Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz Sousuke90 #13637 üzenetére

    Az angol majdnem tökéletesen megy, bár a kiejtésemen lenne még mit javítani - de ez nem ide tartozik...

    Egy nat-frost paklit használok elsősorban, az értékesebb lapok belőle: treespirit, dryad (kék), amazon (kék - de van zöld is, werebeast-ekkel együtt ez is elég hatásos), hurricane, motk, ensnaring roots, t2-őn home soil - sajnos a mountaineer nincs, és nem is lesz benne, illetve a gravity surge még nincs, de tervezem a beszerzését. Nincs benne a pakliban, de van (zöld) crystal fiends -em is. t3-on eddig ashbone-t és grigorit használtam. Ice barrier-rel, home soil-lal, illetve a grigori attraction funkciójával egy nagyon ütős hármast véltem felfedezni bennük. Emellett van egy shadow paklim, amiből csak a nether warp (zöld) hiányzik, helyette egy soul splicer (szintén zöld) van most bent a pakliban, illetve a charge-okkal vagyok sokszor gondban...

    A t1 rush érdekelne, illetve az, hogyan lehet visszaverni egy közepes méretű pályán azt, aki gyorsan megy t2-re, majd gyakorlatilag well-ek nélkül letámad. Illetve még egy kérdés, amely az lenne, hogy fire dancer-ek ellen hogyan tudok védekezni a nat-frost paklival, mert jelenleg azok ellen a legrosszabb az arányom, akiknek van pure fire paklijuk, és tudják is használni azt...

    A treespiritet azért szeretem a pakliban, mert a frost-t1-rush ellen nem találtam jobb ellenszert...

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák