Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    Én már vagy 10 éve nem játszom csak single player cuccokkal, mert beleuntam a sok csalóba meg trollba, folyton elcseszték a játékot... CS:GO-ban is már csak botokkal nyomom néha, meg egy két haverral keresek egy üres szerót azt annyi..., rendes szerókon csak felmérgel a sok barom állat...
    Tavaly a WRC e-sport-ot mondjuk sokat toltam, a világbajnokságon a legjobb 8-ig jutottam, de ott is sok volt a troll, meg a csaló, meg olyanok akik egyszerre több accounttal játszottak, csak hogy kicsesszenek mással, meg folyton olyan útlevágásokat csináltak amivel másodperceket nyertek ha bemákolták sérülés meg törés nélkül..., kb trackmania-t csináltak a rallizás helyett, így idén azt se tolom már...

    De ha jön a Quake azzal lehet teszek egy próbát online-ban... :P Persze tudom ott is egyből jönnek majd a cheatek...
    Meg mi értelme már ennek ez egész e-sportnak ha még szponzorált, fizetett, ebből élő emberek, csapatok is csítelnek?!

    Asszem maradok a skin készítésnél..., bár az is fel*úr néha ugyanúgy mint mikor valaki cheatelt ellenem...
    :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák