Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Bandit21 #4537 üzenetére

    Mentem 3 db 15 perces stintet. Hogy a gumikopás/terhelés meglegyen, 66 l benzinnel, ami 23 körre elég, de a 15 perc csak 8-9 kör volt, tehát cipeltem egy jó nagy fölös súlyt.
    A safe setup első gumijai a 10 perc körül kezdtek elmelegedni.
    Az agresive már 5 perc után.
    A youtube setup a kettő közt.

    Bár közben 2x felkelt a gyerek, ment a hátam mögött a meccs amit a nagyfiam közvetített (marókkói ollózás bénázás és második francia gól) de invalid köröm csak 1 volt még a safe legutolsója, mert vakon próbáltam keresni a hátsó egyenesben a képernyő rögzítés gombot aminek egy kicsúszás lett a vége. Amúgy lement hiba nélkül a 3x15 perc egymás után.

    Mindegyikkel 9 kör jött össze.
    A safe-el (korrigálva az utolsó kör bénázását a rögzítéssel) 16:07 alatt,
    Az agressive-el 16:14 alatt,
    A youtube setuppal 15:57 alatt.

    A körök:
    safe:
    [kép]
    agressive:
    [kép]
    youtube:
    [kép]

    A legjobb kör youtube-ossal 1:45:700 A másik kettővel ennek a közelébe sem jártam, a safe-el 1.46:4 az agresive-al 1:47:700
    Volt közben pár zavaró tényező, de az ideal lap-ok kb ezt mutatják:
    Safe: 1:46:2xx
    Agr: 1:47:2xx
    yt: 1:45:2xx

    Mire megszoktam az agr-et adigra elmelegedett az első gumi. Utána javítani sem igazán tudtam. Viszont ezzel voltam konzisztens, a hibák-gólok-gyerek ébredések nélkül 2 tizeden belül tudtam menni.
    A safe szórása inkább 5-7 tized volt.
    A yt szórás meg 3-5 tized.

    Nem olyan vacak ez a yt setup, de ha tippelnem kéne egy 30 + körös etapra a safe-re szavaznék. Lassú, de nem annyira mint az agr. és még elfogadható szórással.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák