Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Nah hétvégén benéztem én is a kis 1.08-as vagy milyen skornbarbival :DDD

    Torment 1 még sima ügy, torment 2-n már figyelni kell (solo)

    Eléggé nagy tank lett szegényke, nem emlékszem táffnesszre, de majd' 80K HP, 700-800 resistek satöbbi - van lifesteal is bőven.

    Ütni viszont nem tud a lelkem, asszem 88K unbuffed dps vagy mi, szóval most amolyan HotA-kite kell veszélyesebb helyzetekben, azzal tudok csak normálisat critelni (1,2M, jetiben 1,8) - egyébként meg ha van elég ellen, végtelen whirlwind ;] egyszer majd elfogynak, általában hamarabb mint a hp meg a fury. Főmuftik ellen meg frenzy stack, 3 hota, (ez belefér a frenzy cd-be), frenzy, hota...

    Kellene valami dps upgrade, de a skorn-t nem tudom lerakni, pedig esett 2 jó 1h legend, valami kalapács (Nem e.fury) meg egy rövidkard (azaz inkább tőr), mindkettő 1100dps felett, majd otthonról mutogatok.

    Komoly átdolgozás kell itt majd, de RoS-is nem akarok foglalkozni vele (blizz balancon maradt 13EU, mif**t tudok azzal kezdeni, 40-ért nem veszek kieget az hótziher)

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák