Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz szebe #43787 üzenetére

    Én 800 óra után is ugyanígy párszáz órát mondanék, mire megszokja az alapokat (lövések üteme, egy kicsi spray) de van pár dolog, amit még mindig nem szoktam meg:
    -45sec (jobb helyeken meg 35sec) bombarobbanásig. majdnem 15 éve 35 sec után durran, a 45 megszokhatatlan teljesen, főleg úgy, hogy ha ritkán játszol olyan helyen is, ahol 35sec
    -mindenki lement mindent. Ilyen 1.6-ban nem volt. A pénz gyakorlatilag kevésbé fontos, mint az 1.6-ban, de mindenki gyáva mint az állat. 2v4-ben meg 1v3-ban szerintem reális esély van nyerni és rá kell menni. Ha 3-ból egyszer bejön, már megérte. No ezt a GO-n nevelkedettek nem így gondolják, még olyat is láttam, hogy 3v5-ben mentenek 3 fegyvert (vagy még azt se, majd "lőjük majd a kifutót", ha van)...
    -a 45sec miatt sokkal élvezetesebbek az új (óriási) pályák, mint a régiek. Mondjuk a régi 1.6-os pályák GO-s változatai szuperek, többségük tényleg fejlesztve lett, nem butítva
    -rangrendszer, és a velejáró új jelenségek: smurf-ök, boost-erek, több-accountosok... nevetséges
    -skinesdi, és, hogy normális emberek hogy megbolondulnak tőlük

    Kb ennyit tudnám szidni. Ami viszont mellette szól:
    -hihetetlen egyszerű és szuperül működő matchmaking (nem kell IRC-zni egyáltalán!)
    -szuper hitbox (tényleg ezerszer jobb, mint az 1.6!)
    -a spray olyan szinten pontatlan, hogy már low-ként is pontoz mindenki
    -szinte sosincs szükség saját szerverre
    -a grafika szuper, de nehezebb jól beállítani. Ha lebutítod,majdnem ugyanannyi FPS, de a bokrokon keresztül pl. alig látsz. Ha felhúzod, akkor meg távolról kevésbé egyételműek az emberek körvonalai.

    Engem évekig tartott rábeszélni erre az újdonságra, de nem bántam meg.

Új hozzászólás Aktív témák