Új hozzászólás Aktív témák

  • Sousuke90

    aktív tag

    válasz Cr4Zy #13638 üzenetére

    akkor először is itt a link circadia guide-jához, amiről beszéltem, szerintem ezt egyszer olvasd végig, hátha volt olyan dolog ami esetleg eddig kimaradt

    ha 1v1-t játszol, akkor én dobnám a motkot, ha épületet akarsz, akkor már inkább a lila stranglehold, ha meg nem épületet, akkor jó sok lehetőség van még

    a mountaineert ne is akard megszerezni, mert a bugja miatt használhatatlan nagyjából

    a t1 rush melyik paklival érdekel, és védeni vagy támadni? XD

    az insta t2-eseket legtöbb esetben úgy lehet megállítani, hogy wellt foglalsz orb helyett, és t1-ről használod a megfelelő countereket, mert ilyenkor nincs elég powerje a supporthoz a t2-n és te 50 power bónuszból indulsz, ami folyamatosan nő

    stonekinnel a firedancer ellen szerintem nem vészes, mert van épületvédelmed, amúgy razorshard erre sztem tökéletes nem? bár azóta nem láttam meccset, hogy behozták, úgyhogy csak tippelek

    @Deathson: még nem, de amikor én voltam, akkor nagyon-nagyon ritkán futottam össze fire/frosttal szerencsére, azok meg leginkább shield+drake/scythe-al játszottak. amúgy 1 repülő cuccellen nem igazán powereffective

Új hozzászólás Aktív témák