Új hozzászólás Aktív témák

  • GergőBp

    tag

    FANTASZTIKUS! 1szer léptem ki versengőből első alkalommal, mert még tudatlan voltam és megkaptam az 1 órás büntetésemet. Na, most már nem az első alkalom volt, de összefosta magát a gépem. Kék halált kaptam és gyorsan újra indítottam. Vissza is léptem, befejezemtem, megnyertük. Persze a büntetést is megkaptam.... :W 2x is visszaléptem úgy, hogy nyertünk. Nem értem, hogy akkor mi a fasznak nyomok rá a VISSZALÉPÉS gombra? Direkt nem az elutasításra. Tök jó, hogy 7 napos eltiltást kaptam. Most akkor mi a fene van? Tök elfogadott lesz, hogy önhibámból való távozás miatt letiltanak x időre a versengőből? Bug-os itt a rendszer, de nagyon. Arról nem is beszélve, hogy wp-t használok és még zoomolok, de elkezdek tölteni, nem jön ki a zoom-ból. Ez is egy bug. Felbosszant az ilyen, mert nem szándékos volt a lecsatlakozásom + még vissza is álltam. Lehet ez a játék így nem lesz nekem hosszútávú! :C

    "Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

Új hozzászólás Aktív témák