Új hozzászólás Aktív témák

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Xero #28022 üzenetére

    Köszi, legközelebb ha úgy adódik, akkor így fogok cselekedni és nem próbálom hősiesen védeni annyira a bombát :)

    (#28025) mepet: Konkrétan már nem emlékszem mennyi idő volt, de úgy rémlik, hogy elég sok idő volt ahhoz, hogy a messzebbi lerakóra is odaérjenek simán. Igen a bombakörül én is mindig keresem az ellenfelet.
    Igen lelehet lőni egyszerre is mindet, de ez a lehetőség legtöbbször a körök elején szokott adódni, legalábbis úgy tapasztaltam eddig (és ez se sűrűn fordul elő) :)
    Igen ez jól hangzik, hogy útközben majd beleakadok ellenfelekbe, csak ne lövessem le magamat :D
    Az utolsó 20-30mp-ben már általában én is megpróbálom húzni az időt, ha van lehetőségem és a helyzet úgy adódik. De szerintem sokkal tovább nem nagyon tudnám húzni az időt, semmivel se, 20-30mp-nél.

    Szerintem ha van rá lehetőség, akkor le kellene lőni az 5-ödik embert is(feltéve, ha nem kockáztatod a győzelmet), mert ha nem tud magával fegyvert átvinni a következő körre, akkor az is hátrány nekik. Én a vége utáni pár másodpercben is igyekszek utána menni az ellenfeleknek és seggbe lőni őket, hogy vehessenek új fegyvert a következő körre. (persze akkor nem csinálok ilyet, ha már egyedül vagyok)
    Köszi neked is az ötleteket :)

    Majd este visszanézem a meccset, hogy mennyi időm volt és átgondolom milyen lehetőségeim lettek volna :)

    [ Szerkesztve ]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Új hozzászólás Aktív témák