Új hozzászólás Aktív témák

  • pokers

    senior tag

    válasz Balazs_ #550 üzenetére

    Vedd a legolcsóbbat. Ár/érték arányban csak a legolcsóbb éri meg.
    Mivel p2w a játék, inkább a játékon belüli vásárlás a "kifizetődőbb".
    De épp néztem az árakat, qrvára elszálltak. Már ott tartunk, hogy egy kosztüm 32EUR :W Haggyanakmá :W

  • Balazs_

    aktív tag

    válasz pokers #551 üzenetére

    Szerencsére a kosztümök nem igazán érdekelnek. :))
    Azért sem éri meg a Traveller's, mert ingyen pet jár mellé? Ahogy olvasgattam (de javítsatok ki, ha tévedek), egy szint után mindenképpen kell majd 1-2 pet, így meg +11€-ért kapnék a peten felül egy rakat cuccot.

  • Beretvás

    addikt

    válasz Maxtreme #553 üzenetére

    Attol ,hogy valodi pénzért pillanazok alatt, játékpénzhez juthatsz. Azt most ne nézzük , hogy megéri e.

  • pokers

    senior tag

    válasz Maxtreme #553 üzenetére

    Vegyük például az új Magoria dlc-t, ahol sokat kell búvárkodni.
    Cápakosztüm, vagy a korábbi halkosztüm nélkül igen nehézkes a víz alatti küldiket megcsinálni. Nem lehetetlen, de akkor meg kell elixír, kristály, stb. Szóval a piacon pénzbe kerül. Ha nem akarsz látástól mikulásig farmolni, akkor veszel valós pénzért játékpénzt.
    Igazad van, el lehet játszogatni valós pénz befektetése nélkül is, de ahhoz szerintem annyi játékidőt kell beletenni, hogy nem mindenki hajlandó rá. Többek között én se, ezért nem is haladok sehova a játékba.

    (#552) Balazs_
    Eleinte el lehet lenni pet nélkül is. Nekem se volt, de most ott tartok, hogy van 4 is. Időközönként szokott lenni olyan event, amiben szerezhető pet.

  • Maxtreme

    addikt

    válasz Beretvás #554 üzenetére

    pillanatok alatt? Az "enyhe" túlzás... tételenként 20-25 millióhoz juthatsz max 1 costume-el, ami ebben a játékban 0. Aki meg annyit vesz hogy meggazdagodik belőle (több 100 millio silver értékben) az meg is érdemli.
    A cápa rucit meg hagyjuk már :) Igen, valóban a Margoriás láncnál nagy előny ha van, de csináljuk már hogy ettől lesz p2w a játék... :)
    Jó lenne ha az összes többi ingyenes mmo ennyire lenne p2w mint ez. :)

    Meg azt sem felejtsük el hogy valamiből a szervereket is fent kell tartani, illetve kifizetni a programozókat. Ők sem pusziért csinálják :)
    Az viszont más kérdés hogy iszonyat drága a játékban minden pearl shgopos cucc, ebbe viszont én is bele tudnék kötni.

  • Beretvás

    addikt

    válasz Maxtreme #556 üzenetére

    azon mi a tulzás , hogy 1 percnél tovább nem áll bent egy pearles cucc sem? lemegy a bid és már nincs is.. ennyi. az lényegtelen , hogy kinek mi éri meg de ha igazi pénzért játékpénzhez jut amikor kell neki az igen is p2w.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Az első pár hónapban játszogattam a játékkal aztán elmaradt. Most gondolkozom, hogy visszanézek ismét (vagy a GW2be), valaki tudna adni egy gyors helyzetjelentést? Arra még emlékszem, amikor 2016 végén bevágtak egy rakat P2W dolgot, amire azt mondták, hogy nem fogják, utána elengedtem a játékot. Ez azóta durvult vagy javult? Jött hozzá a karaktereken túl új nagyobb tartalom?

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz Maxtreme #556 üzenetére

    Az hogy te 1-5000 óra játék után "Csak" 10-50 óra farmmal összeszedsz annyit amit egy turnusban AZONNAL megszerezhet a pénzes itemek eladásával egy "Nagyfogyasztó" nem azt jelenti, hogy a játék nem p2w.
    A 100 milla kezdő/újonc karakternél igenis sok. Ha már full boss gearben vagy, akkor is hasznos, de kisebb a súlya. Az hogy havi egy hetet kapsz "ingyen" (játék nélkül) erőforrásban az rohadtu nem fair play.

    No, de mi is az amit kapszha fizetsz:
    - costume eladhatóság. 5-5 itemet eladhatsz a játékban a marketplacen. Ez lehet fullcostume set, vagy pet. A costume nem lehet speckó (nem lehet outfit). Azaz a leg OP-bb itemek maradnak RM only itemek. Ezzel max 100-105 millió gold szedhető össze"számlázási idősuzakonként". A peral itemek kb azonnal elmennek a piacon.

    - Value pack: ez felel meg a havi díjnak. Minden városban a storage-ba és az inventorydba ad 16-16 helyet. A marketplace eladásokra +30%-ot. Azaz az adó csak 15,5% lesz és 84,5% suska megy a kasszába. Teljes hozzáférést ad a ruha szinezgetéshez emellett. 100Lt extra teherbírást is ad, meg 10% XP bónuszt.

    - petek: max négy lehet és lehet fejleszteni. A tier 1 pet egy skillt kap lvl10-en, a magasabb tier-esek többet is kaphatnak. Ezek lehetnek gathering, vagy fishing lvl +1, vagy épp pár % XP egyes life skillekre, vagy épp a szintezésnél normál XP-nél. Ha csak legyintesz erre, akkor ott az ALAP funkció, hogy összeszedi aq a sok szart amit kiverszt a szörnyekből. Nem kell megállnod hullát fosztogatni. 4 pet már elég jól tartja az iramiot. Ez akár meg is duplázhatja adott időben a kill sebességedet. Így az XP és a bevétel is gyorsabban jön. Normál esetben NEM kapsz petet, csak 3, vagy 5000 óra játék után egyet. Az meg vicc. Lehet "venni" ha más valós pénzért veszi és eladja a piacon, de ez elég esélytelen. A kereslet óriási és a darabszám korlát miatt akinek pénz kell az se ezt adja el hanem valami drágább lomot. Eventből jöhet, de az ritka és nem tervezhető, így kb olyan mintha nem is lenne. (ugyanolyan "külső" erőforrás, mint a pearl shop)

    - artisan's memory: egy egységnyi javítás 3x annyi %-ot ad vissza a max durability repair-en. Ez boss armorokon, vagy kzarka/nouver weaponon 2,25 millióval kisebb javítási költség így 4% javításonként.

    - tranzakciós maidek: távolról tudod kezelni a marketplacet. Nem kell a városban lenned a vásárláshoz és a bidhez. A Storage maid-del meg hazaküldheted a lomokat. Nincs darabkorlát rájuk, így annyit használsz amennyit nem szégyelsz (és amennyi suskát hajlandó vagy rááldozni). A storage maid arra jó, hogy nem lesz annyi gondod a weight limittel.

    - costume: minden costume statokat ad. Azért szoktak visítani a "Nem p2w" népek, mert ez nem kötelező és nem ad közvetlen statpontot "csak" %-okat. Hja. Mondjuk így nem a kinlzetre kölotesz, hanem a funkcióra. A normál costumokon felül vannak a speciálisak. Az említett cápa az extra merüléssel, a hal a gyors úszással és az extra +0,8 m ugrás magassággal. De ott van a processinges is ami jelentősen gyorsítja a processinget (gyorsabb a folyamat, nagyobb a siker esély) és emellett használhatod a storage-t és nem kell az anyagokat az inventoryban tartani. Ez szintén a súly miatt fontos. De persze van még lovas ruci (extrasok Xp a lovak képzésénél). Hja, meg a rejtőköpenyek: elrejtik a nevedet, így nem szúrják ki, hogy te vagy az a gyökér aki PKzik az adott spotion rendszeresen csak miután már megölt téged. Emellett node waron és siegeben ki van kapcsolva a színkódja. Nem ellenségként jelenik meg, hanem "neutral" emberként. Tipikus szemét p2w funkció.

    - workerek: 3-3 workert tudsz elszállásolni maximum mindenféle CP befektetés nélkül vároosonként

    - inventory slot, storage slot: minden cp vagy loyalty befektetés nélkül bármennyi helyet vehetsz a 192-es limitig. Így lehet minden városban 192 helyed és egy ganyi CP-t se kell költened rá

    - weight limit: ez kicsinek tűnik, de nem az. Sok energiánál nem tudod elkölteni az összeset sima life skillel se, mert kevés az elérhető súly. A szörnyvadászat is úgy van tervezve, hogy kelljen a plusz hely és súly is. Minden szörnytípus 2-3 külön szemét dropot potyogtat. Emellé még a területspeckó súlyos trade itemek is. A helyre meg a kristálydrop. 1000kg kő azonos helyet foglal el mint egy körömnyi csicsás kavics. Ha kevés a hely vagy a súly, akkor sokat kell ingáznod a vároosba. Ez kevesebb loot és XP azonos idő alatt.

    - no XP loss item: ez olcsó mint a szar, de ott van azért. Ha fizetsz, akkor helyből felkelhetsz és nem buksz a halál miatt XP-t.

    -Horse breeding reset, horse skill reset, death counter reset: Ha fizetsz dupla annyi alkalommal pároztathatod a lovakat. Ezz egy magasabb szintű/tier-ű paciknál sok-sok napnyi előny egy nlgyes pakkra vetítve(4 lovat tudsz szintezni egy szekérrel max). Emellett vehetsz lovat a lópiacon, mert sokaknak amin nincs breed lehetőség, de resetelhető az kb olyan mintha nem is lenne. Ez rm only-vá teszi a kevésbé jó és így olcsóbb magasabb szintű pacik eladását ha resetelhetőek. A skill reset is jó. Ha szar a kombó, vagy csak egy skill a szar a tutihoz, akkor újra tudod rollolni. Rengeteget lehet ezzel is spórolni játékidőn egy tuti paci összeszedéséhez

    - horse flute: "faroktávolság" helyett 500 méterről is hívhatod a lovadat. Ez igen hasznos és kényelmes ha nem akarsz visszacaplatni a lóhoz és/vagy biztonságban akarod tudni amíg harcolsz vagy felfedezgetsz.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz mikromanus #559 üzenetére

    Annyi a pozitívum, hogy nem kell több accounton játszani, hogy jobb és hatékonyabb legyél. A pénzbuff többsége mellett játszanod kell, hogy előnyöd legyen belőlük. Önmagában minden előny "kicsi". Csak rengeteg "kicsi" előny szedhető össze. A rendszer logikája ugyanolyan mocskos mint a legtöbb koreai trash p2w MMo rendszere, csak kicsit korlátosabb. Pl:a costume slotra csak valós pénzzel tehető item, de valós előnyt ad a játékban.

    ja, meg kimaradt a listából:

    - extra karakterhelyek: minden offline karakter +48 energiát termel. Ha fizetsz akkor több karaktered lehet és többet is költhetsz (worker sorozás, gathering, node investment, távoli node management value pakkal, gamble a night endornál stb)

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • pokers

    senior tag

    válasz CactuS #558 üzenetére

    Azóta sok újdonság jött. A bejárható világ kb megduplázódott, vagy 3-4 új class is jött, plusz minden faj awakened, jelentsen is ez bármit :U

    Hát azóta is megy a vita, hogy p2w, vagy nem, de szvsz ha haladni szeretnél akkor p2w.

    mikromanus

    El tudnád magyarázni paraszti nyelven a failstack-et? :R
    Próbálom felszedni az infókat különböző oldalakról, de nem igazán értem. Meg vannak "kalkulátor" oldalak is hozzá, de azt se vágom még. Pedig jó lenne már 15+os cuccokat enchantolni viszonylag magas success rate-el :U Mert ha jól sejtem, ebben segítene a failstack kalkulátor.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #559 üzenetére

    Ezek után még aktívan játszol vele? :B

    Nekem nincsenek nagy igényeim, a harcrendszer régen is jó volt (PvE), lehetett farmolgatni, magamnak fejlesztgetni a node-okat, bár mára mindent elfelejtettem. :B Gyerek mellett már nem cél a world 1st vagy hasonlók megszerzése, de jó lenne, ha nem kerülne az ember érezhető hátrányba casual szinten, ha nem fizetek value pakkot és nem vásárolok aktívan a játékban.

    pokers: Mostanában sok időm amúgy sincsen ilyenekre, így a haladás relatív dolog. Szerintem ha fizetnék mindenért, akkor is leelőzne egy ráérős középiskolás vagy egyetemista. :D A leírtak ellenére nekem még mindig úgy tűnik, hogy anno az Archage-ben jobban kiéleződött ez a fizetős dolog, mint itt, de lehet csak azért, mert nem járok még közel sem az endgame felé.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Beretvás

    addikt

    válasz pokers #561 üzenetére

    ugyan nem hozzám szolt a kérdés a failt illetöen, de minél több failod van annál nagyobb az esély a következö sikerre.. szoval pri re legalább 20 fail javallot kezdésnek.

    [ Szerkesztve ]

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Node guide-ot esetleg tudna linkelni valami? Valami olyasmire gondolok, hogy az elején milyen hálózatot érdemes kiépíteni és hol/mit érdemes termelni, hogy jöjjön egy kis zseton. Abszolút kezdő dolog, tehát még bőven 50 alatti területről lenne szó. :B

    Szerk: illetve az még érdekelne, hogy a szakmákat érdemes külön venni karakterenként? Gondolom a fishing mehet az aktív karakternek, a cookinghoz jó egy városban álló, egyéb aktív skillt igénylő gathering nyilván külön, a többi mind a "fő" karakterre mehet?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #561 üzenetére

    Az enchantnál ha buksz , akkor kapsz failstacket. Minden fail növeli a következő sikeres enchant esélyét. Sikeres enchant lenullázza a failstackedet. A failstack növelés alkalmanként hasznos. Ha drágább itemet kell fejlesztened aminek magasabb a javítási vagy enchant költsége, akkor kisebb árú/költségű itemekkel viszed fel a failstacket egy darabig. A failstack emelésére van pár útmutató. Elég macera, meg nem annyira muris, de ez az enchant alapja. A különböző itemeknek más-más esélye van a sikerre. Egyrészt a minőségi osztály befolyásolja a sikert (fehér-zöld-kék-sárga item minőségi osztály), másrészt az aktuális enchant szintje a tárgynak.

    Az armorok lvl5-ig, a fegyverek lvl7-ig garantáltan sikerülnek. Az accessorynak nincs garantált kimenetele, csak magasabb esély a több failstacktől. Vannak maximális FS-ek is. Egy lacsonyabb szintű és/vagy gyengébb minőségű item alacsonyabb failstacken éri el a maximum esélyt. Efelett bukta esetén nő a FS, de a siker esélye már nem. Ilyen "maximum" stacknál szoktak jobb itemre, vagy magasabb enchant szintű itemre váltani, hogy ne "vesztegessék el" a FS-t.
    Teljesen biztonságos FS növelés nincs. Mindig van esélyed, hogy sikeres leszel és bukod a FS-t. Picit szívás, hogy a gagyi zöld armoron 14-ről felmegy 15-re néha 8-9 FS-sel is. Ha meg csak a célitemen dolgozol és nem mással szintezel, akkor az kissé drágább.

    A "Véletlenül" 15-ös szintre emelt itemeidet negatív karmás karakter sajnálatos elhalálozásával vissza tudod pöccinteni Lvl14-re.

    jelenleg a normál itemeknél két enchant mód van: FS emelési cél (ilyenkor kisebb az esély, de kevesebb max durabilityt is veszít bukta esetén a tárgy), vagy enchant központú próbálkozás. Itt nagyobb a siker esélye, de buktánál az amortizáció is nagyobb lesz.

    Max durability javításra azonos item, vagy memory fragment kell. Azonos item +10%-ot ad, a memory fragment pedig minőségi osztályonként eltérőt (1 a sárga boss itemekre, 2 a kékekre, 4 a zöldekre). Artisan memory (p2w item) 3x annyi durability javítást eredményez.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    fontos kérdés.. DK nak melyik offhand a jobb? Nouver vagy a Kutum..?? mindkettö jo de melyikkel lennék elörébb pve ben? nouverrel nagyobb ap. kutummal kissebb ap de lenne kis dp is ami nélkül még meglennék viszont a kutum ad accut is.. nem tudok dönteni..

  • mikromanus

    veterán

    válasz Beretvás #566 üzenetére

    Látatlanban kibicként inkább a nouver. A DP az nem sok és PVE-ben nem is nagyon kell. Accuracy összeszedhető máson. Ha van Bheg gloves és/vagy kzarka weapon onnan kezdve felesleges. Bár a fene se tudja mi kellhet Hysteria-ra Lvl 60-61-en az érvényesüléshez.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    válasz mikromanus #567 üzenetére

    livertom van, kzarkám meg a bhegs kezesem meg van de nincs kihuzva. egyelöre 57 vagyok az 58 is sokára lesz.. most van egy kutum ornamentem de csak +9 es. és gondolkodom hogy eladom mert nincs kedvem kihuzni és sokszáz millát elverni rá ... vennék helyette valamit legalább duo szinten.. és a nouveren agyalok

  • mikromanus

    veterán

    válasz Beretvás #568 üzenetére

    Jah, mer' a nouver az ócsó, mi? :D

    Nekem mondjuk steel dagger+livertom van, meg az alap quest awakned weapon. Az alapfegyverzet TRI, az awakeninget duoig húztam. Mondjuk szeptember óta nem játszottam és az egy hónapnyi oliviázás is carebear módban lifeskill tesztelésben ment. Nem is szedtem össze egy szintet se. Most i 56 vagyok (56,39) :DD

    jah, meg se bheg se kzarka. Lehet többet kellene WB killre járni. De van PRI Ogre ringem. :))

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    válasz mikromanus #569 üzenetére

    olcsobb mint kihuzni egy duo kutumot vagy nouvert..:D
    az a vicc hogy a kzarkát meg a bhegs et két egymás követö nap kaptam..:DDD

  • pokers

    senior tag

    válasz mikromanus #565 üzenetére

    Erről a számról beszélünk kékkel bekeretezve?

    Így leírtak alapján továbbra is elég zsákbamacskás rng az egész enchantolás :W

    Másik dolog ami idegesít. Már egy hete beadtam ah-ba pre-ordert epheria sailboat-ra, de semmi. Áll benne 200M-m, közbe meg látom, mert notice-t is beállítottam, hogy felkerült egy hajó, de hiába frissítem ah-t meg se jelenik a kínálatba, csak egyszer már eggyel több az eladott dbszám. Meg van olyan, hogy elkelt pre-orderbe. De nekem is van pre-orderem max áron, akkor én miért nem kapok?
    Erről jut eszembe, hogy mi a xar van ah-n :F Semmi normális cuccot nem lehet kapni :W
    Ennyire vesz mindenki? Ennyi silvere van mindenkinek? Akkor én valamit nagyon rosszul csinálok :U

    [ Szerkesztve ]

  • Maxtreme

    addikt

    válasz pokers #571 üzenetére

    A preorderbe jóval nagyobb összeget kell megadni mint az adott cucc legmagasabb ára. (és még úgy sem biztos hogy a tied lesz. A Preorder is random, ahogy itt minden)
    Példának okáért: én egy duo seraph nyakasra tettem anno preordert, 255 misi körül volt legmagasabb ára, 305-ért lett az enyém. 300 alatt hetekig állt bent a pénzem, soha nem én kaptam.

    Más:
    Ma engem nagyon szeretett a játék. Reggel nyitottam ogre ringet, aztán sikerült beszereznem 1 Tri Dande boszi fegyót. :D (pár napja meg Tri nouvert vettem)
    ...és ráadásul a bs is dobott 1500 loyat..
    Szal 1 szavam nem lehet :D

    szerk: Az sem mindegy elvileg hogy hol teszed rá a preordert, melyik térségbe és városba.

    [ Szerkesztve ]

  • Beretvás

    addikt

    válasz pokers #571 üzenetére

    Igen erröl van szo. Anyira nem ördöngösség csak okosan kell csinálni. Olcso itemmel kell a javitás miatt.

    Hajora meg annyit hogy azt kb el lehet felejteni hacsak nem teszel rá vagy 400 millát. 500 párat adtak el belöle öszesen, ez az eggyik legritkább dolog. Hamarabb lesz olyanod ha legyártod magadnak,az is jo moka mire elkászül.. :K

  • Maxtreme

    addikt

    válasz Beretvás #573 üzenetére

    Ez is szerencse kérdése. Nekem 1 bidből sikerült anno. (igaz délelőtt amikor sokkal könnyebb vásárolni.)

  • Beretvás

    addikt

    válasz Maxtreme #574 üzenetére

    Létezik ilyen is de anyi rá az esély mint a lotto 5ösre. ;) viszont most mint ha valami el lenne állitva mert egyszerüen nem birok failt csinálni a jol bevált modszeremmel. :F

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz CactuS #564 üzenetére

    Erre esetleg valaki? :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Beretvás

    addikt

    válasz CactuS #576 üzenetére

    Mivel az offline karinak nagIn lassan jön az energy 'oránként 1 darab' igy nem látom sok értelmét külön szedni ezeket. Nekem is vannak kiskarik gatheringre mert kell az a kis heti plussz de másra nem valok.

    Mit érdemes csinálni kis plusz pénzért? Jokérdés. Nekem sima favágásbol jopénzek jönnek de pl a köfejtésböl mégjobb péz lenne, de magasszintü gathering kell.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Beretvás #577 üzenetére

    Először is köszi. Ezt úgy érted, hogyha tálcára teszem, akkor az éppen beloggolt karakternek nő csak az energyje rendesen, a többié csak minimálisan? Akkor megy minden egyre, plusz az "altokat" beállítom 1-1 fix helyre, hogy ott ledolgozhasság gatheringgel az energyt.

    És esetleg node rendszer kialakításhoz tudnál adni pár tippet? Találtam korábban kalkulátort, de fogalmam sincsen, hogy mit hol kéne. ~Captial of Calpheonig vagyok meg, így mézet és búzát tudok csinálni. Vagyis csináltam régen. A búza tudom, hogy sörhöz kell, a tej meg a méz már nem tudom, hogy mihez. :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #578 üzenetére

    Az offline regen 1 energy félóránként. Kis karokkal night vendkr gamble lehet hasznos, vagy munkástoborzás vagy esetleg távoli node felvétel ha van value packod. Jó lehet még fishingre vagy más life skillre afk lofuttatas?), mert ezeket nem lehet lecsapni. Azaz no pvp a kicsik ellen. Ha fejleszteni akarod a tradet, akkor a jobb crate-ekgez anyagra állítható a munkás népség. Vagy ritka anyagokra. Ásatások adnak vörös meg zöld anyagot a costume xrafthoz. Amugy a costune gyártás is jó pénz lehet, csak sok a korlát. Cotton cagyflax kellhet ea nodebol. A tej és méz xp teakhoz kell. Tojás hasznos több főző receptre. Gyümölcs és virág is jó lehet. Xp teához vagy másra. Mehet nodebol vagy farmokbol saját kezeléssel.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • MK VII

    veterán

    Üdv skacok.. Csatlakoznék a Black Desert csapathoz.. Mától aktív tagja leszek a szervernek, legalább is azt hiszem.. :)

  • mikromanus

    veterán

    válasz mikromanus #579 üzenetére

    eh. k*cs*g mobil pötyögés. :D
    karokkal= karikkal (karakterekkel)
    night vendkr = night vendor

    Szűkösebb erőforrások amik node-ból is kinyerhetőek:
    tojás: Serenida Meal, Knight Combat Rations (anyagként a Ham Sandwich-ben, boiled birds egg-ben és a Beehive cookie-ban van)
    Méz: Milk Tea, Tea With Fine Scent (milk teához és sute teához), beehive cookie
    Trace of Savagery: Metal soventhez (pure fémekhez kell processingbe), Tyrant's Blood-hoz
    Trace of forest: farmer és gatherer cloth-hoz (anyagként kell még flax vagy cotton ezekhez, de azokra van 2-2 node)
    Powder of earth: Cook's cloth-hoz

    Vagy épp bányászkodhatsz is. Mediah-ban van két zinc bánya. Ezek mellékesben platinát is adhatnak, aminek jó az ára, vagy hasznos a támadó alchemy stone fejlesztéshez, vagy a legjobb ércből készült crate-hez (Jevelry crate). A Mediah és Valenciai vasbányák meg adhatnak rough black crystalt, amit picit fimnomítva sok helyre be lehet nyomni. pl: grunil set crafthoz... vagy el is lehet adni (?).
    Sokan a Calpheon timber crate-re gyúrnak. Az mehet teljesen melósokból kiegészítve egy kis saját kezű afk processinggel. Trent és Calpheon körül vannak hozzá node-ok. A birch picit többe kerül contributionban.
    Én XP potion crafttal próbálkoztam, de más is ráállt, így picit macera. Amaellett, hogy a Pine sap-ot leginkább manuálisan lehet csak termelni kellő mennyiségben, az meg lassabb mint a bányászat. Nyomtam még a life skill XP-s potira is az anyagot (erre maple sap kell), de a farmokat most tisztán strawberry-sunflower kombóra állítottam. Abból van a piacon is forgalom, jó a crate is hozzá és teában se utolsó. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • MK VII

    veterán

    Na nesze... Végre megveszem a játékot erre 8-12-ig karbantartás.
    Ez az én szerencsém :)

    Illetve lenne egy kérdésem...
    Ebben a játékban is sokat kell farmolni gondolom... Van benne olyan funkció mint pl egy másik mmorpg-ben a muonline-ban, hogy Helper? Beállítod, hogy hol öljön mekkora hatósugárban, szedi a pénzt meg az itemeket is aztán ott lehet hagyni akár fél napra és csinálja magától..

    [ Szerkesztve ]

  • mikromanus

    veterán

    válasz MK VII #582 üzenetére

    A kill nem automatikus. Meg lehet oldani gondolom, de banolnak érte a francba. :DDD
    A szörnyekből kivert szajrét vagy magad szeded össze, vagy petek szedegetik. Négy lehet max és van némi cd két hullafosztogatás közt (ezért kellhet több). Elsődleges forrásuk a cash shop. Lehet venni pénzes fogyasztóktól játékpénzért is, de a mesterségesen alacsony árak miatt ez inkább elméleti, mint gyakorlati lehetőség. Néha lehet kapni eventben is petet, vagy épp 3-5k játékóra után.

    Elég sok AFK farmolási lehetőség van, de ez nem a szörnyirtás. Horgászhatsz, a nyersanyagokat alakíthatod esetleg félkésztermékké, vagy tisztább anyaggá, főzhetsz, alkimistáskodhatsz, vagy éppen szinteszheted a lovad/lovaidat. Teleport nincs, ade autorun funkció igen. Oda megy a karaktered ahova akarod és ezt megteszi automatikusan is. Többnyire biztonságosan. Ha a cél veszélyzónában van és te nem vagy ott, akkor persze szo*tad, de ez user error. A workereket is befoghatod passzív termelésbe és a farmjaidon is termesztgethetsz. ezeknél viszont fontos tudni, hogy csak akkor telik az idő, ha online vagy. Ha kilépsz, akkor belépéskor befejeződnek a kilépéskor kezdett munkák, de amíg nem vagy bent (aktívan vagy AFK módban), addig a munkások nem kezdenek új kört. Meg a fű se nő ha nem vagy bent. Már a saját földjeiden. :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • MK VII

    veterán

    válasz mikromanus #583 üzenetére

    " Lehet venni pénzes fogyasztóktól játékpénzért is, de a mesterségesen alacsony árak miatt ez inkább elméleti, mint gyakorlati lehetőség."
    Ezt nem nagyon értem.
    Pénzes fogyasztóktól játékpénzért? Játékpénz fogalma megvan.
    Mesterségesen alacsony árak miatt nem lehet venni? Ha valaminek alacsony az ára akkor ki tudom fizetni nem? Teljesen laikusan kérdezem ezeket... 14-es szintig jutottam el tegnap a játékban az egyik karakterrel... Nagyon alap dolgok vannak csak meg eddig..

    Autorun megvan. Tegnap már használtam. :)

    Illetve a workereket (munkások gondolom :D ), hogy tudok szerezni? Vagy ne kérdezzek ennyit még az elején? Majd rájövök gondolom...
    Belejövök hamar, mert van egy 9 éves mmorpg múlt a hátam mögött szóval nem félek tőle, hogy hülyén állok a dolog elé csak egyenlőre ezt még nem ismertem. :)

    Ja és köszi szépen a válaszaidat.

    [ Szerkesztve ]

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MK VII #584 üzenetére

    Ha valódi pénzért veszed, de olcsón tudod csak eladni, akkor nem fogod megvenni eladásra. Tehát kereslet lenne, de kínálat nem lesz, vagy csak elvétve.

    Nekem nehéz visszaszokni / belejönni bizonyos dolgokba, pedig ~ 2000 környékétől már MMORPGkel tolom. :B (Hiába no, Knight Online, Lineage, Cabal Online után leszoktam a keleti MMOkról)

    Amúgy UTC 12:00, így 14:00-ig is eltarthat, de nem tudom, hogy mindig kihúzzák-e addig.

    Workerek Veliaban lesznek először.

    Mikro: Köszi, még emésztem, amit mondasz, mindjárt csinálok egy node kalkulációt, arra rá tudnál lesni?

    Más: Elkezdtem egy Strikert, viszont ~ lvl 10 után nem kapok a black spirittől questet, lassan 20-as a karakter, de semmi. Lehet, hogy bebugolt? :F

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz MK VII #584 üzenetére

    A játékban a kereslet-kínálat csak nagyon kis mértékben (vagy sehogy se) működik. Minden amit beraksz a játékbeli marketplace-be az "hatósági áras". Van egy minimum és maximum és ennyi. Szinte semmi szabadság és alig valami pénzkereseti lehetőség. Ha beraksz egy petet, akkor az mondjuk 9-11 euró valós pénzen előtte neked, és max 9-10 millió silvert kapsz eladás után kézhez. Ez meg iszonyat kevés. Mivel óriási a kereslet azonnal rálicitál egy rakat ember. Te is megteheted. Végeredményben ritkán tesznek be petet, mindenkinek ugyanannyi az esélye megnyerni és mivel a kereslet rá óriási így a valós esélyed a licit megnyerésére nagyon alacsony. A licitet se úgy kell érteni, hogy a legmagasabb viszi. Van x idő amíg lehet rá licitálni. Aztán ennyi. Megadod vagy nem. A nem pénzes piacról jövő itemeken túl lehet licitálni és be lehet elővételt is állítani, de az se garantált győzelem. Csak ha többet ígérsz, akkor előbb rollolhatsz. Azt hiszem ennyi az előnyöd csak.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • MK VII

    veterán

    válasz mikromanus #586 üzenetére

    Áhááá.. Értem.. Ergo ebben a játékban szinte képtelenség üzletelni, illetve csak nagyon meghatározott körülmények közt... Elég szar dolog, de hát, ha profitra megy a játékkészítő akkor valahogy korlátozni kell a játékosokat..

    Tehát, ha jól értem akkor az egész játékban 99,99999%-ban magadnak kell mindent kifarmolnod és elérned.
    Na mindegy... Nem volt drága a játék így akciósan szóval max szépen elfelejtem, ha nem köt oda valami amiért valóban van számomra értelme játszani.

    (#585) CactuS
    Köszi neked is :)

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MK VII #587 üzenetére

    Itt alapvetően elég korlátozott a kereskedelem, nekem pont ez tetszik benne, hogy javarészt magadnak termelgetsz. Persze van, amit el tudsz adni, be tudsz rakni AHba, szóval azért nem teljesen zárt a dolog. Ennek a rendszernek az előnye, hogy a kezdő tőzsdecápák itt nem sokra mennek, hiába van valakinek nagy tőkéje, nem tudod bedönteni az AH-t, mint pl: wowban.

    Mikro: Archagehez képest azért jobb a fizetős helyzet, nem? Mármint én ott jobban éreztem, hogy ha nem fizeted a havi ticketet, akkor erősen lekorlátozódsz.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz MK VII #587 üzenetére

    Van ami nagyon alul van szabva árban. Ezek persze nem kaphatóak, vagy azonnal elmennek. Amiből sok termelődik abból sok apró ügyletben be lehet azért szerezni ami kell, de van ami kb lehetetlen... de simán kifarmolhatod. Ha kell egy kis fa, akkro kimész az erdőbe irtani, azt' ennyi. :D

    Emellé jön az irtó magas "ÁFA" is. Alapból is névértéken alig van haszon, de ebből még leadózól 35%-ot. Persze ha fizetsz "value packot" (alias előfizetés), akkor csak 15,5% az ÁFA neked.
    Ha piaci eladásokból akarsz pénzt szerezni, akkor
    - kell a value pack
    - magas szintet kell elérned life skillbe: a termelő skillekben magasabb szinten több végterméket kapsz. általában egy processing/craft/alchemy/cooking 2,5 egységnyi terméket ad ha kellően magas szinten űzöd az ipart.
    Ebből következik, hogy aki nem "profi" még, az veszteséggel tud eladni, vagy nullszaldón lesz.. már ha fizeti a védelmi pénzt (value packot) a mafiának (Publishers-Kakao-nak). Ha egyik részlet hibádzik, akkor megtűrt állampolgár vagy.

    Agyatlan szörny farmból azért előfizetés nélkül is jó suskát lehet összeszedni. A life skill és minden ami nem agyatlan szörnyirtás az bevallottan csak másodlagos a BDO-ban. DaumKakaos interjúban is bevallották. Balfék egy rendszer. kikapcsolódásnak viszont jó. Nem túl "versengő", de nyugis virtuálparasztkodásra vagy élvezetes PvE--re elmegy.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    válasz MK VII #584 üzenetére

    Ts en ha gondolod elmesélem a dolgokat délután. Egyszerü a játék mint a szög csak átkell látni ami nem nehéz ha elmondják. ;]

  • MK VII

    veterán

    válasz Beretvás #590 üzenetére

    Na előkerültél jómadár? :D
    Rendben... Majd este tolunk egyet.. TS-re meg addig találj ki egy szobát vagy csinálj.. :)

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MK VII #591 üzenetére

    Hátszéllel könnyű. ;]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #588 üzenetére

    Archeage mindig is "vállalhatatlan" volt, csak nem nagyon volt más érdemi nem ősrégi játék. A rendszer maga jó lenne. Tele PvP lehetőséggel és összetűzéssel. Csak az üzleti modell és a Publisher... no, az egy darab szar ahogy van. Lusta inkompetens banda. Közvetlen korlátok nélküli RM item eladás. Stratégiai anyag/itemek kizárólag a RM marketplaceből generálva és TELJESEN SZABAD PIAC. Ez jól hangzik, de egy trágya ahogy van. Annyi accountot használsz amennyit nem szégyenlsz vagy amire pénzed van és simán megy a goldseller business. A több account előnyének kizárása és a kevesebb RNG jobb azért BDO-ban. Más részről a BDO is teljesen gerinctelen paraszt rendszer. Ha leírjuk mennyi sok mindenben kaphatsz előnyt ha még bedobsz pár eurot, akkor veszett mocskos egy bandának tűnik a Kakao. Mondjuk tényleg genya bagázs, de nem annyira mint a versenytársaik. csak sok apró előnyt adnak ami leírva hosszabb, de hatását tekintve kevésbé árt a játéknak. Csak ott van az, hogy konfliktushelyzet és "versengés" kb nem létezik a játékban. Van a nagyméretű PvP harc (siege és node war) , de a maximális nagyságű csapat 5 fő. Azaz ÖT JÁTÉKOS lehet egy csapatban. Most komolyan.... A trade is kaka. Alap itemek csak a life skill fejlesztésére jók, közúton szinte senki se szállít normal trade run jelleggel. Crate-auto-transport-beváltás. kb ennyi. Nincs értelme a PvP nagyjának BDO-ban. Nehlz volt megszokni a langyos lábvizet, de jól el lehet zombulni benne. :D

    Az Archeage igazi versengő játék. Lépten nyomon minden apró részletében a PvP-re készít fel. Aztán jötta Trino és széttrolkodta a francba az egészet. Még a sima ziccert (második fresh start) is képesek voltak elcseszni, pedig kb 0 elvárás volt feléjük. Még annyit se teljesítettek. :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #593 üzenetére

    Mondjuk AAnál a fizess, hogy bejuthass játszani, mert amúgy 6-8 órát vársz volt már induláskor a pofátlanság teteje. :B

    BDO-ban ez a kicsit magadnak farmolgatsz dolog nekem bejönne, a kötetlen PvP már amúgy sem az én világom. Nekem az se hiányzik, hogy hátba vágjanak a városban, Lineage korszakban jó volt, csak most, ha a gyerek épp kapaszkodik belém vagy az asszony magyaráz, akkor nem esik, hogy mire visszafordulok már fekszem. :B Persze az, hogy még egymás közt sem lehet rendesen tradeelni vicces limitáció.

    5v5 a max fix csata? Vagy annyi egy party és abból lehet több? Gw2ben is azért ott van a WvW, a 100+ emberes férőhellyel, de nem tudod mind a 100 embert bevenni egyszerre. (Mondjuk azt meg megölték a pályacserével. Valami szerencsétlen azt gondolta, hogy jó ötlet egy PvPmapnál, ha a két sarok között 10 percet kell futkorászni barlangrendszereken keresztül.

    A harc még mindig jó ebben a játékban, remélem ha felérek 50 fölé, akkor nem unom meg a végén. A "kertészkedés" és a víz alatti rész az milyen magasabb szinten? AA-ban az a része nagyon bejött. Na nem a scriptelt telekvadászat, hanem a housing rész + a vitorlázás és búvárkodás.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #594 üzenetére

    BDO-ban a guildes móka az olyan 100 vs 100 maximum, de persze lehet fű alatt szövetségeket kötni így akár ennek többszöröse is lehet egy-egy oldalon (de persze a baráti tűz probléma az ilyen esetekben). Alapból ott van egy guildben mondjuk 60-100 ember. Erre van 5 fős csapat és ennyi. Se raid se "szerepek", se single target buff. Van pár skill ami egyedi baráti célon is ellőhető... elvileg. Gyakorlatilag ez PvP-ben esélytelen. Itt az olyan haszontalan dolgok esnek ki, mint a feltámasztás pl. Szóval itt egy játék ami kizárólag a megszervezett, helyhez és időhöz (+befektetett erőforráshoz) szorosan kötött tömegharcokra van kihegyezve és nincs a csapat koordinálására kb semmi. Maradnak a külső eszközök. Jó vicc. Az open World Pvp súlytalan és cél nélküli kicsiben. Sok büntetés és 0 haszon. No kösz.

    A víz alatti rész olyan mint a többi. Ha fizetsz, akkor megkapod. egyébként jó fuldoklást. Egy fizetős outfit kb megduplázza a víz alatt tölthető időt. Többet ad mint az összes buff és item ami nem a pénzes piacról jön.
    Harc nincs trade pakkal, vagy víz alatt. EZ nem archeage. A kertészkedés elmegy, csak nem igazán jutalmaz úgy mint a többi life skill. Magasabb szinten kevesebbszer fogyasztasz energiát és kb ki is merült a jutalmazás. A gatheringhez képest tetűlassú és nem gyorsítható a kertészmunka aktív része. Eshet shard, de a lassúság és a korlátozottság miatt nem igazán jó forrás erre. Több anyagot tudsz szerezni. Olyanokat amik vagy túl drágák a piacon, vagy nem kaphatóak, de a receptekbe kellhetnek. Erre hasznos.

    Vagyis farmingban eshet majd "extra" anyag a növények ápolásában. Jó fű forrás, pár levél meg monk's branch. Néha trade pack. De ez viszonylag alacsony szinten elérhető lesz és onnan nincsenek "töréspontok", vagy nem érzékelhető igazán a fejlődés hatása

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #595 üzenetére

    A trade pakkozást amúgy élveztem volna, főleg a hajókkal, ha nem ment volna a kifagyasztós, bugoltatós rész. A tengeri horgászás pedig kb. az eddigi legjobb volt, amit MMOban láttam. Itt azt észrevettem, hogy a hajók jóval bénábban mozognak, de talán a búvárkodás ad valamit. Itt vannak víz alatti farmok? Vagy mi értelme a búvárkodásnak? Azt hogy érted, hogy "A víz alatti rész olyan mint a többi. Ha fizetsz, akkor megkapod." Azt értem, hogy outfittel tovább bírod a víz alatt, de mi van még ami ilyen? Az outfit az account bound vagy karakter? Vagy olyan, mint a Pet, hogy mindig elérhető, ahogy beloggolsz?

    Az afk/lassabb haladás nem olyan nagy gond, de manapság már nincs annyi időm, mint régen, ha már valamit termelget tálcán / afk módban én már annak is örülök. Persze az AA féle farmozás lenne az igazi, de hát nah. :B (Ott hogy elrontották a Thunderstuck treevel az egészet, mert kellett nekik a lóvé karácsonyi ajándékra...)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Én még anno kezdéskor vettem meg kb. a játékot. Nem az alapot, hanem az explorer package-et, viszont a flute-ot sehol nem találom. Létezik, hogy elveszett/eltűnt? :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #596 üzenetére

    KB minden ilyen. Fizetsz és megkapod az összes elérhető "buffot" egy itemből azonnal. Ilyen a processing outfit (csak az emellé még kihagyja a súlykorlátot az alapanyagszükségletből emellé + JELENTŐSEN növeli a siker esélyét), meg a főzőcske is. Nagy boldog 1 másodpercnyi gyorsfőzőcske ha fizetsz. Meg ha lovat szintezel akkor is. Meg gatheringre és fishingre is van costume buff... meg pet buff. Ha fizetsz nem kell a városban görnyedned a marketplace NPC-nél és nem kell visszamenned, hogy berakjad a storage-ba a sok súlyos motyót. Ha fizetsz ugyanazt kapod munkás és storage részben mintha nem fizetnél, csak az "ugyanaz" CP ráköltés nélkül. Például ingyenesben 1 munkás/város, ha fizetsz, akkor 4 munkás/város... meg 192-192 hely akár. A búvárkodás ugyanilyen aránytalan. Bedobod a valós pénzt és kiadja a high-end gear és drága varázsitalok és kaják össz buffját egyben. Csak mellé persze használhatod te is ezeket az in game buffokat, tehát ha fizetsz, akkor az alapnál 2x annyi idő víz alatt, ha összesítünk, akkor 1/3 alap +1/3 fizetős +1/3 in game buffok. Nem fizetősben te vagy a kétharmad user. :D

    A víz alatt lehet felfedezgetni, meg azt hiszem korallt is szedegethetsz. Meg talán opált is a partoknál.
    Ha nem fizetsz, akkor meg fulladj meg! Kevesebb időt bírsz ki a víz alatt, de legalább tetűlassan úszol (a fizetősökhöz képest).

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #598 üzenetére

    Ne már, lassan elveszed a kedvem a játéktól, mielőtt még belejöttem volna. :B

    Striker classra mintha olvastam volna, hogy kap extra XP buffot, de most nem találom sehol. Ezt tudja valaki, hogy meddig tart? Vagy csak behaluztam?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #597 üzenetére

    Nem kel külön "használ" gombot nyomnod. A Pearl Shop résznél van a síp egyébként.
    Ha hívod a lovat, ott van a közeli sarkon, de azt mondja ez túl messze van, akkor nincs sípod. Ha a hely túloldaláról is a nyakadra teleportál, akkor van sípod. Ez a kísérleti tesztelése az item meglétének. A minielefánt és a szekér nem ló, így azok síp mellett is hamar megtagadják az engedelmességet.

    (#599) CactuS
    PAssz. Egységesen mindenki kapott XP buffot a hétvégén egészen hétfő estig vagy a karbantartásig azt hiszem. Emellé ha új a júzer, vagy sokat kihagyott, akkor az Olivia channeleken folyamatos az XP buff.

    szerk: amúgy ne veszítsed el a kedved. A kevesebb kapott törődés a Cégtől akkor ütközik ki ha épp van lehetőséged kipróbálni és utána vissza kell térned normál módba. Ami nincs és nem tudsz róla az nem zavar. :DDD
    Value pack nagyon genya. Hozzászoksz a sok helyhez, aztán lejáratkor minden tele van. Nyomtam is ALT F!-et mikor lejárt. Nem volt kedvem agyalni mit hova rakjak...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák