Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1225

    aktív tag

    válasz Phobion #26942 üzenetére

    Hátőőő. Mikor már hoztam haza akkor nem stimmelt valami. Nem ment úgy ahogy kellett volna, gyorsításkor rángatott és nem igazán gyorsult, meg 14L-t fogyasztott. Egy ideig csak tudtam így használni, mert mennem kellett, de gáz volt néha, hogy alig tudtam elindulni. Vezérműtengely, főtengely jeladót kellett cserélni és jó lett, aztán elmentem csapatni még aznap és pár henger néha kihagyott, de mondták, hogy lehet cserés lesz 2 trafó azt mutatta az olvasó. Aznap este meghalt a szervószivattyú. Rendeltünk unixból felújítottat, de nem volt jó bele, majd másikat, az jó lett volna, de gyári hibás. Végül netről rendeltünk egyet ami most benne van, meg 2 trafót vettünk még. 1-1,5 hétig a szerelőnél állt mozgásképtelenül. A szivattyú megy fel pestre, bevizsgálják és utána adják vissza a pénzt, benne áll 42 ezrem és most semmi pénzem...
    DE!
    Most egyelőre jól működik a kicsike és mosolyt csal az arcomra ahányszor beülök és megbúgatom a 6 hengert :)
    Nem jól kezdődött a kettőnk kapcsolata, 3 hétig szinte nem is tudtam használni, de remélem a folytatás jobb lesz :)
    60LE-s cordobából ültem át ebbe a 170-es állatba, szóval nekem ez nagyon nagy előrelépés, nameg a hátsó kerék. Nagyon tetszik most :))
    Ablak sötétítésért kiált még meg hasonló apróbb kinézeti javításokra, de az még ráér, majd idővel.

Új hozzászólás Aktív témák