craftra fogja kuporgatni a penzet..

    Valahogy igy latom..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Hi, ujabb statisztika az MF mukodesehez.. hogy mennyire nem szamit semmi..

    Miutan kb 3-4 napig semmi nem esett nekem, pedig viszonylag jo MF-el MP5-7 kozott rohangaltam kulcsokert, tegnap este MP8-on 2 uber run kozott (mindkettobol esett amugy 3 resz szoval osszeraktam ket hiperfos HF ringet..) naszoval Act1 Warden dobott 2 legendary brimet (wizard hat meg vmi vacak fegyo. :) majd atmenve levezeteskeppen Act3-ba esett 2 key, egy egesz jo Vile, egy nemtuljo Blackthorne felso, valamint egy legendary set plan!!

    Oke, AH-ban kb 1.3 milla az ara ennek a plannek, es ovet sapit meg bracer-t lehet vele craftolni lvl56-ra, amik szinten nem tul combosak.. mindharomban van +2 ramdom magic prop szoval eleg nagy a szoras.. a legragabb BO is kb 2M korol van bent.. jo hat ki kolt penzt lvl56-ra.. senki.. tulel 60-ig aztan kezdodik az elet. De azert jo erzes.. legendary plan..

    Hozzatartozik az igazsaghoz hogy ez ugyanaz a build ugyanazokal a cuccokkal. Tehat az MF-em gyakorlatilag csak az mplv fuggvenyeben valtozik.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz granini #25212 üzenetére

    Ha valakit erdekel: Guardian's Contingency ezt a plan-t talaltam meg.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Edge #25215 üzenetére

    Koszi, tudom, nagyon nagyon ritka hogy ilyen plan essen.. nem egy nagy eresztes, de az erzes amikor ott van elotted a foldon azert az feeling :-)

    Azt kifelejtettem, es hozzatartozik az igazsaghoz, hogy a templarom (ezuttal single-ben nyomtam..) tele van aggatva MF-es cuccokkal, szoval sun keeper, lithany, ring amu mindenben van neki MF.. Haldoklik is rendesen..

    Apropo kerdes: a koveton az MF mindig ervenyesul, vagy ha epp fel terdre van ereszkedve es varja hogy egy Elite lovagga usse akkor nem ervenyesul..? Tehatg ha nulla HP-vel kvazi csak 'jelen van..' akko mi a szitu?

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz F-ECT$ #25465 üzenetére

    olyan karaktert szerettem volna, ami mpl 10 überen is hasznos tagja a csapatnak

    Koszi, szerintem ez a kulcsmondat. Szamomra halalmindegy mennyi a papir meg nempapir meg unbuffed DPS-em, a szamok nem erdekelnek..mostmar.. single-ben egyebkent is konnyebb haladni mert nincs bonusz HP% a szornyeken.

    Az a fontos amit mondasz, hogy csapatban jo legyel es jol erezd magad, es olyan buildet csinalj amibol nem csak te profitalsz.. A D3-at 4 fos csapatokra optimalizaltak, de mar ketten is elvezetesebb mint egyedul. Es ez apro kis nuanszokon mulik. Mondok peldat a kozelmultbol, Rankerz es Beni nyitotta fel nekem is a szemem. Elotte en is a papir DPS-t hajkurasztam, aztan hiaba a 210K, MP10-en osszecsuklottam. Valtottam skillt, valtottam geart, es csinaltam egy olyan buildet aminek csak 150-166K DPS-e van, de sokkal effektivebb Elite ellen, es nem feareli ki a monstereket as csapdabol.. :-) Korabban MP10 kizart volt es MP5-6 odafigyelos sokat vaultozos.. Most kevesebb de effektivebb DPS-el mp5-6-ot ugy farmolom hogy life helyett meg xp-s gemmet is betehetek, es MP8-10 lett az ovatos odafigyelos, 10 percenkent 3x halos fokozat. Tudok rajta menni, de nem lazan.. de nem is ez a cel..

    A cm wiznek se az a gyonyor ha lefagyasztja a terkepet es aztan nyalogatja oldalrol, hanem az, hogy lefagyasztja a terkepet es egy Barbar bentrol egy DH meg kintrol nanobitekre gyalazza a megfagyasztott tomeget ;]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz killerjohn #25542 üzenetére

    Johnny kaphatnek egy screenshotot errol a HUD-rol amit eppen dolgozol? Szimplan csak a kivancsisag hajt, hogy mit lehet kihozni ebbol ha nincs megkotve a kezed, es magad programozhatod..

    Csak ha publikus.. koszi!

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz buherka #26557 üzenetére

    Amellett hogy tenyleg jofej vagy szerintem ez amugy alap. Ha egyszer lesz stabil MP10 kepes karakterem en is fogok csinalni jotekonysagi 'leviszlekmagammal' Uber runt, mert miert ne :) Mikor eloszor mentem frankon MP10-en azert eleg felemelo elmeny volt. Es amikor eloszor mentem uberre (oke az talan csak mp4 volt proba jelleggel..) 4-es csapatban az is nagyon nagy feeling. Frankon termeli az adrenalint (furyt, spiritet, hatredet...) :D Legyen meg masnak is ez az elmeny..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz quex #26565 üzenetére

    Persze, jo tarsasagban sokkal jobban telik az ido :D
    Komolyra forditva amugy sztem igen. Ugyan van HP bonusz, de a mob density azert nem duplazodik meg, tehat 2 karakter csapkod kb ugyanannyi szornyet.. mennie kene 30 perc alatt igy is..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz davidsito #26579 üzenetére

    Ha az elso mondatodba is odairtad volna hogy publicon azt tapasztalod hogy az emberek 80%-a nem tud hatekonyan jatszani wizz-el meg DH-val akkor talan nem vettuk volna magunkra :) Ez nagyon nagyon szubjektiv tudod. En DH-val jatszom plvl 48 (van egy monkom is.. plvl 16). Ugyanez a tapasztalatom DH-kent a barbarokrol. Osszesen 4 olyan baratom van akivel sokat mentem ugy hogy o barbarral volt. Ebbol azt szurtem le hogy ebben a formaban ez a 4 barbar alapvetoen nem csapatjatekos. Szamomra. Kezukben a nagy Fury, meg Skorn, a mobok felet elijeszti a masik felet meg ki-knockbackeli a csapdambol, ami a DPS-emnek a 3szorosat adja le 3szor... A kis teruleten 1.2M damage is tud am lenni.. Ettol meg nem fogok altalanositani. Nem mondom azt 4 sample alapjan hogy minden Barbar onzo tulok :)

    Lassusag: megint csak total relativ dolog, gear-tol jatekstilustol fugg. Az en monkom is lassu, 2.02 AS, de osszehuzok minden mobot es addig nem setalok arrebb mig mindet le nem oltem. Mitol jobb ennel egy wizz aki vegiglebeg 120-al a terkepen, mindenkibe beleb..sz egyet aztan otthagyja, megy elitet keresni, en meg az arcomba kapom az osszes felhergelt mobot.. :) Merthogy ez is egy stilus amivel mar talalkoztam.

    Damage: ez is olyan hogy felesleges elore leosztani a szerepeket hogy a barbar kozepen all, a DH meg kintrol leadja a DPS-t.. amikor egy barbarnak 260k unbuffja van teljesen mindegy neki ott allok-e vhol a terkep szelen es leadom-e a sajat DPS-em.. elvan egyedul is..meg olyan barbar is van akinek azert nagy a DPs-e ,mert nincs resistje meg LS-e, es nem all kozepen mert meghal, es Magda lepkei atvilagitjak mint a tudorontgen.. aztan kaparhatom fel a foldrol ciganykerekezes kozben.. :P

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Felvetnek egy temat nem tudom mennyire haraptok ra.. mindig elvezettel olvasom ki mit tudna fejleszteni a jatekon, ki mit hianyol belole. Kinek milyen elkepzelese van a valamikor majd megjeleno expansion-rol? D2-ben szerintem a Barbar city visszafoglalasa nagyon jo volt, meg az Ancientek-hez vezeto ut es sztory is. Baal es cimborai mondjuk kicsit mar tul sok volt..

    Szoval szerintetek mi lesz, vagy mi kene legyen a kiegben? Milyen varos, milyen palyak, helyszinek, es nem utolso sorban milyen uj karaktert/kasztot szeretnetek..? Az arkangyalt tobben irtak hogy siraly lenne ha jatszhato kaszt lenne..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz davidsito #26594 üzenetére

    En egy atdolgozott felujitott Arcane Sanctuary-t el tudnek kepzelni. Es egy kicsivel tobb erdos-hegyes videket, azt mindig jobban kedveltem mint a foldalatti lavafolyamot. Ami meg utos lenne egy komplett sziget amit tenger vesz korul, sivatagos parttal, beljebb esoerdos resszel es a sziget kozepen vulkannal amibe le kell menni es ott az Act boss :) Remelem Blizz-ek olvasnak PH-t :P

    Uj kasztra mar kevesebb jo otletem van.. Skeleton, Balrog, Nimfa.. egyik otletem sem annyira kiforrott mint a most meglevo kasztok.. mindegyik inkabb csak valami plusszt adna ami jelenelg hianyzik, de nem all meg onalloan..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Bird #26600 üzenetére

    Na erted hogy ertem.. olyat mint Festering Woods csak lelogo indakkal meg fulledt paras kodos legkorrel.. :D

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz LLKobe #26626 üzenetére

    Abbol szénné craftolod magad.. :K

    Egyebkent egy ilyen Tyrael szeru kaszt se lenne rossz, alapvetoen Paladin, de skillbol at tud alakulni arkangyalla.. :) es buta lesz mint a s**ggem es az utolso pillanatban esik majd csak le neki hogy ja hogy az a csuklyas vandor wazze az amugy Diablo volt?!?! :W :D

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz mikromanus #26628 üzenetére

    Blizzard's got talent.. :C

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Bird #26604 üzenetére

    huu Bird, most elkapott a nosztalgia feeling.. azert amikor mar lvl99-es fullos barbarom meg paladinom lett akkor elmeny volt ezekkel talalkozni. Eloszor az alsot sz**pattam a felsovel meg smaroltam aztan ha meguntam akkor az alsonak kick a felso meg leesett es.. na nem is folytatom, nekem is volt mit megbosszulni. Legszebb az volt mikor az irdatlanhosszu erdos/mocsaras palya vegen hasaltal el, es nulla gerben runspeed nelkul kellett vissaszerezni a cuccaidat.. regiszep D2..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Bird #26699 üzenetére

    Azert az is franko volt mikor utom a Paladinnal az otos sorozat zeal-t fanaticism auraban (p-p-p-p-p), es Diablo elott az Obli night a harmadik es a negyedik utes kozott csak a fejemre tolta az iron maident. p-p-p-you have died.. :))

    Egyutt fanyalogtam old Tristramben a cow king szellemevel amikor elmondta hogy there is no cow level.. muu muu.. me.. muu..

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Zan #26698 üzenetére

    Archon Wizznek lesz!

    Ezt nem ertem, elmagyaraznatok..? Nem ismerem a Wizz kasztot nagyon, igy lehet buta kerdes, de miert jo egy wizznek egy ilyen kard? Offhandnek..? Nem hiszem el hogy egy staff + source parositast ami ad arcane meg critical meg egyeb bonuszt ott egy ilyen sarga kard jobb tud lenni.. :F

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #26968 üzenetére

    Maximalisan egyet ertek veled, aki egesz nap jatszik (mert megteheti) annak nyilvan tobb es jobb esik (elvileg) mint aki estenkent 1-2 orat kocazik mert csaladja van vagy dolgozik vagy akarmi. Az egyetlen ami mindenki kedvet elveheti arra pont te hivtad fel a figyelmet az utolso mondatban: a botolas.

    Dehat ilyen igazsagtalan vilagban elunk. Van akinek 4 bot farmol egesz nap es mire hazaer a melobol 100x annyi cucca meg goldja lesz.. van aki meg egesz nap sajat maga farmol es nincs szerencseje.. van aki meg 3 honap kihagyas utan belep 30 percre es azalatt kiesik neki a 2B-s item..

    A Blizz felelossege abban van hogy ha mar csinalt RMAH-t hogy extra bevetelhez jusson, akkor sokkal jobban kellett volna limitalni es kontrollalni..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #26978 üzenetére

    Ezzel is egyet ertek :) Ugyanugy esti 2 oras Diablos vagyok, es engem is csak pont annyira erdekel az AH hogy esszeru hatarokon belul fejlesztsgessem a karakterem, de en szepen vegigjartam inferno lepcsoit. Plvl 40 felet vettem az elso szazmilla felett itemet, addig olcsojanos voltam es magamnak talalos.

    Tartalom: nekem pl eloszor nagyon nem tetszett az uj scenario, a Hellfire Ring. Akkor meg olyan mp 2-4-en mentem stabilan, mondom mekkora az esely hogy Warden dob kulcsot, meg hogy majd az uber is dob alkatreszt.. nem is merdemes probalkozni.. de aztan rajottem hogy eppen ez benne a kihivas. Eddig 10-15x voltam lent uberen, ebbol 4 HF ringet tettem ossze es egyik sem top kategoria, CHD es CHC meg egyutt nem volt egyiken se.. es ez meg mindig motival.. de e melle kellene uj quest, ujabb tartalom, mert vlaoban mar csak azt Act3-as unott farmolas maradt.. A mod density megnovelesevel valszeg most elmegyunk majd olyan helyekre ahol inferno mp0 befejezese ota nem jartunk, de egy expansion mar nagyon kellene.. :-)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák