Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz tPedro_ #18919 üzenetére

    én végtére elégedett vagyok, mert 1000+ óra után is elvagyok a játékkal, meg az árát is visszahozta többszörösen... viszont amit hiányolok: csomó dolgot beígértek, amit (még?) nem kaptunk meg... volt tervben olyan is, hogy quest rewardnak tápos cuccok járnak (amik persze acchoz kötődnek), a rúnarendszer is sokat lett egyszerűsítve és csomó dolgot kiszedtek még...

    a d2 classic 1.0 is elég sovány volt ahhoz képest, hogy d2lod 1.13(?)-ig mennyi minden bekerült :K abban bízok, hogy idővel lesznek itt új legendek, szetek, kitolt max szint, rúnák, jewelek, meg amit csak szeretnénk és az évek alatt alakul úgy a játék, hogy még 10év múlva is sokan játszanak vele

    ui: a pvp engem egyáltalán nem izgat, soha nem is érdekelt egyik d2ben sem... tesztszerveren megnéztük, de elég komolytalan: poénnak jó, mint d1-2-ben és ennyi

    én nem mondom azt, hogy a d2 jobb: csomó hibát/hiányosságot javítottak a 3ban, ami a 2ben zavart... viszont valahogy a tartalom lehetne több... (pl több random felbukkanó event)

    amit még mondtam haveromnak, hogy nem tartanám hülyeségnek: jó lenne, ha lenne egy új játékmód (d2 style), amiben akkor tudnád indítani a karaktered, ha az adott nehézségen megölted diablo-t és ebben a módban nem lennének questek, viszont a1-a4-ig az összes waypoint-ot el tudnád érni, a bossok meg a helyükön lennének és sorban ölhetnéd őket :K persze mehetne coopban, választható mp-el (emellett meg meghagyni a questezős játékmódot másik opciónak, ami most is van)
    ...ezzel szerintem el lehetne érni a blizzardnak azt a célját, hogy nem egy adott actre/területre korlátozzák a játékot (ami szvsz még mindig az a3 a legnagyobb lénysűrűség miatt)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák