Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Cthulhu Dawn #27409 üzenetére

    Ez jó kérdés, hogy MM-en mit lehet elérni egyedül. Én most erre teszek egy extrém kísérletet :D

    Szilveszter előtt vettem meg a játékot és sose cs-ztem igazán. Annyi counter-strike-os múltam van, hogy még 2000-2001-ben játszottunk a sulis gépeken az iskolában infó órákon cs-t :D (fogalmam sincs hányas verzió futott akkoriban) igaz erről az időről semmi se maradt meg a fejemben. Aztán 2006-2007-ben a haverokkal, az albérletben lődöztük egymást 1.6-ban, onnan ismerem a pályákat, de ott is csak kb 2-3 hónapot játszottunk vele összesen. Úgyhogy majdnem nulla cs-s tudással kezdtem egy hete a játékot :)

    Mivel az orosz/lengyel 8 évesek eléggé idegesítőek és csapatmunkát nem lehet várni tőlük és lőni se tudok, így besorolt a játék a silver1-be, úgyhogy végig járhatom az egész ranglétrát :D

    Nehezítő körülmények:
    - nem tudok oroszul/lengyelül
    - nem tudok még eléggé pontosan lőni
    - nincs korlátlan mennyiségű időm
    - 29 vagyok (fentebb írtátok, hogy a kor is számít )
    - egy gagyi genius egerem van

    Segítő körülmények:
    - van elég fps-em a játékban
    - tudok olvasni(van aki nem tud :D ), elolvastam a neten található anyagokat a játékról
    - 10 éve különböző fps-ekkel játszok neten, évekig klánoztam, különböző eu-s bajnokságokban is játszottam
    - jól alkalmazkodok a körülményekhez

    Ott kezdtem, hogy eltévedtem a pályákon és lőttem a falat az ellenség mellett :D (csak MM-et szoktam játszani). Most ott tartok, hogy kezdek képbe kerülni. Már néha tudok húzó ember lenni a meccsen, de még nem elég jó a helyzetfelismerésem a szituációkban. Silver2-be átjutva már kevesebb a visítás a kedves csapattársak részéről, de az orosz karattyolás a semmiről még mindig dekoncentrációt okoz. Egyébként dust2 siralmas, az esetek 70%-ban kikapunk rajta(nekem még nincs elég skillem, hogy egyedül hozzam a köröket), így pedig nehéz előrébb jutni a ranglétrán.
    Szoktak lenni egész jó kis meccsek is, svédekkel, németekkel, egész jó csapatmunkát összelehet hozni időnként, szóval van ellenpélda is azért. De tegnap kiégettek dust2-n, amikor mindenki awp-vel ment, az ellenfél is, meg a csapatársaim is, úgyhogy most hanyagolom azt a pályát :D

    Egyelőre van lelkesedésem a dologhoz, még nem tudták eléggé elvenni a kedvemet a gyerekek a játéktól :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz mepet #27422 üzenetére

    Köszi, de már megtaláltam a némítást :) Jó tudni, hogy a chat-et is tiltja, thx! Igaz az nem zavar, mert max nem olvasom el amit írnak. Az állandó karattyolás csak azért zavar, mert nem hallom tőlük, hogy az enemy mikor trappol el mellettem a fal túloldalán :)
    A múltkor mondjuk megszívtam lehet, bár egyetlen szót se értettem abból amit magyaráztak(még annyit se, mondtak sose, hogy A vagy B ), ezért letiltottam a hangjukat. Persze nuke-on egyedül maradtam ct-ként és B-n kerestem a bombát, mire A-n volt :D pedig a bomba hangját tisztán hallottam B-n, mire leesett, hogy felettem sípol egy emelettel feljebb, mert pont felette van az A-nak is a lerakója és oda rakták :D persze nem értem fel és kiszavaztak a szerverről :D lehet visítoztak, hogy nem jó helyen vagyok, de azt én nem hallhattam :D

    Jártam publikon is a múltkor, de annyira nem tűnt izgalmasnak, hogy 70 ember lődözi egymást és minden sarkon van 3 ember. Jártam only awp-s, mappon is, kezdésből jól lelövöldöztem az embereket, majd miután felfogták a pályát, azért vissza estem a középmezőnybe, érdekességnek mondjuk jó. Publikozni, tudok más játékokkal is, bár lehet tanulni ott is, ebben igazad van. De engem ez a meccsezgetés izgat, mert ez hiányzik nekem :) Ha nem lehetne ilyen kis 5 vs 5-ös meccseket(jó tudom ez messze van egy rendes meccstől) játszani, akkor valószínűleg nem vettem volna meg a cs-t. Nekem most arra van szükségem, hogy kicsit izgulhassak azért, hogy nyerjük-e a köröket vagy nem :) Igazándiból én nem élem meg nagyon rosszul azt, ha kikapunk vagy ha béna a csapat, az sokkal rosszabbul érint, ha én vagyok a béna :) De azt jól tudom, hogy hónapokba telik, mire használható rutinom kialakul a játékban. Addig pedig sok meccset elfogok veszíteni :)

    Valamelyik nap futottam össze egy magyar sráccal, ecsetelem neki, hogy egy hete játszok, mire ugrás közben fejbe lőttem valakit, persze látta ezt, ezután már nem akarta elhinni, hogy kezdő vagyok :D De tényleg lehet ugrás közben egészen jól lőni, legalábbis AK-val sikerült már 1-2x-er.

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #27474 üzenetére

    A botok irányítását áttudod venni, olykor ez még előny is lehet, kivéve ha hamarabb meghalnak a botok, mint te :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Xero #27560 üzenetére

    Én is felvettelek titeket :)

    (#27671) Vismajor01:

    Szerintem a rendszer félig jó és félig rossz. Amit írtál azzal nincs baj és egyet is lehet érteni vele. Szerintem különbözőféle emberek vannak és nem lehet olyan rendszert csinálni, ami mindenkinek jó.

    Az rendben van, hogy besorolja a rendszer valahova az embereket, de mivel ez egy csapatjáték, egyáltalán nem biztos, hogy a jó helyre sorolja be őket. Mert lehet olyan hatalmas bukott meccseket játszani, a csapattársaid hibáiból, hogy sose jutsz magasabbra szintre(már ha számít a szint). Mert hiába lősz jól, ha a csapattársaid lehetetlen helyzetekbe kényszerítenek.
    Más játékokban nincs ilyen rendszer, pedig tök jó szerintem is(ezért is játszok), de hátrány is az, ha nem játszhatsz tőled jobb játékosok ellen. Mert ha mindenki csak egy kicsit jobb nálad, akkor nincs rajtad nyomás és teljesítménykényszer úgy, hogy ha lennének sokkal jobbak, akiket kihívás lelőni. Az nem jó, ha mindig csak lelőnek, ez így van. De ha fejlődni akar az ember, akkor szükség van a megfelelő ellenfelekre. Oké én tudom, hogy rosszul vagyok összerakva, de engem ha lelő egy kemper az egyik sarokból, én a következő körben is visszamegyek oda lelőni és ha 10x-er lő le, akkor én 11-edjére is megpróbálom, mert ha nem csal, akkor mindenki lelőhető. Persze lehet, hogy sokkal jobbak a reflexei vagy jobb a pingje és hamarabb lát meg engem mint én őt, de ha letudom lőni, akkor örülök neki, hogy sikerült. Persze ha úgy áll a csapat, akkor nem csinálok ilyen öngyilkos akciókat, de feszegetni kell a határokat. Más játékokban is mindig örültem, ha sikerült le lőnöm 1-1 kiemelkedőd játékost. Itt viszont ugye erre nincs lehetőség, csak a hasonló játékosokkal lehet játszani. Én azt gondolnám(bár nem játszok elég rég óta cs-vel), hogy több kitartásra lenne szükségük az embereknek. Persze tudom, ez másoknak már sok lenne és inkább uninstallálnák a játékot, de nem mindenki egyformán gondolkodik, ezért nem is lehet sose tökéletes rendszert készíteni, ami mindenkinek jó :) Bár az MM nem tökéletes, de nagyjából talán eltalálták az optimális rendszert, amit a többség tud élvezni. Mindenkinek sohase lesz jó.

    Persze, akik direkt elrontják mások játékát, azoknak nem kellene kegyelmezni és fel kell négyelni őket, ez nem vitás.

    (egyébként nem konkrétan csak neked szántam a gondolataimat, csak te írtál hosszan és erre válaszoltam)

    Aki akar az felvehet, bár egyelőre, még csak golyófogónak és létszám pótlónak vagyok max jó :)
    [link]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    Nem tudom, hogy ki hogy érzi, de ahogy volt tegnap vagy melyik nap az update, azóta jobban megy a játék, mintha jobban adná. Változott vagy jobb lett vajon valami a játékban? vagy ez csak tök véletlenül érzem így? :) Másnak nincs ilyen érzése?
    Lehet csak a sok játszástól fejlődtem, ma néztek először smurf-nak az egyik körben :) látták volna, hogy a következő meccsen tök utolsó lettem, nem gondoltak volna ilyet :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    Szituációs probléma:
    3 vs 1, én vagyok egyedül ct-vel, a bomba ott van előttem. Egy viszonylag jól védett helyen védhetem a bombát, de mégis 3 felől támadhatnak. Mi a helyes lépés?
    - kempelek tovább, de ha le is lövök 1-2-t, a harmadik már tudni fogja, hogy hol vagyok pontosan, mert úgyis elmondják neki, vagy látja a térképen, amikor lelövöm a társait
    - miután lelőttem 1-2 embert, feladom a bombát és megpróbálok a hátukba kerülni, persze lehet addig elviszik
    - miután lelőttem 1-2 embert ki rusholok rájuk (persze fogalmam sincs, hogy a közelben kempelnek, vagy a pálya másik végén kóvályognak)

    Tegnap egyesével jöttek(nem egyszerre szerencsére), de csak kettőt tudtam lelőni, a harmadik már kb tudta, hogy hol vagyok és könnyen lelőtt. Jah igen pozíciót váltani nem volt lehetőség, mert akkor nem láttam volna a rá a bombára, ha arrébb megyek és simán elvihette volna anélkül, hogy tudok róla. Mi lett volna a helyes lépés? :) ki mit tett volna?

    Persze tudom, tanuljak meg jobban lőni :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Xero #28022 üzenetére

    Köszi, legközelebb ha úgy adódik, akkor így fogok cselekedni és nem próbálom hősiesen védeni annyira a bombát :)

    (#28025) mepet: Konkrétan már nem emlékszem mennyi idő volt, de úgy rémlik, hogy elég sok idő volt ahhoz, hogy a messzebbi lerakóra is odaérjenek simán. Igen a bombakörül én is mindig keresem az ellenfelet.
    Igen lelehet lőni egyszerre is mindet, de ez a lehetőség legtöbbször a körök elején szokott adódni, legalábbis úgy tapasztaltam eddig (és ez se sűrűn fordul elő) :)
    Igen ez jól hangzik, hogy útközben majd beleakadok ellenfelekbe, csak ne lövessem le magamat :D
    Az utolsó 20-30mp-ben már általában én is megpróbálom húzni az időt, ha van lehetőségem és a helyzet úgy adódik. De szerintem sokkal tovább nem nagyon tudnám húzni az időt, semmivel se, 20-30mp-nél.

    Szerintem ha van rá lehetőség, akkor le kellene lőni az 5-ödik embert is(feltéve, ha nem kockáztatod a győzelmet), mert ha nem tud magával fegyvert átvinni a következő körre, akkor az is hátrány nekik. Én a vége utáni pár másodpercben is igyekszek utána menni az ellenfeleknek és seggbe lőni őket, hogy vehessenek új fegyvert a következő körre. (persze akkor nem csinálok ilyet, ha már egyedül vagyok)
    Köszi neked is az ötleteket :)

    Majd este visszanézem a meccset, hogy mennyi időm volt és átgondolom milyen lehetőségeim lettek volna :)

    [ Szerkesztve ]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz GergőBp #28446 üzenetére

    Csoport nem tudom, hogy van-e, de írj rangot esetleg profilt linkelj és felvesznek itt a ph-n azok akik keresnek ismerősöket játszani. Akiket innen ismerek, azok általában nem a matek háziról értekeznek :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #28655 üzenetére

    Egyébként mindig ez megy, hogy az első pár körben nem megy egyáltalán, folyton megszívjuk. Aztán mindig feljövünk a végére, csak van, hogy már késő :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #28657 üzenetére

    Csak az első alkalommal nem volt, azóta van :P Csak azóta nem futottunk össze :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #28975 üzenetére

    Ha beugrik eléd valaki, akkor ne zoomolj csak lődd hasba, csípőből :D Persze ehhez nem árt "érezni" a monitor közepét :) Amúgy meg hidegvér, semmi kapkodás :P Amíg előveszed az awp-t, addig mozogj és akkor nem találnak el, így nem kell annyira izgulni, mozgó ellenfelet mindig nehezebben találnak el. Amúgy meg ez, hogy mikor veszed elő a fegyvert a rutinnal jönni fog :)

    Nekem pl az se megy, hogy 5 percig nézzek egy sarkot awp-vel és majd ha megváltozik a pixel színe, akkor ellőjem. Bealszok rajta és nincs reflexem rá. Én csak max sétálgatok erre arra és jobb esetben eltalálok valakit, ha meglátom. Persze tudok kempelni, de nekem kell a mozgástér. Ezért sose awp-zek MM-ben, csak a bemelegítőkörben, mert azt gondolom, hogy ti úgyis jobban lőttök nálam :) jah, meg nem esik kézre, ez a dupla-zoom-os dolog se. De aztán a fene tudja, 1 hónap alatt nem tanulhatok meg cs-zni, még lehet változni fognak a dolgok nálam is.

    Egyébként nem biztos, hogy csak silverben játszhatsz. Lehet, hogy feljebb is lehet jutni, csak még nem álltak össze a dolgok. Nah meg nem egyszerű wh-sok és egyéb "furcsa teremtmények" ellen játszani, ahhoz kell a rutin, ami még nincs :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #29278 üzenetére

    Elvileg számít az is, hogy mindig legyél első a nyerő csapatban vagy legalábbis sok mvp-d legyen, meg jó kdr-ed :) Azt nem tudom, hogy milyen időintervallumban számolja a meccseket. Mert az utóbbi pár napban sokat nyertünk, de előtte meg sokat buktunk. Most írok valami hülyeséget: lehet, hogy csak az utolsó 20 meccset veszik számításba vagy lehet, hogy az összesből kalkulálnak ki valamit, nem tudom :) Vannak akiket pár meccs után tovább dob, vannak akik meg leragadnak.

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #30003 üzenetére

    A múltkor valakinek sikerült már 3 ellenfelet is lekéselnie egy körben :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Ace owner #30098 üzenetére

    Az elsőben unranked-ek voltak, azt se tudták melyik pályán vannak szerintem. A másodikban meg nem tudtuk őket taktikával megverni, mert hiába próbáltunk átforogni, vagy terelni vagy bemenni valahova, mert annyival jobban lőttek, hogy nem lehetett taktikával kompenzálni a skillbeli fölényt. Bár én nagyon dekoncentrált voltam, lehet rosszul érzékeltem, nem is igazán tudtam lőni.

    (#30110) SRII: Miből gondolod, hogy nem direkt akkor dolgozik MurdR, amikor te ráérsz játszani? ;]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #30245 üzenetére

    40 nyert versengő? mintha kb ugyanakkor kezdtünk volna játszani. Nekem már majdnem 100 nyert versengőm van és ugyanott tartunk rangban(na nem mintha számítana a rang). Olyan 52%-os nyerési statisztikám van ha jól rémlik, végül is minden második meccset nyertem (ami nem hangzik túl jól). Azt hiszem kicsit túl sokat játszottam, ki is égtem egy kicsit a játékból :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz SRII #30252 üzenetére

    Különben mi lesz? :D lekéselsz minden ellenfelet dühödben? :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz marakuja #30397 üzenetére

    Azért akarják megváltani a világot, mert fiatalok :) igaz ez a srácokra is érvényes, hogy megakarják váltani a világot. Idővel majd rájönnek, hogy a világmegváltás nehéz dolog és jobb a játék élvezete miatt játszani, sőt idővel már nem is a játék miatt játszik az ember, hanem a haverok/barátok/ismerősök, a társaság miatt :)

    Barátnőről nem tudok beszámolni, de van sok lány ismerősöm, akiknek eszük ágában sincs cs-vel játszani :D sőt ts-re se tudnám őket felvonszolni :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Ace owner #30502 üzenetére

    De akkor már valami global elite csaj csapatra fizessetek be, hogy legalább a társaság is jó legyen! legyen akkor már maximális a szolgáltatás! :DDD

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #31214 üzenetére

    Gyere, állj át a sötét oldalra! ;)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #31644 üzenetére

    A hisztizésről jut eszembe, hogy mintha te se lennél kevésbé hisztis :P A múltkor is még el se kezdtük a meccset, de már kitört belőletek a sírás, hogy jaj minek jöttünk erre a pályára, nem ismerem a pályát meg jaj lelőttek, most mi lesz, adjuk fel, lépjünk ki blalblalba :P Azt aláírom, hogy pigi is hisztizik folyton, versenyt lehetne rendezni ki sír jobban a csapatban. Pedig kevesebb sírással, szoktak lenni megfordítható meccsek, csak nem bírnak magukkal az emberek. Én hamarabb kiégek az emberek sírásán, mint hogy nem nyerjük meg a meccset. A múltkor már eszembe jutott, hogy fel kéne venni, hogy mit műveltek ts-en és belinkelni ide, hogy legyenek vidám pillanatok ;]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz MurdR #31653 üzenetére

    Ezen nem kell aggódnod, hogy ilyen információkat kiadjak, mert amúgy se adnék ki, még ha fizetnének se érte, szakmai ártalom ;)

    Ti meg a meccsek 90%-ban csak d2-n vagytok hajlandóak játszani, bocs, hogy meguntam :P Én komolyan nem is értem, hogy hogyan lehet egyetlen pályán játszani hónapokon, éveken át. Valaki magyarázza már el. De bennem van a hiba, valószínűleg a cs-s múlt hiánya miatt nem értem.

    Nekem mindegy milyen pályán játszunk, csak ne ugyanazon mindig. De én csak a meccs elkezdése előtt akadékoskodok a d2 miatt, utána nem sopánkodok általában, hogy miért ezen a pályán játszunk :P ha már olyan hülye voltam, hogy elfogadtam, a meccs elején, akkor már nem sírok, én voltam a hülye, max végig ásítozom :P Még gyűjts több hangfelvételt, mert ez még nem elég, hogy nevezhessek a magán hiszti versenyeteken, hogy nem szeretek 1 pályán játszani ;]

    Amúgy is mi az, hogy V Károly? még csak silver4 vagy, legyen csak IV Károly! :DDD

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz hemaka #31660 üzenetére

    Nincs is baj azzal, hogy szeretik az emberek d2-t, de te is 4 pályán játszol, nem 1 pályán :)

    (#31661) MurdR: Szerintem még egyikőnk se találja el úgy, az ellenfeleket ahogy szeretné, de majd egyszer eljutunk oda is :) Tegnap után nem panaszkodnék a helyedben, akkor jól ment neked ;)
    Amúgy az furcsa volt tegnap este, hogy akármelyik pályára mentünk, mindenhol nyertünk, ritka dolog az ilyesmi, lehet reggelig kellett volna játszani :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz SRII #32245 üzenetére

    Az egyébként észrevehető, hogy fejlődött a csapatnak a csapatjátéka. Meg egyénileg is fejlődött mindenki pályaismeret, helyezkedés stb. Már nem ott tartunk, ahol elkezdtük anno. Persze mindig lehet mit tanulni és hosszú az út :)

    Magam részéről viszont azt érzem, hogy szörnyű amit művelek, egyáltalán nem érzem a játékot. Nem érzem a karakterem mozgását se azt, hogy hova lövök. A legtöbbször mintha gumilövedékkel lőnék. Hiába én találom el először az ellenfeleket, nem számít. Vagy a hitbox-ot nem érzem vagy valamit, de egyelőre sokkal rosszabbul játszok, mint amennyire tudnék. 10 éve fps-ezek online, tudom, hogy hol vannak a határaim. Jelenleg olyan 40%-ot tudok kihozni magamból és lehet ezért is unatkozok a meccseken annyira, mert nem tudok úgy játszani ahogy szeretnék. Hiába igyekszek koncentrálni, nem érzem a játékot és csak azon fáradok el, hogy próbálok ráérezni. De nagyon zavaró, hogy nem tudom kihozni magamból a 100%-ot és azért lőnek le, mert alulmúlom önmagamat. Az nem zavar, ha jobbak lőnek le, mert gyorsabb reflexük van vagy valami. Van egy szint ami felé sose fogok tudni menni. Lehet, hogy még túl keveset játszottam vagy lehet sose fogok ráérezni, hogy hogyan is kellene játszanom ezzel a játékkal. Ha lenne napi 8 órám játszani, akkor biztos másképpen vélekednék, addig meg marad a szenvedés, hogy majd talán egyszer rájövök, hogy miért nem megy úgy ahogy szeretném :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz SRII #32274 üzenetére

    Túlságosan is kritikus vagyok önmagammal, túlságosan maximalista vagyok :)
    Azt nem hiszem, hogy túl hamar kilépnék, mert mindig elfáradok, mire kilépek. Lehet inkább hamarabb kellene kilépnem, hogy ne azt érezzem a végén, hogy már nem tudnék többet játszani és pozitívabb lenne a végkép.
    Az igaz, hogy engem nem érdekelnek a rangok, se a stat, se skinek. Max az érdekel, hogy nyerünk-e, de attól se forr fel az agyam, ha nem nyerünk, ugye: "mindig nem nyerhetünk" :D
    Videókat én is rendszeresen nézek, néztem a katowicei lan-t is, az ilyenekből szoktam tanulni azt, hogy milyen boost helyek vannak meg ilyenek.
    Engem az motivál, ha látom, hogy megy a játék. Ha kinézek a sarok mögül és kilövök valakit, akkor attól elhiszem, hogy sikerülhet a következő körben is és akkor egyre "merészebben" játszok vagy megpróbálok még jobb lehetőségeket kialakítani, hogy máshogyan még jobb pozícióból lőjem az ellenfeleket. De ha csak pazarolom a lőszert, akkor csak elfogy a lelkesedésem. Na, de mindegy majd ha rátalálok arra ami hiányzik, akkor majd motiváltabban fogok játszani :)

    (#32275) MurdR: Nekem gyakorlatilag a valóságban nincs vérnyomásom se :D De tényleg amikor kilőnek 370 méterről, szinte nem is változik a vérnyomásom, amíg ti már régen totál kész vagytok :D Igazándiból ez azért van, mert az esetek 90%-ban látom, hogy mit hibáztam el, hogy rosszul helyezkedtem, nem oda néztem stb. max magamat tudnám szidni. Én arra is találnék magyarázatot, hogy miért lőttek ki 370 méterről :D Nincs miért izgulni, szoktam is néha mondogatni bedy-nek, hogy "hidegvér" :) Ha beadja a játék beadja, ha nem akkor nem :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz nofi #32284 üzenetére

    Erre azt szoktam mondani, hogy a hardver drága nem szabad bántani(asztalt se), viszont szidni annál jobban szabad! :D

    Amikor melóban a 772-edik drivert letöltve se tudok feltelepíteni valamilyen eszközt, akkor azért az én agyam is elszokott szállni és szidom az összes létező programozót, fejlesztőt, hardvergyártót, de egy játék már nem tud ilyen tüneteket produkálni nálam általában :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz SRII #34016 üzenetére

    Szerintem egy játékban ami a szórakozásról szól, sokkal nagyobb hátrány az, ha valaki rosszul érzi magát azért, mert nem tud úgy játszani, mint szeretne, mint hogy mindenkinek dobáljon fegyvert. Mert így a folyamatos frusztráció miatt sokkal rosszabbul fog teljesíteni. Amíg a többiek úgyis szereznek majd maguknak fegyvert. Én pl p250-el simán lőttem magamnak fegyvert általában, ezért nem is nagyon kéregettem, csak ha valakinek túl sok pénze volt.
    Szerintem vedd meg azt amivel menni akarsz, legyél önzőbb, az nem csapatjáték, ha valakit kihasználnak, mert bár lehet lesz fegyvere mindenkinek, de a negatív morál úgyis lefogja rombolni a meccsen a győzelmi esélyeket. Ha telik másra is dobsz, ha nem akkor majd megoldják, vagy eco-zik a csapat. Ez csak MM, nem valami bajnokság, hogy vért kelljen izzadni. Lazábban kellene mindenkinek felfognia a játékot :)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz zkas90 #34060 üzenetére

    Mindenki mást ért komoly játék és mást szórakozás alatt. Sőt én 3 felé bontanám a dolgokat. Én így értelmezem a dolgokat:

    Van a fun játék, amit lehet csinálni causal meccsen, zenét hallgatni meg hülyéskedni, meg megtanulni lőni a fegyverekkel, stb.
    Nálam a szórakozás az, hogy mm-ben megpróbálunk nyerni, mindenki 100%-ot teljesít, de senki se akad ki semmin se, mert ez nem egy komoly dolog. Elvégre semmiféle tétje nincs a dolognak. Csak legyőzzük az ellenfeleket és ennyi. Feladni és elhülyéskedni nem szoktam a meccseket sose mm-ben, de nem kapok agybajt, ha valaki bénázik, úgy se múlik semmi se a meccseken, csak szórakozás :)
    A komoly játék nálam az, ha bajnokságokban játszol. Ahol vért izzadsz minden egyes fragért, mert kiesik a csapat a bajnokságból akár, ha elvesztitek a meccset. Ahol mindenki 300%-ot teljesít és mindenkinek 200-as a vérnyomása, majd 3 órán át próbálja kipihenni a meccset és lenyugodni végre :D (nem cs-ben, de volt részem ilyesmiben).

    Nálam ennyit takar a szórakozás, a nem elhülyéskedve játszani, nem agybajt kapva, csak lazán! ;)

    (#34056) MurdR: nincs szerintem itt semmiféle vita, csak eszmecsere megy ;)

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

  • _XXXXX_

    tag

    Nekem az utóbbi hónapokban nem igazán van időm játszani. Az új csoda rangrendszer is visszadobott silver5-be(nem volt rangom se már egy ideje). Aminek nagyon az ellenfelek se örülnek, mert hol csalónak hol smurf-nak néznek. Hétvégén volt is időm játszani egy "keveset" rögtön két rangot is léptem előre nova1-be. Úgyhogy szerintem ilyen is van, hogy az ellenfél nem biztos, hogy smurf vagy csal, csak rossz helyre pozicionálta be a rendszer, aztán mindenki szív. De ha nem lesz időm feljebb lépni, akkor tovább fogom boldogítani a 10 éves orosz gyerekek napjait :D

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Új hozzászólás Aktív témák