Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz #05304832 #24506 üzenetére

    Szia

    Ez azért van mert a helypénz 50000 ft per négyzetméter plusz a kitelepüléssel járó macera szállítás stb ez mind pénz és valljuk be nem fognak milliókat kiárulni ez némely kisboltnak 1-2 milla bukó csak azért hogy képviseltette magát valljuk be kit érdekel az a kiállítás hát minket de ez itt jelen lévő praktizáló Asztalosoknak már jól bejáratott boltjaik ismeretségeik vannak például én nem mennék le Zalaegerszegre mert itt volt egy kiállító aki jó áron árulta az éppen nekem kellő keményfém lapkát ha postázza akkor már drágább mint a Bp-i boltos ismerősnél .

    A Festool egy külön történet elismerem hogy jó gépeket gyártanak de hogy kétszer drágább legyen mint a Dewalt ez számomra vicc istenítik de sajna volt pár százezres rossz tapasztalatom a festool termékekkel engem nem érdekel többé az a márka , érdekes hogy sorra zárnak be nálunk a kereskedéseik pl Vác-on a sárga fogó is befejezte a forgalmazását nem véletlenül .

    Sopron az más tészta ott a kiállítóktól tudom hogy 5000 forint egy négyzetméter az x-meditor csinálta régen éhesek lettek hogy lehet ebből több pénzt csinálni hozzuk le Bp-er még is csak ez a főváros de a mi fővárosunk az Asztalosoké Sopron , a soproni erdészeti suli csinálja az asztalos rendezvényeket mert hagyomány és a hagyományokat ápolni kell , én minden évben ott vagyok jó móka volt úgy hogy egy egész hétvégére lementem megcsodáltam a várost az a nyugalmat leírni lehetetlen az emberek nyugodtam sétálnak az utcán délelőtt 10 órakor senki nem siet, reggel 8-9 körül biciklivel mennek dolgozni az emberek , a boltok megférnek egymás mellett nem csak üres kirakatokat látsz vagy ideges rohanó embereket .

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák