Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz bepken #73578 üzenetére

    Sokszor hivatkozok a kis accountjaimra úgy, hogy smurf-ök, pedig a valóságban szerintem sosem voltam az, mégis megannyi alkalommal kaptam érte itt a savat. Sasnál nem emlékszem hogy lettek volna kisebb rangúak a smurfjeim, az a 2-3 rang különbség pedig nem áthidalhatatlan, elég ha az egyiknek jobb napja van, a másiknak meg rosszabb vagy az egyik full kontrollba játszik a másik meg fél füllel a háta mögött zümmögő TV-re is figyel. Ma már mindegyik accountom globál, szóval sokkal helyesebb lenne az alternatív account kifejezés, de mégis smurfként hivatkozok rájuk, mert ez rövidebb és jobban megérti a nagyközönség. Sose értettem ugyanakkor, hogy mi ez a boszorkányüldözés egyesek részéről, azt meg főleg nem értem hogy 2021-ben hogy van még mindig olyan aki vérben forgó szemmel tud tekinteni a smurf szócskára, amikor megannyi sokkal nagyobb probléma van a játékban. Bárcsak az lenne a legnagyobb baj ezzel a játékkal, hogy kristóf és a hozzá hasonlók elmennek a haverjaikkal egy meccsre only-shotival játszani :DDD , de sajnos nem az. Rombolást meg végképp nem hiszem hogy elkövetnének ilyen nagy játékosbázis mellett, ennyi csalóval, ennyi laggos fos szerveren. Van egy olyan érzésem, hogy ez a fröcsögő smurfgyűlület is csak a toxic játékosok egyik önvédő mechanizmusának végterméke, egy jó kifogás amit elő lehet venni, amikor saját sikertelenségüket akarják valami külső okkal megmagyarázni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák