Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    válasz pokers #81 üzenetére

    pedig nála valami nem stimmel, láttam a BDO-s vidijét, sokat tölt valóban. nálam pik-pak bebootol a játék :) és nincs erőművem.

    Túlárazva? Nézzünk körül Uplay-en és Originen... :)

    [ Szerkesztve ]

    YouTube: toty1ka

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #81 üzenetére

    A játék nem túlárazott és simán fut magasabb részletességen is nem "Csúcs" géppel. Alkalmanként van amit hasznos kikapcsolni, vagy visszavenni egy picit mégis. Pl worldboss killnél amikor 1-300 ember gyepálja kis területen ugyanazt a monstert, akkor hasznos lehet ha kikapcsolod a "Más játékosok effektjeit". Bár ha neked 300 helyröl villódzó effektfelhő kell, akko rmégse. A 30 ójró nem sok egy teljes játékért ami nem is csak 20 óra játékidőt ad.

    tyellow: ha ápolgatod az NPC-kicsi lelkét, akkor boldogok lesznek és segítenek neked. A kis állapotjelző kör külső oldalán jelzi mik érhetőek el egy-egy NPC-nél adott Amity szint mellett. EZ lehet quest, információ, vagy item is. Amígnem éred el az adott szintet, addig például a jobb itemeket nem adja el neked. Vagy nem hozza szóvba az új infókat. Az új infók összeszedegetése azért hasznos, mert növeli a maximális energia értékedet. Az meg hasznos. Többet tudsz tartalékolni. Nem mindegy hogy mire hazaérsz addigra 300 energiát, vagy 50-et tudsz felhasználni. Persze ha úgyis áramtalanítod a gépet és csak 40 jön össze fél nap alatt, akkro mindegy. Megfelelő ágyikóban online szunyálva óránként 60 pont regenerálódhat (ingyenes, craftolt, vagy játékban NPC-től vett ágyaknál 3 perecnként 2 pont regenerálódik, pénzes ágyon heverve 3).

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • #14955008

    törölt tag

    válasz pokers #81 üzenetére

    A játék nincs túlárazva, de a pearl shop az nem olcsó. Nem kötelező onnan venni semmit, de úgy van kitalálva, hogy vegyen belőle az egyszeri játékos. Értem ez alatt, hogy tényleg el lehet játszani anélkül, de akit beszippant a játék az úgyis venni fog valamit. Nem problémaként mondom, mert egy ilyen monster MMO-nak fenn kell tartani magát valamiből. Inkább úgy fogalmazok, hogy relatív a túlárazás fogalma. Számold ki egy fix havi díjas MMO mennyit visz el. Itt pedig néha egy pearl item jöhet (mert meg érdemli a játék, kényelmet is ad), valamint nem vagy időhöz kötve.

  • tyielow

    aktív tag

    válasz pokers #96 üzenetére

    Berserker. Melee nekem első nekifutásra mindig biztosabbnak tűnik az efféle játékokban.
    Na meg mert forma kinézete van és fickó. Remélem mire oda eljutok, hogy altot húzzak, már lesz nemtől független kasztválasztás. Nem szeretem a nyivákoló cicababákat :U Na meg mégsem az a full tank :) Bevált.

    A ninjára még várni kell, 1 hónap kb. szerintem

    YouTube: toty1ka

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #99 üzenetére

    Nézd, férfiként inkább bámulok egy női segget a következő 2-3 ezer órában, plus keleti vérvonal miatt a férfi karakterek jó eséllyel b*zisabbak. Nekem a legtöbb MMO-ban inkább női karaktereim voltak. Pont elég szívás volt Wowban male elf paladinnal a rózsaszín harisnyás armorban rohangálni...

    Nálam most a Valkyre megy, bejön, de bladerre fogok váltani, ha bejön az EU-ba is.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz pokers #99 üzenetére

    Női karakterek legalább 50%-a mögött férfi van :) L2-ben még voltak férfi karaktereim, mert ott egész használható kinézetük volt, de WoW-ban pl. botrányos az összes.

  • #14955008

    törölt tag

    válasz pokers #99 üzenetére

    Sorc hard, mert PvP-ben nagyon ismerni kell az ellenfél mozdulatainak idő kereteit, hogy hatékony legyen. PvE-ben szerintem mindegyik helytáll. A Boss lootok is két felé vannak osztva a low DPS karik és high DPS karakterek. PvE-ben inkább az óriási kihívás a lvl 50 feletti szintezés. 51->52 szerintem van annyi idő, mint végig vinni egyszer 50-ig, ha nem több.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #117 üzenetére

    Petet tudtommal csak pearl shopból vehetsz, azaz valódi pénzért. De amit a nagyobbikban kapsz sípot, ágyat és petet az több, mint a két csomag közti különbség.

    Botozni nem tudom mennyire lenne értelme, a játék teljes mellbedobással támogatja a 0-24 online afk játékot. Afk pecázás, auto-loop futás, stb. Klienst is le tudod úgy tenni asztalra, hogy ~1 Gb ramot eszik, prociból 1-2%-ot és megy a háttérben szépen. Bár azt nem értem, hogy ebben nekik mi a jó. Egyszerűen a magasabb szintűeknek jobb loot esik, az aktuális top cuccok pedig nem olcsóak.

    Nekem lassan fél milla összejött, ami nem sok, de igazából csak nézelődök erre-arra, meg pecázok. Estére még nem hagytam úgy a gépet, majd lehet feldobom a HTPCre is, a Kabini egy "kicsivel" kevesebbet eszik, mint az asztalim.

    A combat rendszer amúgy tényleg nagyon látványos, volt egy questem, hogy öljek meg 100 goblint. Olyan 60-70 körül jártam, amikor először felnéztem, hogy hogyan is állok, addig csak a folyamatos darálás ment.

    Cathfaern: Régen voltam már ilyen játékban, ahol a trial meghívó alapú, így elképzelhető. Hátránya, hogy Kinguin-en 6 dodóért vesznek a spammerek 7 napra "teljes" accountot. De tényleg meglepett, hogy még az AH is működik.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #120 üzenetére

    Sokezer óra játék után kapsz rewardként is egy (azaz 1!!!) darab petet. :C
    Igen, a petek fizetősek. És nem, nem kell őket felhúzni rank 3-ra. Az azért jó, mert több és jobb buffokat adhatnak, de egyet kapsz lvl10 petnél is és az elsődleges feladatuk azért a lomok összeszedése. Kímélik a derekadat. "alap" verziósok pár szint után 5-6 másodpercenként fosztogatnak 1-1 hullát. 3-nál már szinte nem is kell magadnak szedegetni semmit.

    A kölcsönzött hangszerek szerintem nem lóhívó alkalmatosságok. Elég ésszerűtlen lenne olcsó in game erőforrásért nyújtani azt ami pénzesben is vagy időalapú (1-7-30 napos), vagy drágább végleges.
    Keresgélni a pacit elég kényelmetlen. Jó az a síp azért.

    havert felvenni szerintem úg ylehet, hogy mögéosonsz és jól megb... azaz jól megpingeled a megfelelő opciót. :C Vagy felveszed partyba és ott lehet ilyen opció? Nem tudom. Az utólsó játékostársak listája elérhető és azt hiszem ott lehet is jelölni havernak akit akarsz. Aztán meg nézegetheted, hogy 10 alt karakterrel lépeget be percenként akivel két szörnyet öltél le korábban partyban.

    edit: egyébként lovat fogni lasszóval és (craftolt) cukorral lehet elvileg. Elkapod, megvesztegeted , aztán rabszolgasorba hajtod. :DDD Mondjuk nekem nem ment. Kell hozzá a space, az meg nálam akad. Lehet kevesebbet kellene tökmagot ennem és kávét innom a billentyűzet felett. Vagy kihagytam 1-2 apró részletet ebben a mini game-ben...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #120 üzenetére

    Hát azért a GTA egy kicsit egyszerűbb, szerintem itt bele kell tenni néhány száz órát, mire az ember megérti a dolgokat teljesen. :B

    mikromanus: Oh, akkor nem reménytelen a dolog a trade karavánokkal. Egyébként itt is nekieshetnek a karavánnak, mint AA-ban?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • #14955008

    törölt tag

    válasz pokers #141 üzenetére

    Amity-ről mikromanus már írt egy össze foglalót, ha akarja belinkeli.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #160 üzenetére

    BDF rinyált valami tartalom lopás miatt, lehet bedurciztak és lekapcsolták a szervert.

    Lehet ruhát választani a kezdéskor? Ezt jó tudni. Elvileg endgame armor is eshet lvl1től - persze zöld és lvl 0 upgradees -, így nem is nagyon kell cserelgetni. Bár nekem az elején változott, azóta szettet hordok, így nem cseréltem mostanában.

    Dragovich: Kinek mi éri meg és köti le? Ha az engame egyenlő az instanceolt raidekkel, akkor nincs. Openworld idézhető bossok, guildbossok vannak. Endgame még a gear kimaxolása, amihez egy kereskedelmi láncot kell felépíteni, ez nem hetekben mérhető, inkább hosszú hónapokban, ahogy az aktuális hardcap elérése is. Aztán ott vannak a siegeek, a node warok, sima pvpk, lótenyésztés, kereskedés, horgászat, stb... Szóval van tartalom dögivel, de nem olyan, mint a wowban.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #160 üzenetére

    Nincs szintkorlát a felszerelésen. Ugyanazt viselheted első és 56. szinten is. A setek és armorok ugyan eltérnek, de az alap kinézetük elég semleges, így nem vagy benne feltünő. Az "egyedibb" kinézet fizetős tartalom. Színezheted a ruhádat (egy armort több helyen külön is), vagy vehetsz costume itemet is. Ez teszi egyedivé a kinézetet. Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert a "rejtő" set ad némi előnyt ami hasznos PvP-ben, így elég egyenpofája van a PK csökötteknek, meg az anonim alkoholistáknak :D (a set elrejti a felhasználó nevét). Aki viszont nem költ az gyárilag azonos ruhában jár. Azt hiszem azért vannak kisebb módosulások. Ha meghalsz a ruhádban, akkor pl egy darabig utána véresen hordod. :DDD (azt hiszem a csökkent durability is picit meglátszik már).

    Endgame: a hagyományos értelemben vett endgame nincs. Egyrészt mert nincs szintkorlát. Csak "soft cap" van, ami fölé gyakorlatilag már nem nagyon lehet fejlődni az adott patch szinten. Vagyis lehet, de minden egyes új kill már minimális Xp%-ot ad. A legsoftabb soft cap lvl 50. Ezt elég könnyen el lehet érni. Érzed itt még a "sebességet". 50 felett már drasztikusan lecsökken az egy-egy killel kapott XP mennyisége a teljes szintlépéshez viszonyatva. Emellett ha halsz, akkor buksz 1-1% XP-t abból amit az utolsó szintlépés után szedtél össze. Nincs csőjáték jellegű dungeon. Minden nyitott a többi játékos felé. Minden boss olyan helyen jelenik meg ahol közbe tudnak mások is avatkozni. Ugyan a "saját" idézett bossok csak a party tagjainak elérhetőek, de egy kényes pillanatban hátba lehet döfni az arrogáns s*ggfejeket. :D

    A P2P trade nagyon le van korlátozva. A marketplacen nagyon rugalmatlan árkorlátozás megy és nag yaz "adó" is. Így aztán nagy mértékben önállónak kell lenned. Ha jó itemeket akarsz, akkor bizony farmolnod kell. Nincs itt olyan hogy küldöd a gyempát, aztán ott leszel 5 perc után mint mások egy hónap aktív játékkal.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #167 üzenetére

    Igen, azokat. Ugye ezeknek az nyugati verzióban átnevezték Bladerre, de végül az eredetit használják majd, ami pár ember szerint szintén nem oké, mert hibás megnevezés. Annyira nem mentem bele, de a bladert könnyebb megjegyezni, mint a Maehwa-t. :B

    Egyébként Maehwa lesz a befutó nálam, annak ellenére, hogy a Musa jobb AoE dmg-ben. Azért nem is erőltettem a grindolást a mostani karakterekkel, inkább csak lovakat fogtam be, meg ilyenekkel ökörködtem. Lovakat (igaz T2/T3 csak) reggeli órákban egész jól lehet találni, akkor viszonylag kevés a játékos. Már van vagy 4 T2/T3 kancám, csak még idő nem volt lvl 10-15ig felhúzni őket.

    A karbantartás 15:00ig tart, elnéztem. Közben kint van a patch notes is: [link]

    Vannak benne érdekes, dicséretes dolgok is, pl.:

    The Easter Event has ended, all related turn-in quests have been disabled.
    Én a questet fel tudtam venni, de azóta se találtam semmit...

    All accounts have been given an additional base character slot regardless of prior Cash Shop purchases. This increases the count from 4 to 5. All accounts have had their maximum number of character slots increased from 9 to 10.
    Ingyen +1 karakter slot.

    Amúgy a daily/weekly summon boss az 50+os tartalom ? Azt tudom, hogy sima questekből van napi/időjárás/napszak függő, de boss idézést eltekintve a BS questektől még nem láttam.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • savior

    őstag

    válasz pokers #179 üzenetére

    A net lassu vagy nalad vagy naluk.

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #191 üzenetére

    Megcsinálsz pár inventory helynövelő questet, meg végigviszed lvl 35-45-ig a black spirit questeket és lesz elég hely. Ha nem, akkor kiszeded később ha lesz elég helyed.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #196 üzenetére

    Megközelíted, rádobod a lasszót. Ilyenkor elsőre el kell találni a jó szintet. Ha rádobtad, akkor elindulsz felé. Amikor felugrik 2 lábra - nem előbb -, akkor rányomsz a spacere és vered, mint az állat, hogy a csík a jobb oldalon maradjon. Ha letelik az idő, akkor megint mész közelebb. Ha odaérsz és nem ugrik fel, akkor kell neki adni lump of sugart (víz + raw sugar), legalább 4 db-ot. Utána már fel tudsz új rá szállni, hogy nem dob le és viheted a stable-be.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #193 üzenetére

    Teljesített/kiérdemelt rewardok nem évülnek el... legalábbis pár hét vagy hónap alatt nem az eddigiek alapján. A változó eventhez köthető questek, vagy in game item kiváltások viszont kikerülhetnek idővel. Ha van eg yrakat cherry a pakkodban és szeretnél csini fülbevalót, akkor lehetőleg event vége előtt vedd meg, vagy legkésőbb egy héttel a lejárat után (ennyi volt az easter egg eventnél a "tütelmi idő" amíg még elérhető volt a quest és a reward vásárlás in game NPC-től)

    (#194) CactuS
    Pvp-be n van az aréna. Itt bárki ölhet bárkit és nincs semmi büntetés. Amolyan tesztelő terep lehet. Open worldben ott a Pk amiért karma büntetés jár (védekező félnek ha nem flagelt akkor nem). Meg a Guild war. Guild war az GvG. A másik guild tagjai szabad prédák. Nincs büntetés. Nagyobb eventek közül a crimson Battlefield elérhető már. Olyan rüvidebb tömegbunyó az alapja. Van két csapat amibe random, vagy partyval együtt besorsolódsz és a másik csapatot kell lenyomni. Killre pontot kapsz és ha több a pontod akkro a lecsapásod nagyobb pontot ad. A győztes oldal több, a vesztes oldal kevesebb pontot kap végül. Ezek a crimsonos pontok beválthatóak nagyon "OP" itemekre (pl többmilliót érő crystal-okra).
    A Node war és a Siege később jön. Az a guildeknek a végső cél. (már a PvP beállítottságú nagyoknak)

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #202 üzenetére

    Remélem azért auto rendezésnél ez nem lesz így! Ciki lenne. Kiveszed a 14-et, aztán eltűnik a két sorból a hármas alakzat, aztán még három... :C

    Esetleg nyiss rá ticketet!
    lehet tudnak ebben segíteni.

    edit: a leírásban ott az aktiváló pluszocska. Ha arra kattintasz, akkor csinálja csak meg a dolgát. Ha automatikusan kirakás pillanatában eltűnik és adja az itemet, akkor az bug. Mindenképp jelezd ! Persze ha aktiváltad, akkro lehet elhajtanak, mert hogy az user error.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #202 üzenetére

    Az eredeti postban ott van, hogy "Arrange the seals in different patterns to unlock various rewards." Ebből nekem az jelenti, alakzatba állítás után unlockolja az adott alakzathoz tartozó jutalmat.

    Mikró: Hát, meglátjuk mennyi értelme lesz ennyi fővel. Szerintem idővel úgyis bele kell olvadni valami nagyobb casual guildbe. Lehetőleg nemzetközibe, mert ott általában normálisabb a hangulat.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • tyielow

    aktív tag

    válasz pokers #205 üzenetére

    tegnap előtt voltam utol.jára belogolva, akkor már leszedett vmi frissítést. ha ma este logolok még lesz időm az event végéig sszegyűjteni a petre valót?
    tudjuk, hogy milyen pet lehet? :)

    YouTube: toty1ka

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #205 üzenetére

    Jé, itt egy kis pluszjel. Tök olyan mint a scroll aktiváló ikonocska. vajon mi fog történni ha rákattintok? :DDD

    Azért ez így más. Nem "magától" tűnt el mert v alakba raktad be az inventoryba, hanem utasítottad. Ez általában így történik. Azt csinálja a program amire utasítod. :Y

    (#206) tyielow
    Ha karbantartás után volt már (patch alapján igen), akkor az aznapi megvan. Így elvileg ha ma belépsz, akkor eddig csak egy itemet buksz. Elvileg ha naponta belépsz, akkor meglesz a 12 az event végéig.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #209 üzenetére

    Fogd lagra a "véletlen félrekattintást" és kérdezd meg a GM-eket tudnak -e segíteni! Hátha... csak ne használd el a black stonet azért addig! Mondjuk nem tudom mennyire elérhetőek és rugalmasak az ilyesmiben. Egy próbát megér. Csak azt ne említsed, hogy tudatosan és szándékosan választottad a klikket. User errorra kisebb a tolerancia szerintem.

    edit: Van ezer forintod. Vehetsz egy kávét 150 ft-ért, vagy akár egy pezsgőt is egy ezresért. Attól hogy 150 egy kávé és 1000 a pezzsgő, attól még az 1000 ft-ért nem jár a pezsgő mellé a kávé és minden alacsonyabb értékű ital a kínálatból. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #209 üzenetére

    Ha naptári naponként resetelődik a timer, akkor lehet 15 seal és mázlid lehet még. Kiveszel egyet utolsó este, meg karbantartás előtti reggel, így ez 15. Ha nem így műlködik, nos akkor ez az event nem jutalmazott annyira téged mint vártad volna...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #234 üzenetére

    Én 25-ösön menten át oda. Mondjuk lehet Valenciaba majd megint költözni kell, ha majd jön. Egyébként baromi nagy város, de pl.: storage szempontból sokkal CP takarékosabb.

    Én a legjobb spotokon csak embereket találok, ha arrébb megyek, akkor meg KSelő idiótákat. Már alig várom a 40-et, hogy az ilyeneket gond nélkül agyonverhessem...

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • tyielow

    aktív tag

    válasz pokers #234 üzenetére

    hát ha olyat akarsz eladni, hogy fű, meg fa, akkor tényleg a kutyának nem kell. nézd azért meg, hogy hány beregisztrált eladás van az adott itemre. ha több ezer, vagy több tízezer, valóban nem fogják megvenni. nekem általában minden elfogy, kb. a felét szokom minimal áron betenni. én AH-val szedtem össze sok százezret a szintezgetés alatt.
    majd esik black stone, az szép summa :) ill. processingel ha csinálsz pár cumót és azt adod el, az többet érhet. de én csak egy kis lecsó vagyok itten
    ja, és 26-on még ne calpheonozz! :D min. 30 . én először oda csak a trade / node route miatt mentem, de sztem fölös ilyen korán

    YouTube: toty1ka

  • #14955008

    törölt tag

    válasz pokers #234 üzenetére

    Olyan cuccokat érdemes berakni a piacra, amivel durability-t javítanak.

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #244 üzenetére

    Headstart-tal indultam. Mindent tanulgatok. elég jó a rávezetés, de amgy meg sz*rt se mond pontosan rengeteg helyen. Vagy akkor találom meg amikor már mindegy. :Y
    Onnan tudom, hog yjátszok, meg utánanéztem pár dolognak. Meg tapasztaltam is. A horgászat, lovas móka, meg a komolyabb kereskedelem nem erős oldalam, mert eléggé hanyagoltam eddig. A többibe bele-belekóstoltam. A questes és napi dolgok elég "alap" dolgok. Meg hasznosak. Nincs teljes képem, de ahol ócsóé' gyorsan lehet valamit tarhálni az elég jól le van már fedve. :C A mostani 140 hunter seal és 25 Weapon stone (meg 44 armor) már csak maradék. EGy teljes mindent 15-re húzás utáni vésztartalék. Kell is, mert sokat el lehet pancsolni ha befigyel valami váltás, vag yújdonság. A weapon stone felhasználást az alchemy stone giganerffel széjjelszarták, így az is gyűlt szépen (kb 2-3*-osára nőtt minden alchemy stone fejlesztési költség, vagy sok szakmában kell magasan képzettnek lenned és így is drágább lesz mint volt)
    Ha most kezdeném, akkor azért azonos idő alatt messzebbre jutnék a többiekhez képest. Persze ha most lenne új kezdő szerver, akkor sokan lennénk így már nagyobb tapasztalatta, így sok ziccert nem lehetnem már kifogni ami ott volt a mostani induláskor.

    Ha iránymutató helymeghatározás kell, akkor megsasolhatod a monster level map-ot. Belinkeltem a blogbejegyzésemen is, de google keresőben is meg lehet találni. Max 1-3 szintkülönbség legyen a szörnyek és közted. Lehetőleg minnél kevesebb. Ha csapatban nyomulsz, akkor erősebbek is mennek azonos sebességgel, vagy a korábbiakból több egyszerre, így több XP lehet, de a térkép hasznos...

    Könnyítésnek. Itt a blog/linkgyűjtemény
    Ez meg a" A területen fellelhető szörnyek szintje és "folyamatábra" szintezéshez."

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • freezer922

    aktív tag

    válasz pokers #305 üzenetére

    A boss scroll, gondolom a weekly amire gondolsz messze nem olyan erős lényt hoz le, mint az igazi world boss.
    Azt, illetve a napi scrollokat jó esetben guildel/random partival is akár általában egy 5fős partival jó lenyomni. Egy olyanban ahol mindenki más is hoz magával ugyan annyi scrollt (pl. 1 heti meg 2-4-7 amennyi kell napi), mert mindenki kap a mindenki által megidézett bossból egy kis loot-ot.

    Gertrius;
    Én személy szerint a Bree Tree Ruins nevű node-nál (nyugatra Florin várostól) voltam minimum eleinte 2 később néha egyedül vagy 3 másik emberrel 32-38ig.
    Igazából a végén már nagyon gyenge volt az xp, pedig még bőven pirosak voltak a mobok. Ezután mentem először Calpheon-ba, onnan meg már a maradék szint 50ig gyorsan jött. De ami nagyon sokat dob, hogy 45környékén max. szólhatsz/megkérhetsz valakit (jó esetben guild-it), hogy húzzon fel :D
    Engem csak 49,3ról kellett felhúzni (értsd 70% xp még hiányzott), ami nagyjából 10perc volt az egyik lvl50+ farm helynél.

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #305 üzenetére

    Az ogre nem unja meg a csesztetésedet, maximum ha nagyon elkóborolsz, akkro inkább hazahúz. Sebzés nem számít. Meg figyelj arra, hogy Ogre legyen az ellenfeled! A domb/hegytetőn van egy Mutant Ogre is. No, az erősebb mint a worldbossok. Még sehol semelyik régióban senkinek nem sikerült lenyomni. Bármekkora tömeggel is találja szembe magát simán kihealeli magát. A szintje meg talán lvl 60, így nem is folyamatos a sebzés.

    A jó suska és dropok grinddel jön. A szintednek és felszerelésednek megfelelő helyen kell gyilkolni az ellent. Az se baj hapartyban nyomod. Úgy egyrészt több a kill, meg átlagosan is jobb a sebzés ha te vagy a kölyökszöcske. A kedveltebb helyek a catfishek Lake Kala mellett, esetleg a Manase goblinok, vagy a rhutum orkok. Irtás közben esnek minden szrnyből az enchanthoz a kövek, így ilyen szempontból is jó a hent. Másrészt partyban ha más veszi fel az itemet, de eladja, akkor te is kapsz a bevételből (levélmellékletként érkezik)..

    A boss scrollok amik szörnyekből esnek sima mezei könnyed kis szórakozásnak felelnek meg. Csapatban kell nyomni és ne állj bele a nagyobb támadásaikba, mert kezdőkéntaz még fájhat. Mondjuk soloban lenyomtam már ezeket az "alap" scroll bossokat véletlen fent felejtett gathering costume/armorban is, de amikor eltaláltak néha az nagyon fájdalmas volt 22 DP-vel.
    50-es szintem már elérhetőek a black spirit napi questek: Ezekre is kaphatsz scrollt, meg hunter sealt is. A Hunter Seal-eket közvetlenül át tudod váltani enchant stone-okra (2 ad 1 armor stonet vagy 3 ad 1weapon stonet).

    Contributiont questekkel szerezhetsz. Calpheonban elérhető 1620 CXP naponta, az Antitroll fortification körül 5*120 kisérgetős questből, meg minden városban vannak ilyen anyag becserélős questek (Heidelben 3*80 Cxp). A kill questek is jól adják. A Lake Kala melletti szörnyek irtása (catfish, orkok és a goblinok) 1400 Cxp-t adhatnak quest rewardban (+az orkos egyik questnek 1 óra CD-je van).

    + gatheringgel szerezhetsz magasabb szintű enchant alapanyagot. EZ kezdőként eladható kateggória, mert sokat kell költened mire hasznos lehet, addig meg jó másra a suska. A drop esély olya 2-0,3% közt lehet. Napi 1-2 simán összeszedhető kőfejtéssel, vagy akár gazszedegetéssel is. Az armoros 2 milla körül megy, a weapon shard meg 5-6 millió silver körül. Ennek már a 65%-a is kedvező.

    (#306) freezer922
    Red nose scrollból az könnyű kategória. Az "sima" scroll boss. Questből is jöhet, de nem heti, hanem napi black spirit questből. A heti boss scrollokhoz picit többet kell küzdeni. A heti scrollok a Hebetate, a boszorkény Hexe-ben, a Monastery boss. Lehet van még 1-2 amit kihagytam.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #308 üzenetére

    Nyomjad le partyval!

    Amúgy meg enchantoljad az itemeidet! Fegyver 7, Armor 5-ig garantált.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #310 üzenetére

    Felhuzhattad volna 7-re. Quest van a Quest fegyver bezuzasara es visszakapod az enchant stoneokat.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #312 üzenetére

    Azt meg minek? Azon a szi,ten az a Bound fegyver jobb volt. Már ha nem upgradeled most. Ez elég öngól. Vagy vegyél egy yuriat, azt csapassad. Nem drága az. De fel sebzésen nyomulni hülyeség...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #314 üzenetére

    Sárgítas csak lvl 15 után!
    ha upgradeled, akkor Item + 50k silverek kellenek max durability javításra. (vagy több Silver).

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #314 üzenetére

    az upgrade (zöldről kék vagy ultimate/sárgára váltás) megtartja az eredeti item enchant szintjét.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • freezer922

    aktív tag

    válasz pokers #317 üzenetére

    Enchant +15, mivel javítani többek között csak adott itemmel lehet, így ha te most a +7est sárgítod, akkor ha enchantolnád és esik a durability akkor (hacsak nem akarsz memory fragment-et költeni rá), sárga item kéne. Ellenben ha 15re tolod pl. zöldként akkor zöld item kell max durability javításra.

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #319 üzenetére

    Az enchant szint marad. Ha enchantolsz és bukod, akkor a maximum durability csökken 5%-kal. Javitani kovácsnál lehet azonos fegyverrel. De hat neked aztán mondhatjuk. :)
    Most vagy drága kék fegyverrel javíthatod majd, vagy zöld olcsóbbal+ 50, vagy 100k Silverrel alkalmanként. Vagy leírod a veszteséget és párhuzamosan nekikezdesz egy zöldet húzni.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #323 üzenetére

    Nem kell, csak felesleges volt kéket venni. Az enchant level többet ad szintenként. Így kéken ez két sikertelen próbánként +50k silver lesz neked (ennyit kell ráfizetni kék fegyvernél a zöld javítófegyverre a 10% max durability emeléshez).

    (#324) freezer922
    Ez butaság. 150 felett az fullos 15-ös AP-s fegyver és offhand és csupa DUO kék accessory (kivéve az ogre ringet amit nagyon nem fejlesztenek pri-re se, mert rohadt drága). Azért enélkül is el lehet lenni, csak minek? Soloban macera, partyban meg nem gond. 5 alacsonyabb sebzésű csapattag simán bedarálja a kalózokat is. (legalábbis így szokott menni a solohoz erősebb monsterekkel). Este betársulok majd a következő martalócirtó hajóra és kipróbálom. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #326 üzenetére

    Ad egy kis extrát azért. Sebzést vagy 1-1 extra statot. Csak az enchantolás többet és a javítási költség az upgrade után jelentősen megnövekszik. Így akkor szokták elnyomni amikor már elérték a "könnyű" enchant limitet (ez most 15). Olyan 100 enchant stonet azért eltapsoltam a 15-ös yuriámra. Ez 50 yuria fegyver javításra és olyan 2,5 milla plusz költség ha kékkel dolgoztam volna. Nem olyan sok az, de kezdőként elég soknak tűnik. Főként ha ennyivel hamarabb meglenne a jobb enchant szint (2,5 milla az olyan 14 enchant stone most).

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #334 üzenetére

    A jelzett PvP mode az a PK mode. Ha belépsz, újratöltesz (pl halál után), akkor ha be is volt előtte a PK kapcsolva akkor is kikapcsol és frissül az állapotod. Ez normál esetben nem változás. persze ha épp gyepáltad az AFK farmereket amikor valaki meglepetésszerűen hátbalőtt egy meteorral, akkor mégis van változásod... :DDD

    A PvP változás annyi volt, hogy a lúzer noobok akiket lecsapszz vérgőzös állapotodban nem kapnak a PvP bukta után XP veszteséget mint eddig. Így a papírsárkányok minden következmény nélkül lerohanhatják a legjobb farmhelyeket és tönkrevágják a versengő szintezősdit. Mondjuk az izomagyú Pk bajnokok húzzanak magasabb szintű szörnyekre (pl kalóz sziogetre) és nincs gond. Csak a könnyű és gyors xp farmnak ezzel vége és ha valaki tahó, akkor nem büntethető most már semmivel. Nosza, menjünk ogre killt lopni a dupla akkora sebzésű "pro"-któl! :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #336 üzenetére

    Ritka azért a PK. Ha nem provokálod a többieket szörny lopkodással, vagy nem AFKhorgászol vagy lovat/szekeret futtatsz háborús övezetben (+épp nincs kisírt PvP "Nerf" és emiatt nem feldúltak a hardcore playerek), akkor elég nyugis azért minden. Engem mondjuk 2-3-sor nyírtak ki a város határában a farmjaimon. Épp mikor lusta voltam és gathering costume volt csak rajtam (könnyű préda). Zavarta egyeseket az ultracarebear jellegem amit a farmer top3 jelzés is messziről hirdetett. :DDD

    Meg aztán most már tényleg veszettül semmit se veszítesz ha PvP-ben ölnek meg. Visszamész és folytatod, aztán legfeljebb tíz halál után el kell tapsolnod párezer silvert javításra... de akkor a támadód jó időre beragad a vörösben és kerülnie kell a civilizált helyeket (az őrök is táadják negatív karmánál).

    45. szint alatt védelem alatt állsz, így e nem támadhatsz mást, se téged nem ölhetnek le a nagyobb játékosok.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #342 üzenetére

    Beírod mennyit szánsz rá, mennyi darab, azt levonja a kasszából. Ha meg beesik valami, akkor rálicitál. De azt hiszem csak egy darabot lehet rendelni, így nem értem minek a darabszám vagy mi. :D

    patch-reskill: volt pár balance változás és ezért cserébe napi 3-3 teljes skill reset itemet lehet venni a loyalty shopban darabját 1 loyaltyért (naponta 100 jár alanyi jogon loyaltyból,tehát belefér). Van még teljes awekning skill reset is szintén napi szinten. Meg egy pakknyi festék talán, de az accountonként egy összesen.
    Balance változásban wizardról tudok nyilatkozni: Az most nagyon pöpec. Instant mana visszatöltés van a skilljéből. Törölték alassú cast animációt. Így veszett pörgős. Emellé jött a nagy cd-s "ultimate" skillek castolási idejére superarmor. Azt hiszem ez extra védelmet jelent és nem tudnak cc-zni (nem lehet megszakítani a castolást). Persze nem tesztelt. Lehet csak előről jövő támadásra hat de hátbabökésre nem.
    A ranger is egy hasonló lassú skilljére kapott védelmet. Nem tudom hogy mikor változott, de az ultimate magic arrowon most nincs CD. Elég kegyetlen sebzést tud kiosztani így már.
    A berserker kapott sok-sok damage buffot, meg az új kasztok is (mondjuk lehet csak a kevésbé használt skillekre). A warriort érzékenyen érintő változás, hogy nincs több lánc CC. Lassan agyat is kell növeszteniük és nem 10-20 másodperc easy cc és kill csak az élete a gankernek.
    A sorc egyik bugos skilljét javították. Állítólag így már annyira nem OP mint eddig. Megy is a sírás rívás.
    A korábban lvl 55-60 közt elérhető passzív skillek elérhetőek lvl 50-55 közt. Ez 700 HP-t jelent ha lvl 55 vagy. Ezért is jó a skill reset lehetőség most.

    Most mennek a test node warok. Node war, siege és red battlefielden a névrejtés a treant costume-ről nem hat. A sok suttyó kisírta magának a kompenzációt, így vissza lehet váltani azt hiszem pearl-re, vagy kapsz pár pearlt kárpótlásul ha nemrég vetted a göncöt. Open world PvP-ben simán jó és a guild jelzés warokon most se él, így azért elég hasznos.

    Megszűnt az altinova-epheria port tengeri kereskedelmi út. Altinovából már csak tarifba lehet szállítani. ez picit gagyi.

    A "True" dye-ok eladhatóak a marketplace-n. Ez így picit p2w azért. Meg köcsögség is, mert az eredeti patch notesban nem volt benne és később egészítették csak ki. Addig meg bevásárolhattál pár dolgot a nagy bizalom jegyében amit nem tettél volna ha látod milyen gyökérséget tuszkolnak megint le a torkunkon.

    Elérhető a T4 reform stone. 10 db T3 reform stone, meg black stone shard kell hozzá. A T3-hoz meg black crystal, az meg igen ritka. Cserébe viszont garantáltan ultimate-ra fejlesztheted az armorodat, vagy a yuria fegyvered (vagy az offhand fegyvert).

    A szörnyeknek kevesebb a HP-ja és több XP-t adnak.

    A random szintenkénti HP és MP értékeket kivezették a rendszerből. Így lett egy rakat extra HP/MP sokaknak.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • freezer922

    aktív tag

    válasz pokers #345 üzenetére

    Nem tudom mi van a pre orderrel, de én még 2 hete 3 próbálkozásból sikeresen megvettem csak simán a felrakott liverto fegyót.
    Most pedig, mivel minden world boss killnél van vagy 3-4 új fegyó, egyre könnyebben kéne elvileg menniük.

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #354 üzenetére

    Hát ja. Ezek ilyenek. Amióta nincs XP loss nagyon nem lehet visszatartani ezeket. Lehet eleinte kell a kisebb skilleket elnyomni és a végén mikor tuti elég lesz elnyomni az "ultimate" sebző skilleket. Mondjuk nekem nem gond. Blizzarddal kezdek. Abba nagyon nem tudnak belekötni. A kivégzés meg jó meteorral, vagy még inkább a villámesővel ami 100% black spirit energiánál ugrik ki az ujjaim közül. Persze azért csak bepróbálkoznak. Persze lehet ölni is az ogre körül a játékosokat. Az xp veszteségnél mondjuk az genyább volt, de ha gyenge vagy most is az lehet. Régen "csak" simán kinyírtak és buktál 1-1,5% XP-t. Most meg ha lemegy az életed hátbavágnak kétszer, rádnyomnak egy CC hatást és megvárják míg az ogre kinyír. Akkor buksz XP-t most is.

    (#353) Tamyra
    Elvileg mindenütt vannak magyarok. Jorduine-on talán a legkevesebben (nem tudom él-e, de pl: CrimsonDawn , de ott is láttam magyar guildet. Alustrin sok a magyar. Azt hiszem ott van a RAR meg a ZIP. Meg az Angel Fury és a NoPara. Croxus szerveren is van 1-2.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #396 üzenetére

    Hát.. a kezdeti első havi tömegből azért elég szellős lett minden őszre/nyár végére. És a kiesés PvP fronton nagyon durva. A node-ok nagyján vagy nem indul senki, vagy csak 1-1 guild van ott a war-nál. A "p2w patch" bejelentés előtt 5-10 node volt ilyen inaktív, most meg vagy 100.

    Július körül milliós eladás volt kb a BDO-ból már. Ennek ellenére semmivel se lett több ember mint az első hetekben, csak kevesebb (igaz nagyobb területen, így azért több a játékos talán, de nem tripla annyi és nem is 10-15-szörös. A vevők nagyja ezalapján nem lép be naponta most már). Ebből valahogy az jön le, hogy az alkalmi játékosokból töltik fel a kilépőket és nagyon nagy a mozgás. Persze lehet tévedek. Az újaknak már nem gond, hogy kiadáskor kb átb@szták a vevőket. Mást adtak el mint amivel beharangozták. MIután "kész lett" a játék és kitesztelték rajtunk az új elemeket benyomtak minden szart ami hiánya miatt váltottak korábban sokan BDO-ra. Nem igazán motivált a KakaoGames a régi játékosok megtartására. Az újoncok többet költenek.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #398 üzenetére

    No igen. Valencia az kemény dió. Meg a "főszál" emellett genya helyeken visz el. A kentaurok bitang erősek a Valencia mobok közt is például. Ezzel szemben van egy rakat teljesíthetőbb nehézségű szörny ott is. Mondjuk a Pri-duo-tri itemek azért ajánlottak majd' mindenhol. Sokat segít az a sok-sok extra sebzés.

    Ha eltekintünk a "Múlttól" és esetleg július után kezdett valaki, akkor még mindig ott van pár alapvető probléma. Jóval kevesebb az "interakció" a BDO-ban mint más játékokban. Nagyon sok solo farmolási lehetőség van. Emellett kevés a PvP. Nincs belőle haszon, de karmabukás és büntetés az jár dögivel. Ez kis és közepes csoportok Pvp harcaiban elég gáz. Meg nincs raid se és elég gázos minden single target buff célzása is éles helyzetben. Ettől még szórakoztató, de sokakat nem köt le hosszabb távon.
    +szép a játékos újratermelődés, csak az újak eléggé nehezen szállnak be már a "versenybe". Sokkal jobb a belépés mint más futó MMO-kban, de egy TRI-PET szintet már nagyon nehéz összeszedni. Akinek meg már megvan azt nehezebb lenyomni. CSapatban hatványozottan igaz ez. Gyengébb felszerelés+alacsonyabb szint = kevesebb sikerélmény.

    Meglátjuk mi lesz belőle 1-2 hónap múlva. Amikor beér az összes awakening, akkro azért jobb lesz a kasztok közti egyensúly is...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #400 üzenetére

    A bossok egyazon időben spawnolnak mindenütt. A bevitt sebzés alapján számít dropot. Kzarkánál két csoport van (nagyott sebző és átlagos). Ezeknek eltérő eséllyel esik jobb item. Több channelen is le lehet nyomni ugyanazt a bosst. Sokan csinálják azt, hogy egy "fő" channelen kinyírják, majd ugranak egy kevésbé népesre és ott is beszállnaka killbe. A hátrább/lejjebb levők és a másodikok/kettes channelek szoktak kevésbé sűrűek lenni.

    A bossok random jönnek, de valamennyire becsülhető. A legutolsó spawn/kill utáni megadott óra +/- valamennyi idő. Van discord channel is ahol lehetaz időket sasolni. Redditen elérhető azt hiszem a cím.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #408 üzenetére

    Minden csak esély kérdése. Ahol alacsonyabb az esély ott olcsóbb itemekkel viszik fel a failstacket amiknek hasonló vagy nagyobb esetleg a bukási esélye vagy olcsó javítani. Amikor jobb az esély (magasabb failstack), akkor váltanak a drága cuccra és azt probálják enchantolni. Kevesebb bukta és gyorsabb szintezés. A failstack karakterfüggő, így ha felkészültek, akkro akár lehetett 1-2 karakter a kisebb szintekhez és 8-10 betárazott magasabb failstack-kel. Failstack tábla meg elérhető már hónapok óta. Jó esetben van olyan is ami az esetleges változásokat is követte.
    +Hidd el, hogy van annyi memory fragment. SOk farm, esik némi scrolhoz való, aztán elmennek full partyba és mindenki hozza a maga scrolljait. A "saját" scroll garantált dropja jobb, de a résztvevők is elég jól kapják a magukét. :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    válasz pokers #489 üzenetére

    Nem kellett amity hozzá. Vagyis párat rányomtam és annyi már adta is.

Új hozzászólás Aktív témák