Új hozzászólás Aktív témák

  • Voyage

    aktív tag

    válasz !Overdose! #746 üzenetére

    Faternak volvo-ja van, a civic-emhez a gyári alkatrész drágább, mint a volvo-hoz. Gondolom merci is akörül adja, mint volvo, vagy bmw, audi, stb.
    Accorddal nem, vezettem, de max 20km-et. Passattal csak a régivel, az újjal nem. :(
    Pedig egy új passat nekem bejönne, kár, hogy nagyon drága a dsg váltóval szerelt... :DDD

    tibi666: Renault Ugricsnál vette, és oda is hordta szervízbe, ugye garancia miatt. :)
    Olvastam már, hogy édesapád meg van elégedve a laguna-val, és baja sincsen, de ő szerencsésnek mondhatja magát. :) Rajta kívül több százezren nem. :(
    Anno én is elgondolkoztam a laguna-n, de inkább egy astra, amivel szinte nincs gond, mint egy laguna, amit havonta 2-szer vihetek szervízbe. :(
    Azt mondjuk megértem, hogy lexus-ok nem tetszenek, nekem se különösebben, infinitytől meg egyenesen hányok, de ezeknél megbízhatóbb autót nem nagyon találni.
    De lelked rajta, én semmi pénzért nem ülnék egy merciből laguna-ba. Inkább egy 10 éves merci, még ha kell is rá költeni, mint egy új, 0km-es laguna. Akár ugyanazért a pénzért is. :(

    http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák