Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz SeniorTilla #48311 üzenetére

    Azert megy oda mindeki mert ez van a legkozelebb ha sosvizet akarsz latni. En voltam jo parszor, autoval persze. (Emlekszem 10-en eves korombol a csaladi nyaralasra mikor szet lott tankal is talalkoztal az ut szelen meg az aknakra figyelmezteto tablakra...) Utoljara 7 eve de mar akkor is tetten erheto volt a dragulas es ahogy hallom azota meg durvabb. Hozzateszem mi mindig jottunk mentunk ezert csak is apartman jott szoba. (en btw sose ertettem miert jo kifizetni fejenkent ~400.000 forintot egy 5* ba ahonnan joforman ki se teszed a labad. Nem latsz semmit a kozegbol max a szaloda 10km-es korzetet) Altalalaban 1 het alatt orszagon belul el autoztam 4-500km-ert es rengeteg szep hely jott utba. A tenger szidasat nem ertem mert eszement szep helyeken furdultam meg. Pont, hogy pl ami csalodas volt az Olaszorszag eszaki resze. Gorog az nagyon szep de igenytelenek sok helyen. Meselhetnek... 4 eve lehuztam egy szezont egy 5* -os Grand hotelben! (nem mosogattam :D)
    Vissza terve horvatra nekem pont ezert lesze opcio Montenegro majd talan jovore ha idom engedi. Meg szebb mint a horvat resz de olcsobb, cserebe meszebb van, cserebe viszont nincs annyi turista. Repulos reszt adom. Szeritem akkor eri meg ha ilyen 2000 km -re mesz. Ott mar sokat lehet sporolni idoben es penzben. Arrol nem beszelve, hogy egy nyaralas resze az ut is. En imadtam a hegyeket, alagutakat, hidakat, az adria menten levo utakat. Repcsi csak lerak de semmi inger nem er ut kozben max a dagadt melletted akitol nem fersze el. Tomeg kozlekedest utalom es a repules is az. Illetve egy 1,5 oras repulo utert cserebe a +3-4 oras procedura ami ezt megelozi nem igazan szimpatikus.

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák