Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Gorneck #46673 üzenetére

    Nekem tetszik :), majd jól szembehugyuzom a Blizzt oszt' szétspammolom a meteort a régi, jó apocos cuccaimmal :DDD

    Most olvasom a kéket: ha jól értem a nem legacy cuccokon, lvl 70-től, az APoC-ra jön egy 2,5 osztó (10~4 váltás kb). Emellé jön a chc para-upgrade felezése.

    Így valóban úgy néz ki, hogy a magas chc/as/loh és apoc-os legacy cuccok megmaradnak egy ideig vagy követed az új Blizz-irányelveket és ha jobb skill-el nyomulsz kifogysz az AP-ből (LoH-ból), bár a dmg-ed így jobb lesz, csak futhatsz a köztes időben :)) ...hát próba-cseresznye, de eladni a fentebb említett cuccokat még biztos nem kell, utána meg nem lehet :DDD

    Mondjuk én készültem: ezzel a gearrel várom a RoS-t: 29 APoC, 2000 LoH mellé 2,89AS, meg csicska+alap: 60chc. Ahol lehet socketes cumó, azokba megy a 280 int/vit bogyó.
    Persze vállas, csizma alapból csere; chest/belt/pants/weap/oh megfontolás tárgya
    (lehetőleg csak AS esetleg kicsi LoH/APoC veszteség vs int/vit/dmg nyereség); amu/head marad (egy ideig).
    Persze ez a fenti stun/meteor builddel értendő.

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák