Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Bird #47499 üzenetére

    Kemény pénzekért dolgoznak igaz... Ebből a fejlesztők, akiknek konkrétan az anyjukat szidjátok tudod mennyit kapnak meg belőle? A marketing és a terjesztés rengeteg pénzt felemészt egy ekkora cégnél... És ráadásul úgy mondod, mintha az anyázás és a kesergés építőbb jellegű lenne. Persze egy közös nagy "gonosz" ellen könnyebb egységesíteni a népet, erre a történelemben is volt már példa, de az ilyen közösség "olyan" is...

    Én már régóta tépem a számat ezzel a témával kapcsolatban nem feltétlen prohardveren és akinek egy csepp intelligencia is van a fejében talán rájöhet, hogy mégis csak mond valamit ez a srác. Én programozó vagyok, tudom miről beszélek, ezért is látom másképpen a dolgokat mint azok akik csak készhez kapják a végterméket. Ha már csak egy embert is sikerül nem megváltoztatnom, hanem elgondolkodtatnom, akkor már azt mondom, hogy megérte a szájcséplésem.

    Ha pedig másfelől nézzük a dolgokat: az élet igazságtalan. Ez így van nem tudsz vele mit kezdeni. Ezt le lehet fordítani a nagy Blizzard szapulásra is: teljesen felesleges károgni rá, attól még az entitás nem tud változtatni a dolgokon.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák