Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #244 üzenetére

    Headstart-tal indultam. Mindent tanulgatok. elég jó a rávezetés, de amgy meg sz*rt se mond pontosan rengeteg helyen. Vagy akkor találom meg amikor már mindegy. :Y
    Onnan tudom, hog yjátszok, meg utánanéztem pár dolognak. Meg tapasztaltam is. A horgászat, lovas móka, meg a komolyabb kereskedelem nem erős oldalam, mert eléggé hanyagoltam eddig. A többibe bele-belekóstoltam. A questes és napi dolgok elég "alap" dolgok. Meg hasznosak. Nincs teljes képem, de ahol ócsóé' gyorsan lehet valamit tarhálni az elég jól le van már fedve. :C A mostani 140 hunter seal és 25 Weapon stone (meg 44 armor) már csak maradék. EGy teljes mindent 15-re húzás utáni vésztartalék. Kell is, mert sokat el lehet pancsolni ha befigyel valami váltás, vag yújdonság. A weapon stone felhasználást az alchemy stone giganerffel széjjelszarták, így az is gyűlt szépen (kb 2-3*-osára nőtt minden alchemy stone fejlesztési költség, vagy sok szakmában kell magasan képzettnek lenned és így is drágább lesz mint volt)
    Ha most kezdeném, akkor azért azonos idő alatt messzebbre jutnék a többiekhez képest. Persze ha most lenne új kezdő szerver, akkor sokan lennénk így már nagyobb tapasztalatta, így sok ziccert nem lehetnem már kifogni ami ott volt a mostani induláskor.

    Ha iránymutató helymeghatározás kell, akkor megsasolhatod a monster level map-ot. Belinkeltem a blogbejegyzésemen is, de google keresőben is meg lehet találni. Max 1-3 szintkülönbség legyen a szörnyek és közted. Lehetőleg minnél kevesebb. Ha csapatban nyomulsz, akkor erősebbek is mennek azonos sebességgel, vagy a korábbiakból több egyszerre, így több XP lehet, de a térkép hasznos...

    Könnyítésnek. Itt a blog/linkgyűjtemény
    Ez meg a" A területen fellelhető szörnyek szintje és "folyamatábra" szintezéshez."

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák