Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CosmoBacsika

    tag

    válasz kuLi_ #53258 üzenetére

    Egyébként nehéz ez a dolog, nekem is van egy ehhez hasonló helyzetem, igaz nem ekkora szélsőségekkel.
    A baráti társaság akivel együtt játszunk (egy városban is lakunk, meg régi barátok vagyunk) 6 főből áll, amiből hárman vagyunk kalák a többiek nova 1-2-3. A kalák valós skillje valahol keresztkala magasságában van, a novák szintje egy kivételtől eltekintve silver. Így mondhatjuk, hogy kb ki van a dolog egyensúlyozva. Ezt a meccseink is mutatják, elég izgalmasakat szoktunk játszani, nem gondolom, hogy szívatnánk az ellent (amikor jól beszopatnak mindig kapjuk az ellen randomtól, hogy mekkora fosadék egy csapat vagyunk, bezzeg amikor warmup alatt meglátják, hogy premade vagyunk egyből kapjuk a savat, hogy szívni fognak - CSGO scene kultúra csuhajja... :)

    Ettől függetlenül nagyon nehéz ezt az ellentmondást feloldani. Én speciel akkor érzem magam a legjobban, amikor premade játszok a haverokkal, mert pontosan tudom h kitől mire számíthatok, és már viszonylag sok mapra vannak egész korrekt kis taktikáink. Plusz ugye ismerjük egymást, röhögünk stb. Viszont ha meg solozok akkor ESEA/FACEIT megy általában, ahol meg értelemszerűen nem kala a színvonal, ergo fejlődik az ember, és óhatatlanul lehagyja azokat, akiknek ehhez esetleg kevesebb affinitása vagy ideje van.

Új hozzászólás Aktív témák