Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz mikromanus #2387 üzenetére

    Én is így vagyok vele, de amikor azt látom, hogy emberek legend cuccokat gyűjtenek (egyre többen) akkor azért belegondolok, hogy mi van ha nem kamu és nem minden legend cucc dobja majd az új matit töréskor, csak random esik és emiatt egy olyan alapmati ára lesz vagy egy 5 milla/db az AH-ban én meg most sokszor örülök ha 50k-ért elvisznek egy legend itemet. Ilyenkor azért megkörnyékez a kétely, hogy áruljam e 50k-ért. Na persze ha új legend itemek is lesznek amik a mob HP-kból azért erősen gyaníthatóak (mivel a mostani DPS-ekkel üthetitek majd négyen fél órán keresztül a mobot) akkor persze lehet hatalmasat cumiznak a most gyűjtögetők, mert csak teszem azt lvl64-65 legend item fog olyat dobni ami most még nincs.
    Ha abból indulok ki, hogy a lvl60 is kőbe volt vésve az elején, aztán most meg kvázi lvl 160 lett belőle, akkor innentől kezdve bármi lehet, mivel így már van mihez kapcsolni egy új itemcsalád XP-hez kötött használatát. Odaírják alá, hogy minimum 100 paragon level és szevasz. Egy rakás ember a kezébe venni sem tudja. Ráadásul attól is bűzlik egy kicsit a téma, hogy ez mind olyan módosítás ami programozói oldalról kevés munka, ergó olcsó, sokkal olcsóbb, mint új mapokat csinálni, viszont felújítja a játékot, mert simán lehet utána dobni egy veteran szintet az inferno fölé a már meglévő mapokra, ami megint csak pár ini átírása gondolom. Szétnerfelik az armor-od és mellé telepumpálják HP-vel a mobokat azt csók. Szívsz.

Új hozzászólás Aktív témák