Új hozzászólás Aktív témák

  • .OM.

    aktív tag

    válasz Dyingsoul #47503 üzenetére

    Szia vitko,

    Kicsit körülnézel, nem csak magyarok szídják a kiadót vagy a játékot. Egyébként a "tipikus magyarok" negatív módon történő említése miatt szégyeld össze magad...

    Részemről ambivalens gondolatokkal tudnék a vitába szólni:

    pro:
    - jókat játszottam a D3-mal, szórakoztató volt
    - volt login problémám nekem is, de most nem emlékszem erre vissza úgy, hogy nagyon kiakadtam volna
    - átlag játékosként sokat segített az AH a szintezésben (lvl req fegyver lvl 42-től)

    kontra:
    - a beígért tartalom töredékét kaptam (pl PvP)
    - nincs endgame - gyakorlatilag egyetlen dolgot lehet a játékban csinálni, nincs koncepció
    - nem fogott el Diablo érzés a játék alatt soha
    - tényleg nem volt eddig a loot túl barátságos/használható
    - nincsenek olyan zseniális, hozzáférhető tárgyak mint: Horadlic Cube, Runes, Quest Set Item
    - gyakorlatilag nincs olyan drop, amiért "lehajolna" az ember (1 féle poti, gem, esetleg essence van csak)
    - A random questek gyakorlatilag semmire sem jók, semmit nem adnak (nincs lore, nincs rejtély, nincs jutalom - ha van, akkor egy átlag usernek nem jön át az érzés)
    - ez nem diablo, ez egy cooperatív hack'n'slash, ahol a coopban nem segítik egymást a játékosok, mert nincs rá szükség.

    Ja és a kiegíszítő ami még mindig nem adja azt amit ígértek a legelején még egyszer annyiba kerül, mint az eredeti játék és nélküle gyakorlatilag ki is van herélve az alapjáték..

    Ezek után ki nem szarja le, hogy mennyi munka van vele a programozónak vagy a kiadónak. Adják amit ígértek, ki van fizetve...

    szerintem...

    -om-

    [ Szerkesztve ]

    ex .Oldman.

Új hozzászólás Aktív témák